Medicentrum Olomouc, s.r.o

Medicentrum Olomouc, s.r.o

Recenze (1)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Medicentrum Olomouc, s.r.o a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Medicentrum Olomouc, s.r.o již získal/a tuto recenzi

Profil - Medicentrum Olomouc, s.r.o

Motto:

Vaše zdraví v naší péči

Více o nás

Profil centra

Medicentrum Olomouc je nově vznikající lékařské zařízení, které změní Váš přístup k Vašemu zdraví.

Jedná se o moderní centrum, které bude sdružovat praktické i odborné lékaře a další zdravotnický personál. Společně budou poskytovat širokou škálu zdravotnických služeb od základní diagnózy až po komplikovanější nadstandardní zákroky.

Na rozdíl od většiny jiných zařízení podobného druhu se zaměříme na prevenci a naším cílem bude pečovat prostřednictvím připravených programů o klienty tak, aby byli stále zdraví a spokojení.

Medicentrum Olomouc řídí společnost Medicentrum Olomouc, s.r.o., která byla za tímto účelem založena v roce 2006.

Chirurgická ambulance

Chirurgická ambulance v Medicentru - OlomoucCITY bude poskytovat svým klientům maximální péči v oblasti všeobecné chirurgie. Budou zde však i navazující specializované poradny pro onemocnění horní i dolní části zažívacího traktu včetně onemocnění konečníku, poradna pro onemocnění prsu, poradna pro odstranění kožních lézí. Klienti budou k vyšetření do jednotlivých poraden objednáváni na recepci Medicentra. Ambulance bude také v plné míře zajišťovat drobné chirurgické zákroky (jako například odstranění zarůstajících nehtů, pigmentových skvrn, mateřských znamének, kožních a podkožních tukových útvarů, bradavic a tak podobně).

V chirurgické ambulanci budou pracovat specialisté, kteří jsou schopni zajistit operační léčbu na I.chirurgické klinice Fakultní nemocnice v Olomouci.

Ortopedie

Ortopedická ambulance osobou garanta MUDr.Davida Kalvody nabízí kompletní spektrum ambulantní péče v oboru všeobecné ortopedie včetně diagnostiky,konzervativní a miniinvazivní ambulantní terapie a dlouhodobý screening ortopedických pacientů dospělých i dětí.Spektrum základních výkonů / cílené vyš.,kontrolní vyš.,převaz prováděný lékařem,i.m.,s.c. a i.v. aplikace,aplikace do bursy,ganglia,aplikace do kloubu, obstřik měkkotkáňový / doplňujeme o ultrazvukové vyšetření dětských kyčlí, UZV vyšetření jednoho či více kloubů, UZVměkkých tkání , a výkony léčebných sáder. Po dobudování odpovídajících prostor bychom rádi spektrum péče rozšířili o malé operační výkony proveditelné v lokální, svodné či blokové anestezii.

Vzhledem k dynamickému rozvoji v oboru ortopedie ,kdy péče o ortopeda vedle základních vědomostí vyžaduje nutnost specializace na jednotlivé lokality pohybového aparátu ,předpokládáme využití znalostí jednotlivých odborníků v danných specializacích. MUDr.David Kalvoda pro péči o afekce nosných kloubů /kyčel,koleno,hlezno/, MUDr.Marek Petráš pro péči o afekce ramene a horní končetiny.

Stomatologie

  • Praktické zubní lékařství - pravidelné prohlídky s intraorálním digitálním snímkováním, preventivní péče, výplně zubů, léčení onemocnění zubní dřeně, kořenové výplně a další

  • Protetika - implantáty, špičkové protetické řešení - korunky, můstky, protézy. Široká škála moderních materiálů včetně počítačově zpracovaných celokeramických výrobků

  • Dentální chirurgie - provádíme široké spektrum dentálních chirurgických zákroků

Všechny zákroky automaticky provádíme v lokální anestezii.

Pediatrie

Praktický lékař pro děti a dorost poskytuje péči od narození do 19ti let. Součástí této péče je - péče léčebná a preventivní.

Další služby

Klinická logopedie, Alternativní léčba, Nefrologie, Endoskopie, masáže, laser Palomar, tvarování těla, kosmetická péče.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Ortopedie
Diagnostika a léčba osteoporózy
Konzervativní léčba úrazů
Obstřiky a punkce
Ultrazvukové vyšetření kyčlí kojenců
Fyzioterapie a rehabilitace
Elektroléčba, Elektrostimulace
Klasická masáž
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž
Reflexní masáž
Stomatologie
Keramické fazety
Keramické korunky a můstky
Stomatochirurgie
Zubní implantáty
Zubní miniimplantáty
Zubní výplně (záchovná stomatologie)
Endokrinologie
Onemocnění štítné žlázy

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Adresy

Adresa
Pražská ul. 255/41
779 00 Olomouc
Česká republika

 Olomouc