• 5 odpovědí

Laser Dent - Zubní ordinace

Laser Dent - Zubní ordinace

Recenze (1)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Laser Dent - Zubní ordinace a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Laser Dent - Zubní ordinace již získal/a tuto recenzi

Profil - Laser Dent - Zubní ordinace

Motto:

Úsměv je od nepaměti signálem otevřenosti, srdečnosti a dobré nálady. Chceme si získat Vaši důvěru, abychom dosáhli toho nejlepšího pro Váš přirozený úsměv.

Více o nás

Zubní ordinace Laser Dent

Léčba pomocí Laserové technologie

Pro každého z Vás najdeme to nejlepší individuální řešení. Perfektní, profesionální zubní ordinací a bezbolestnou prací v naší klimatizované ordinaci chceme dosáhnout Vaší plné spokojenosti a zbavit Vás obav či strachu ze zubního ošetření.  

Naše služby

CEREC Bluecam

Zhotovení estetických keramických náhrad a výplní během jedné návštěvy u nás! Počítačem zhotovujeme na počkání celokeramické korunky a inleje - celokeramické výplně. Jedná se o práce dlouhé životnosti, nejvyšší možné kvality a přesnosti, jakou u běžných výplní nebo korunek zhotovených v laboratoři nelze dosáhnout.

HealOzone

Bezbolestná stomatologie - konec vrtání zubních kazů! Díky přístroji HealOzone ošetříme malé kazy okamžitě pouze za pomocí ozonu.

Key III Laser

Zubní laser odstraní zubní kaz bez vrtání. Jedná se o bezbolestné zubní ošetření, kaz odstraňuje laserový paprsek laseru 1243, pacient nepociťuje žádný nepříjemný pocit. Key Laser provádí drobné chirurgické zákroky, jako je například odstraňování uzdiček u dětí nebo ošetření prořezávajících se zubů moudrosti - bezbolestné ošetření většinou bez nutnosti anestezie.

Dentální hygiena

Pod vedením dentální hygienistky Vám bude odstraněn zubní plak, pigmenty a zubní kámen pneumatickým práškovým tryskacím přístrojem Air Flow. Dále s Vámi provede nácvik péče o chrup včetně doporučení dentálních pomůcek.

Prevence

V naší zubní ordinaci zdarma provádíme 2x ročně pravidelné vyšetření chrupu pomocí Diagnodentu. Jedná se o přístroj, který vyšetřuje zuby laserovým paprskem, odhalí i ty nejskrytější kazy a nepoškodí přitom zubní sklovinu jako při vyšetření zubní sondou.

Estetické výplně

Zhotovujeme vysoce estetické kompozitní výplně z nejkvalitnějších materiálů v jedné návštěvě.

Air Flow

Profesionální čištění zubů za pomocí pneumatického práškového tryskacího přístroje odstraňující zubní pigmenty, nečistoty, zabarvení zubů a plak. Čistí rychle a důkladně zabarvení zubů i na anatomicky těžce přístupných místech.

Endodoncie

Stanovení délky kořenového kanálku apexlokátorem - Sterilizace kořenových kanálků laserem - Termoplastické plnění kořenových kanálků

Pečetění fisur

Zuby, které mají na povrchu hlubší rýhy jsou ohrožovány více kazem. Tyto hluboké rýhy jsou místem, kde se zdržují ve větší míře bakterie. Tento problém řeší pečetění fisur, kdy se rýhy uzavřou tenkou vrstvou kompozitního materiálu.

Parodontologie

Léčba parodontózy (nebo chcete-li paradentózy): bezbolestná stomatologie - bezbolestné zubní ošetření paradentózy je obdobou parodontologické operace, laser dokonale odstraní zubní kámen z povrchu kořenů zubů a nečistoty z parodontálních chobotů. Velká výhoda tohoto zákroku dále spočívá v tom, že laser nepoškodí zdravý povrch kořene zubu, jeho závěsný aparát a kost, jak se tomu někdy stává při běžné operaci.

Bělení zubů

Bělení zubů pomocí ZOOM lampy - vybělíme Vaše zuby o 3 až 6 odstínů a to během 2 hodin a jedné návštěvy.

Protetika

Dostavby zubů čepy se skelnými vlákny (skelné čepy jsou elastické, mají lepší fyzikální vlastnosti než standardní kořenové kovové nástavby a jsou pružné jako zub - minimální riziko fraktury kořene).

Stomatochirurgie

odstranění nevhodně uložených zubů moudrosti

(chirurgické vybavení zubů uložených v kosti)

resekce kořenového hrotu

operace měkkých tkání laserem

Key laser odstraňuje uzdičky, útvary na sliznici i kůži často bez nutnosti použití anestezie a šití, provádí parodontologické operace dásní.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od*
Bělení zubů Od 9 500 Kč
Dentální hygiena 15 minut Od 240 Kč
Endodoncie (ošetření kořenových kanálků) Od 380 Kč
Keramické fazety Od 6 500 Kč
Keramické korunky a můstky Od 4 290 Kč
Léčba paradentózy (parodontologie) Od 600 Kč
Stomatochirurgie Od 595 Kč
Zubní výplně (záchovná stomatologie) Od 390 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Fotky před/po

Adresy

Adresa
Alšova 1452
686 03 Staré Město
Česká republika

 Staré Město