MOTUS-Rehabilitace,s.r.o.

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MOTUS-Rehabilitace,s.r.o. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MOTUS-Rehabilitace,s.r.o.

Motto:

Náš terapeutický tým je tvořen vysokoškolsky vzdělanými odborníky – magistry fyzioterapie, kteří jsou zárukou vysoké kvality poskytované péče.

Více o nás

Profil kliniky

MOTUS-Rehabilitace,s.r.o. je nestátní zdravotnické zařízení ambulantního typu poskytující komplexní služby v oblasti fyzioterapie dětí i dospělých a to ve všech klinických oborech.

Fyzioterapie je obor zdravotnické činnosti zaměřený na prevenci, diagnostiku a terapii poruch funkce pohybového aparátu. Je poskytována tam, kde jsou pohyb a funkce organismu porušeny nebo ohroženy procesem stárnutí, přetížením, úrazem, nemocí nebo vrozenou vadou. Prostřednictvím pohybu a dalších prostředků fyzioterapie ovlivňujeme cíleně i funkce ostatních systémů včetně psychiky.

Jaké služby Vám poskytneme v našem zařízení?

  • Komplexní odborné vyšetření pohybového aparátu se stanovením fyzioterapeutické diagnózy a terapeutického plánu.

  • V rámci individuální péče optimálně kombinuje základní i speciální terapeutické postupy pohybové terapie, manuální techniky a prostředky fyzikální terapie dle vlastního uvážení k realizaci terapeutického plánu za účelem odstranění obtíží či bolestí, optimalizace funkce a urychlení rekonvalescence, zvýšení kvality života a zdatnosti klienta všech věkových kategorií. Zahrnuje také v rámci prevence instruktáž a poradenství o autoterapii, ergonomii pracovního prostředí a celkovém pohybovém režimu klienta.

  • Regenerační služby jako masáže klasická, Breussova masáž, Dornova metoda, japonské Shiatsu, manuální lymfodrenáž.

  • Jako doplněk individuální péče nabízíme různé druhy fyzikální terapie jako magnetoterapie, elektroterapie, terapie ultrazvukem a novou formu léčení, tzv. rekonektivní léčení.

  • V rámci léčby, ale i jako prevenci je možno využít individuálně i skupinově vedená zdravotní cvičení - pilates, well-balanced woman (s therabandy, gymnastickými míči, BOSU…), poweryóga, novinka - latinsko-americké tance "Viva Latino".

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od* Ceny do*
Elektroléčba, Elektrostimulace Od 85 Kč
Fyzioterapie
Klasická masáž Od 350 Kč Do 700 Kč
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž 1 blok (5 ošetření - 1. a 2... Od 3 800 Kč
Magnetoterapie Od 170 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Havlíčkova 15
110 00 Praha
Praha 1
Česká republika

 Praha