• 525 odpovědí
 • 68 Likes

Mediestetik, skupina klinik

 • 100% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď

Napište nám

Recenze (20)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Mediestetik, skupina klinik a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Mediestetik, skupina klinik již získal/a tuto recenzi

Další recenze

Profil - Mediestetik, skupina klinik

Motto:

Místo, kde se sny mění ve skutečnost

Uvítání

Mezinárodní síť klinik Mediestetik patří mezi nejstarší evropská zdravotnická zařízení zaměřená na estetickou medicínu. Téměř dvacet let představuje značka Mediestetik exkluzivitu, prémiovou kvalitu a vysokou odbornost spolu s inovativními metodami a nejmodernějším technologickým vybavením. Že je tento koncept žádaný, potvrzují tisíce spokojených pacientů napříč kontinentem, o které se aktuálně stará 29 klinik.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

V České republice začala síť klinik Mediestetik působit v roce 2010 a díky své bohaté historii a zkušenostem ze svých 22 evropských poboček ihned začala určovat trendy na tuzemském poli estetické dermatologie – přinesla sem například originální patentovanou kryolipolýzu Zeltiq CoolSculpting®, revoluční bezoperační lifting Thermage®, či převratné švýcarské metody buněčného omlazování RegenPlazma® a RegenMatrix®.

Stomatologická klinika Mediestetik začala v Praze působit v roce 2012 jako jedno z hrstky moderních pracovišť disponujících robotickým systémem CEREC, který je schopen vymodelovat a vyrobit zubní náhradu během několika desítek minut, a plně vybaveným implantologickým centrem (včetně ultrazvukového skalpelu). Najdete zde lékařské kapacity s dlouholetými zkušenostmi a zahraničním vzděláním, které přinášejí svým pacientům jen ty nejvyšší světové standardy soudobé záchovné i estetické stomatologie.

V roce 2015 rozšířila klinika Mediestetik své služby o prémiové výživové poradenství a v roce 2016 sezačala věnovat rovněž ortodoncii a ortopedii. Rok 2016 s sebou přinesl rovněž expanzi mimo Senovážné náměstí v centru Prahy a vznik sítě klinik na území České republiky.

Profesní filozofie

Vědecký výzkum jde neustále kupředu a klinika Mediestetik s ním drží krok, proto své lékaře pravidelně vysílá na zahraniční školení, kongresy a konference, aby mohla vždy zaručit jejich absolutní profesionalitu a mistrovství výkonu, které splní očekávání i velmi náročných pacientů.

Naše klinika

Pracujeme v moderním a bezpečném prostředí, které je nejen esteticky příjemné, ale i funkční.

Historie kliniky

Historie skupinky klinik se začíná psát v první polovině 90. let. Na český trh přišla skupina klinik Mediestetik v roce 2010. V roce 2016 pak otevřela další 2 pobočky v Praze 5 a v Teplicích.

Zajímavosti

Vstupní konzultace s lékařem trvá 30 minut a je zpoplatněna částkou 500 Kč, v případě podstoupení zákroku se cena konzultace odečítá od ceny ošetření. 

Více o nás

Kdo jsme?

Mezinárodní síť klinik Mediestetik patří mezi přední evropská zdravotnická zařízení zaměřená na krásu. Téměř dvacet let představuje značka Mediestetik exkluzivitu, prémiovou kvalitu a vysokou odbornost, nejmodernější technologické vybavení a maximální komfort. Že je tento koncept žádaný, potvrzují desetitisíce spokojených pacientů napříč kontinentem.

V Praze otevřela mezinárodní síť klinik Mediestetik pobočku v roce 2010 a téměř okamžitě začala určovat trendy na tuzemském poli estetické dermatologie – byla prvním centrem, které do České republiky přineslo jedinou vědecky testovanou a patentovanou kryolipolýzu Zeltiq CoolSculpting® nebo revoluční neinvazivní lifting Thermage®, v jehož provádění je jednoznačně největším tuzemským odborníkem. Jako první v České republice představila klinika Mediestetik také prémiovou švýcarskou DNA terapii RegenPlazma®/RegenMatrix® a unikátní biokompatibilní vlasové štěpy RealHair™, které si poradí s jakoukoli formou ztráty vlasu zcela neinvazivně a bezbolestně.

 Stomatologická klinika Mediestetik disponuje jako jedno z hrstky pracovišť robotickým systémem CEREC®, který je schopen vymodelovat a vyrobit zubní náhradu během několika desítek minut, a moderním plně vybaveným implantologickým centrem. S téměř 100% úspěšností provádějí zdejší odborníci i velmi složitá endodontická léčení či léčbu parodontu. S použitím špičkového operačního mikroskopu, T-Scan systému diagnostiky skusu či neinvazivního léčení zubního kazu ICON tu jsou stomatologové schopni vyřešit veškeré problémy chrupu od čistě medicínských až po ty ryze estetické.

 

Proč si vybrat právě Mediestetik?

Najdete u nás lékařské kapacity s dlouholetými zkušenostmi a zahraničním vzděláním, kteří kladou velký důraz na maximální komfort pacienta, a to nejvyspělejší technologické vybavení včetně celé škály medicínských laserů. Vysoký standard a kvalita péče jsou pro nás naprostou samozřejmostí. Striktní profesionalita personálu a absolutní mistrovství výkonu proto splňuje očekávání i těch nejnáročnějších pacientů.

 

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Ortopedie Info Ceny od* Možnost splátek
ACP – léčba krevní plazmou RegenPlazma Od 5 000 Kč Ano
Obstřiky a punkce Od 300 Kč Ano
Regenerace kolenního kloubu injekcí kyseliny hyaluronové Regenmatrix Od 5 000 Kč Ano
Stomatologie Info Ceny od* Možnost splátek
Bělení zubů Ordinační bělení ZOOM3.... Od 7 500 Kč Ano
Branemarkův můstek Od 75 000 Kč Ano
Celokeramická onlej, inlej, overlej Od 4 700 Kč Ano
Celokeramické fixní náhrady Od 3 000 Kč Ano
Celoplášťové kovové fixní náhrady Od 3 000 Kč Ano
Celoplášťové plastové/kompozitní fixní náhrady Od 3 000 Kč Ano
Cerec (zákroky pomocí robotu) CAD/CAM Od 4 700 Kč Ano
Dentální hygiena prováděná lékařem Od 1 500 Kč Ano
Dentální klenoty Kamínek SKYCE Od 1 650 Kč Ano
Dětská stomatologie Ano
Endodoncie (ošetření kořenových kanálků) 1 kanálek Od 1 320 Kč Ano
   Mikroskopická endodoncie Od 1 500 Kč Ano
Keramické fazety Od 9 900 Kč Ano
Keramické korunky a můstky Od 5 600 Kč Ano
Kombinované fixní náhrady slitina-plast/kompozit Od 3 000 Kč Ano
Kompozitní fazety Ano
Kompozitní inleje, onleje, overleje Od 4 700 Kč Ano
Léčba paradentózy (parodontologie) Dezinfekce jedna návštěva 3... Od 1 950 Kč Ano
Metalokeramické (slitina-keramika) fixní náhrady Od 3 000 Kč Ano
Ortodoncie 1 čelist, + dentální... Od 21 750 Kč Ano
Ošetření citlivých zubů Ano
Protézy (celkové, částečné snímatelné náhrady) Od 14 000 Kč Ano
Sklokeramické zubní náhrady Od 3 000 Kč Ano
Stomatochirurgie Ano
Zubní implantáty Implantát Straumann od 20 0... Od 13 000 Kč Ano
Zubní miniimplantáty Ano
Zubní výplně (záchovná stomatologie) Ano
   Icon (ošetření zubních kazů bez vrtání) přední zuby. Ošetření... Od 1 700 Kč Ano

Zobrazit více Zobrazit méně

U nás je možné zaplatit platební kartou.

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Video

Články

Zbavte se tuku zdarma!
27.1.2015

Ve spolupráci s klinikou Mediestetik jsme po vás připravili soutěž, díky níž 2 z vás získají zdarma ošetření problematické...

Napište nám

Adresy

Adresa
Mánesova 983/36
12000 Praha
Praha 2
Česká republika

 Praha