• 88 odpovědí
  • 1 Like

Laserové Centrum Anděl

Laserové Centrum Anděl

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Laserové Centrum Anděl a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Laserové Centrum Anděl

Motto:

Centrum estetické dermatologie.

Více o nás

Laserové Centrum Anděl poskytuje péči na světové úrovni, kde je na prvním místě osobní přístup a spokojenost klientů. Samozřejmostí je nejmodernější vybavení, krásné prostředí a také diskrétnost. Laserové Centrum Anděl se nachází ve velice příjemné lokalitě Nového Smíchova s výbornou dostupností a možností vlastního parkování s výtahem přímo k recepci. Pacienty přivítá designový interiér s luxusním vybavením a příjemně  překvapí i dobré ceny. Je vybaveno nejmodernější laserovou technikou v České republice a  poskytuje komplexní estetická ošetření, omlazující a regenerační procedury, vyhlazení vrásek, ale i léčebnou dermatologii.


Nabídka služeb zahrnuje zákroky prováděné nejnovějšími typy laserů – např. laserová depilace, odstranění kožních výrůstků a znamének, cévních lézí, pigmentací, tetování, jizev, laserový skin resurfacing, rejuvenace, či léčba akné. Mezi další specializace patří aplikace botulotoxinu – odstranění mimických vrásek v obličeji a odstranění nežádoucího pocení, mezoterapie – omlazení a regenerace stárnoucí pleti, aplikace kožních implantátů (výplní) – korekce vrásek a jizviček, modelace rtů, brady a tváří pomocí kyseliny hyaluronové, dále pak léčba celulitidy pomocí unikátního roztoku CelluCare a poradna pro pigmentové névy a cévy.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Lymfatické masáže, Lymfodrenáž

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Články

Adresy

Adresa
Karla Engliše 3221/2
150 00 Praha
Praha 5
Česká republika

 Praha