• 1 odpovědí
  • 5 Likes

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Mgr. Boris Štepanovič a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Mgr. Boris Štepanovič

Motto:

Příběhy a osudy lidí mi nejsou lhostejné. Jsem rád, když můžu svým klientům pomoci a podpořit je při řešení svízelných životních situací a vrátit jim sebedůvěru a radost do života.

Uvítání

Pomáhám hledat řešení v problémech ve vztazích – partnerských, rodinných, pracovních a ve vztahu k sobě samému, který patří k nejdůležitějším v našem životě. Pomůžu Vám najít a přijmout rozhodnutí v partnerských a rodinných problémech, životních krizích, v rozvodových a rozchodových situacích.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Dokážu Vám nabídnout bezpečné prostředí v situacích spojených s nejistotou, neklidem, úzkostí, smutkem, nedůvěrou v sebe, narušenou sebeúctou, vztekem, zklamáním, stresem a vyhořením, pocitem selhání a neúspěchu, osobnostními problémy. Nabízím jiný úhel pohledu při hledání sebe sama, svých zdrojů a možností dalšího růstu.

Profesní filozofie

Jsem psycholog pracující přístupem zaměřeným na člověka v duchu humanistické a nedirektivní psychoterapie PCA (Person Centered Approach – na člověka zaměřený přístup), jehož zakladatelem byl Carl R. Rogers. K základním pilířům tohoto přístupu patří bezpodmínečné přijetí a empatie, které každému přicházejícímu klientovi nabízím. Poskytuji individuální i párovou terapii. 

Naše ordinace

Pracoviště je situované v klidné budově. Poskytuje bezpečné prostředí s příjemnou a útulnou atmosférou, ničím nepřipomínající zdravotnické zařízení.

Vzdělání a praxe
Kromě vzdělání v klasické psychologii a psychoterapeutického výcviku PCA jsem absolvoval vzdělávací kurzy, semináře a zážitkové skupiny. Např.:Psychosociální výcvik – základy psychosociálních dovedností, Péče o pečující, Mužská skupina, Cesta k úspěchu, Rozvoj HR,, Gay love spirit, Kreativní impuls apod. 

Více o lékaři

manželské a partnerské vztahy/problémy

zvládání ztráty zaměstnání

zvládání zátěžových a stresových situací

nepříjemné stavy – strach, smutek, úzkost, nedůvěra v sebe, nízké sebevědomí

životní trauma – rozchod, úmrtí v blízkém okolí, ztráta zaměstnání, změna zdravotního stavu

potíže s vlastní sexualitou – přijetí sexuální orientace, coming out

 nekonstruktivní hádky a opakující se konflikty, které zraňují

nevěra v partnerství, jak se k ní postavit a zpracovat

odcizení a nefungující komunikace, pocity rezignace

 

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Napište nám

Adresy

Adresa
Na Poříčí 1041/12
4.patro
110 00 Nové město
Česká republika