MUDr. Lada Novotná

Dermatologie Praha  |  Geriatrie Praha  |  Všeobecné lékařství Praha
Dermatologie Praha  |  Geriatrie Praha  |  Všeobecné lékařství Praha

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Lada Novotná a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Lada Novotná - Dermatologie Praha  |  Geriatrie Praha  |  Všeobecné lékařství Praha

Členství

Česká lékařská komora

Ostatní členství:

  • ČDS ČLS JEP - Česká dermatovenerologická společnost
  • EADV - Evropská akademie dermatologie a venerologie
  • IMSA - International Medical Sciences Academy
  • SKDK ČLS JEP - Společnost pro korektivní dermatologii a kosmetologii

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Lada Novotná je korektivní dermatolog, dermatovenerolog a anti-aging specialistka

Již v rámci studia na 3.LF se hlouběji zajímala o zákroky na dermatochirurgickém sálku a navštěvovala kurzy plastické chirurgie. Po dokončení studia na lékařské fakultě se o korektivní dermatologii začala zajímat intenzivněji. Praxi získávala na našich a zahraničních prestižních klinikách. Atestaci z dermatologie složila v roce 2010 a následující rok z korektivní dermatologie. 

Protože o anti-aging a o procesy spojené se stárnutím se zajímala v komplexním měřítku, neboť kůže je obrazem našeho vnitřního prostředí, doplnila si následující roky poznatky z všeobecného lékařství a geriatrie. Stále vykonává pohotovostní služby na oddělení interního charakteru.

V rámci práce na sálech korektivní dermatologie se přes korekce v oblasti obličeje (aplikace výplní a botulotoxinu, chem. peelingů, Aptosů, mezoniití, excizí patologických či kosmeticky méně přijatelných projevů) začala od roku 2012 věnovat korekci těla a intimní plastice.

Od roku 2013 je školitelkou aplikace aquafillingu a chemického peelingu. 

 

Na klinice Esthetic Line je vedoucí lékařkou a školitelkou mimo jiné pro augmentaci prsou Aquafillingem, metody Aptos a Ellanse.

Augmentace prsou je jí stále velkým koníčkem především pro úžasnou satisfakci její práce ze stran spokojených klientek. Stále náročnější požadavky klientek a rozvíjející se metody korektivních zákroků ji před dvěma lety přivedly ke studiu plastické chirurgie. Při své práci úspěšně využívá kombinace korektivní dermatologie a zákroků plastické chirurgie v lokální anestezii.

Profesní filozofie

Protože se stále snaží chápat pacienta v hlubším kontextu, zajímá se i o problematiku akupunktury a celostní medicíny.

V korektivní dermatologii se neustále vzdělává, je držitelkou mnoha certifikátů s tímto oborem souvisejících. Mimo jiných vlastní několik tuzemských certifikátů pro aplikaci botulotoxinu, výplňových materiálů na bázi hyaluronové kyseliny, mezonití, injekční lipolýzy, sklerotepie, korekci intimních partií, alikaci Meta<>crillu, peelingů, o chirurgických zákrocích v obličeji a využití laserů v korektivní dermatologii.., ale i zahraničních: Professionaly for the use of Aquafilling, APTOS, Thread Needle Therapy, Mikroneedling for skin rejuvenation and scar treatment, Facial Aesthetic, Anatomy Masters Course& Practical Workshop: Face Anathomy, Management and Economics in Healthcare.

Je členkou českých a evropských společností, aktivně přednáší a publikuje.

Naše ordinace

MUDr. Lada Novotná působí v Ambulanci estetické medicíny v rámci Polikliniky U Dvou srpů v Praze 5, v bezprostřední blízkosti tramvajové a autobusové zastávky Kavalírka (tram: 9, 10, 16 + bus: 167, 123), přímo na ul. Plzeňská.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Fyzioterapie a rehabilitace Ceny od*
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž
Léčba nadváhy a obezity Ceny od*
Nutriční poradenství (výživové poradenství) Od 1 000 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Adresy

Dermatologie Praha  |  Geriatrie Praha  |  Všeobecné lékařství Praha
Adresa
konevova
Praha
Česká republika

 Praha