• 2 odpovědí

Malík – gynekologie a porodnictví s.r.o.

Malík – gynekologie a porodnictví s.r.o.

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Malík – gynekologie a porodnictví s.r.o. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Malík – gynekologie a porodnictví s.r.o.

Motto:

V našich ambulancích poskytujeme komplexní služby z oboru gynekologie a porodnictví u žen od 15 let.

Více o nás

Profil společnosti

Naše společnost provozuje dvě gynekologické ordinace, a to v Ostravě a v Ludgeřovicích v okrese Opava, ve kterých poskytujeme komplexní služby v oboru gynekologie a porodnictví.

Několik slov z historie ordinace:

Ordinace MUDr. Vlastimila Malíka, tehdejšího primáře gynekologicko – porodnického oddělení Krajské nemocnice s poliklinikou / dnešní fakultní nemocnice / vznikla vůbec jako první soukromé zařízení svého druhu v Ostravě v roce 1992. Spolu s MUDr.Alenou Lipkovou působili v budově ČSAD Ostrava pod názvem GPG centrum. V současné době se ordinace, již pod názvem Malík – gynekologie a porodnictví s.r.o., nachází přímo na hlavním ostravském náměstí v nově zrekonstruované historické budově Lékárny u Zlaté koruny. Ordinace je plně klimatizována.

Druhá z ordinací, které naše společnost provozuje, se nachází v obci Ludgeřovice mezi Ostravou a Hlučínem v budově místního zdravotnického střediska a byla otevřena v roce 1996.

V současné době obě ordinace přebírá syn MUDr. Jakub Malík.

Obě ambulance disponují kvalitní přístrojovou a výpočetní technikou / UZ přístroje, kardiotokografy, elektricky nastavitelná vyšetřovací lůžka apod./, v Ostravě máme k dispozici malý operační sál na drobné gynekologické zákroky.

V obou ordinacích pracují atestovaní lékaři a kvalifikované zdravotní sestry. Komplexní péče o naše pacientky zahrnuje spolupráci s lékaři jiných odborných ambulancí / interní, endokrinologická /, velké operační zákroky, vedení porodů apod. provádíme v Městské nemocnici Ostrava. Součástí našeho týmu lékařů je také anesteziolog.

Příjemné prostředí a profesionální přístup personálu je samozřejmostí.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Antikoncepce
Endoskopické výkony
Náhlé příhody břišní v gynekologii
Operace z břišního přístupu
Operace z vaginálního přístupu
Poruchy menstruačního cyklu
Vyšetřovací metody v gynekologii
Záněty v gynekologii

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Masarykovo nám. 37/20
Ostrava
Moravská Ostrava
Česká republika

 Ostrava