Soukromá klinika LOGO s.r.o.

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Soukromá klinika LOGO s.r.o. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Soukromá klinika LOGO s.r.o.

Motto:

Pomoc nabízíme Vám Všem, kteří jste se pro nás rozhodli

Více o nás

Profil kliniky

Soukromá klinika LOGO s.r.o. byla založena již v roce 1990 jako specializované zdravotnické zařízení na diagnostiku a terapii vad řeči, hlasu a sluchu. Postupně se rozvíjela tak, že v současné době je zde poskytována komplexní péče v odbornostech - foniatrie, ORL, logopedie, psychologie, psychiatrie, neurologie, interní lékařství, fyzioterapie, dětský stacionář( day hospital) a lůžkové oddělení.

Cílem je - během poměrně krátkého časového úseku klientovi pomoci v odstraňování, zmírňování jeho obtíží a ukázat cestu, kterou se dál vydat.

Nyní má Soukromá klinika LOGO hlavní sídlo na ulici Vsetínská v Brně, Česká republika a hlavním městě Praha. Její zakladatelka PaedDr. Ilona Kejklíčková, Ph.D , věnuje velikou pozornost léčbě a terapii koktavosti. Vytvořila metodu komplexního přístupu terapie koktavosti, která se na této klinice užívá s velice dobrými výsledky.Je vhodná pro děti, mladistvé i dospělé balbutiky.

Již v počátku budování kliniky se založil tým odborníků, který uceleně pracuje v pomoci zmírňovaní projevů koktavosti právě touto metodou.

Na počátku léčení je po konzultaci s klientem sestaven léčebný plán.Klinika pořádá týdenní diagnostické pobyty, na kterých se provádí tento -individuální léčebný plán a první dny začínají odborná vyšetření - foniatrie, neurologie, psychologické pohovory, logopedická.

Na klinice je využíváno komplexního přístupu, tak, že na jednom místě a v jednom čase na klienta účelně působí složky léčebné, reedukační a rehabilitační.

Po absolvování diagnostického pobytu je klient dva až tři měsíce kontaktován v domácím prostředí, dochází ev. na individuální terapie k logopedovi. Po této době absolvuje terapeutický týdenní pobyt , kde procvičí to, kde má obtíže.

Soukromá klinika LOGO s.r.o. klade důraz na kvalitu poskytovaných služeb, vysokou odbornou připravenost, sledování nejnovějších poznatků v oblasti poruch komunikace. Klinika je nositelem certifikátu ISO 9001:2000 v oblasti "Diagnostika a léčba poruch komunikace. Výzkum a vývoj v oblasti klinické logopedie.". zaručující kvalitu poskytovaných služeb. Klinika spolupracuje se zahraničními partnery v Německu, Anglii, Dánsku, Švédsku, Itálii a USA.

Sídlo Soukromé kliniky LOGO s.r.o. na Vsetínské ulici v Brně umožňuje přístup i handicapovaným pacientům svým bezbariérovým řešením. Dokonalost a moderní přístupy k diagnostice vad řeči a sluchu ukázaly, že logopedickou péči je možno prováděts vyspělou zdravotnickou technikou a moderními trendy.

Klinika disponuje několika logopedickými ordinacemi. Vzhledem k vysoké specializaci jsou zřízeny na Soukromé klinice odborné poradny (např. pro poruchy plynulosti řeči (koktavost, breptavost),DMO, dysartrie, rozštěpové vady, opožděný vývoj řeči, autismus, alternativní a augmentativní komunikace, vývojová dysfázie a poruchy polykání). Specializovaní pracovníci nabízíjí i aplikace specializovaných postupů - myofunkční terapie, masáže dle Castillo Morales, Bobath koncept. Poskytujeme i soudně znalecké posudky v klinické logopedii a pořádají se kurzy komunikace pro manažery, výuku rétoriky.

Klinika nabízí množství různě zaměřených skupinových terapií, pro děti i dospělé (afázie, balbuties, myofunkční terapie, arterapie, čtení psaní jako hraní, s úsměvem do školy a další).

Naše služby

  • Logopedie

  • Lékařské služby - rehabilitace, ORL - foniatrie, Klinická psychologie, Psychiatrie, Neurologie, Interní lékařství, Soudní znalec se specializací klinická logopedie

  • Wellness - Možnost relaxace, kosmetiky a wellness víkendů. Jste unaveni? Potřebujete doplnit energii? Cílem wellness víkendů je odpočinek, relaxace, regenerace organismu a péče o tělo. Soukromá klinika LOGO s.r.o. je členem Asociace Wellness. Provádíme individuální i kolektivní relaxační programy: Kneipovy koupele, solné lázně, antidepresivní světelná terapie, kyslíková terapie a jiné. V našem kosmetickém saloně si můžete vybrat z řady profesionálních ošetření a postupů, které provádíme špičkovou francouzskou kosmetikou Jean d´Estrées – Paris.

  • Manažerské kurzy - komunikační dovednosti, Školení v oblasti komunikačních dovedností a zvládání zátěžových situací

Naše ordinace

Brno

Vsetínská 20 (klinika)

639 00 Brno

+420 543 420 666


Merhautova 118

613 00 Brno

tel: +420 545 214 844

mobil: +420 739 457 157

Blansko

Nádražní 10

678 01 Blansko

tel: +420 516 426 426

Židlochovice

Náměstí Míru 149

667 01 Židlochovice

tel: +420 547 231 999

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Fyzioterapie a rehabilitace
Ájurvédské masáže
Baňkování
Canisterapie – terapie pomocí psů
Cvičení po porodu
Cvičení podle paní Mojžíšové (Mojžíšova metoda)
Cvičení pro těhotné
Elektroléčba, Elektrostimulace
Fyzioterapie
Hipoterapie, Hiporehabilitace
Kinesiotaping (taping, tejpování)
Klasická masáž
Laserterapie
Léčebná tělesná výchova
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž
Magnetoterapie
Manipulační terapie, Mobilizace
Masáže lávovými kameny
Medová masáž
Rašelinové zábaly
Reflexní masáž
Ultrazvuk
Vodoléčba
Vojtova metoda
Endokrinologie
Diabetes mellitus (cukrovka) I. typu
Diabetes mellitus (cukrovka) II. typu
Onemocnění štítné žlázy
Léčba nadváhy a obezity
Léčba obezity

Zobrazit více Zobrazit méně

U nás je možné zaplatit platební kartou.

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Vsetínská 20
Za obchodním domem Interspar
639 00 Brno
Česká republika

 Brno