Mráz léčí - relaxační centrum Domino

Mráz léčí - relaxační centrum Domino

Napište nám

Recenze (2)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Mráz léčí - relaxační centrum Domino a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Mráz léčí - relaxační centrum Domino již získal/a tuto recenzi

Profil - Mráz léčí - relaxační centrum Domino

Motto:

Kryoterapie - skutečně efektivní regenerace

Uvítání

Vážení návštěvníci našeho profilu, rádi bychom vám představili naši společnost.

Poskytujeme v Brně nejmodernější komplexní regenerační metodu - Kryoterapii a to jak celotělovou v kryokomoře (poláriu), tak ošetření přístrojem pro lokální kryoterapii.

Kryoterapie je moderní a velmi účinná metoda. Spočívá v krátkém pobytu uživatele (1-3 minuty) při velmi nízkých teplotách (-120 až -150°C) a následné mírné pohybové aktivitě. Působení nízké teploty na receptory chladu, spolu s rychlým ochlazením a následným zahřátím celého povrchu těla, způsobuje intenzivní prokrvení kůže, podkoží,vaziva a šlachosvalového aparátu uživatele. Současně dochází v organismu k produkci enzymů a hormonů, které zvyšují fyzickou a psychickou odolnost (mj. endorfiny, testosteron, dopamin, serotonin - hormony pohody, štěstí). Polárium akceleruje protizánětlivé a hojivé procesy. Zintenzivní se činnost tělesných orgánů, které zbavují organizmus škodlivin. Nervové receptory snižují reakci na bolest, kterou tělo po nějakou dobu téměř nepociťuje. Pro vyvolání tak komplexního efektu medicína nezná jinou metodu než právě kryoterapii 

Objevte jak kryoterapie může pomoci i vám.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Kryokomora Zařízení pro celkovou kryoterapii, česky nazývané také Polárium, kde suchý mráz o teplotě -120°C stimuluje celé tělo a vyvolá tak fyziologickou odezvu organismu.Účinky kryoterapie: Urychluje regeneraci - zvýšené prokrvení urychluje vyplavování škodlivých látek z těla a přivádí kyslík a živiny do tkání, což výrazně urychlí regeneraci.  Posiluje imunitu -  zvýšením počtu bílých krvinek, zodpovědných za imunitu, budete lépe připraveni na chřipková období.  Vliv na psychiku -  díky pozitivnímu ovlivnění hladin hormonů v těle se budete cítit příjemně, zbavíte se stresu a budete se i lépe koncentrovat  Napomáhá hubnutí - urychlení metabolismu až na několik hodin pomáhá k odbourávání nejen podkožního tuku  Potlačuje bolest - dochází k okamžitému potlačení bolesti, při absolvování intenzivnější kůry jsou výsledky dlouhodobé. 
Lokální kryoterapieLokální aplikace chladu má okamžitý analgetický efekt, takže dochází k rychlému utlumení bolesti. Předností používání chladu v akutní fázi je zmenšení otoků, zmírnění zánětlivých procesů, bolesti, zamezení krvácení a díky tomu výrazné urychlení regenerace.
Pokud máte nějaký problém, přijďte k nám co nejdříve. Nejúčinnější je totiž tato terapie při léčbě prvotní fáze zánětu, kdy ochlazování plní nesmírně důležitou úlohu už v rámci první pomoci, tedy bezprostředně po úraze. Proto vás ošetříme v otvírací době kdykoliv i bez objednání.

Profesní filozofie

Naší prioritou je rychlost ošetření (i bez objednání) a péče o celé vaše tělo.

Jsme součástí relaxačního a regeneračního studia Masáže Domino, které nabízí již od roku 2003 nejrůznější druhy masáží, zábalů, lymfodrenáží, ultrazvuk, baňkování, manikúru, pedikúru a další služby v poradenství pro vaše tělo.

Naše klinika

Od října 2016 jsme pro vás nově spustili nejmodernější kryokomoru, což je nejúčinnější zařízení pro celotělovou kryoterapii. V současné době provozujeme jediné polárium (kryokomoru) nejen v Brně ale na celé jižní Moravě s celotýdenním provozem a naší prioritou je zpřístupnit kryoterapii co nejvíce lidem. Do našeho polária se tedy nemusíte objednávat a ceny držíme na nejnižší úrovni. Stále se učíme a snažíme se pro své klienty přinášet nové poznatky a služby. Pro doplnění služeb nabízíme i ošetření přístrojem na lokální kryoterapii.Nemusíte hledat dál, u nás najdete pod jednou střechou vše potřebné pro dokonalou regeneraci.

Historie kliniky

Už od roku 2012 poskytujeme v Brně kryoterapii a naše zařízení neustále vylepšujeme. Aktuálně poskytujeme jako jediní v Brně celotělovou kryoterapii a lokální kryoterapii s nejmodernějším vybavením.

Našimi klienty jsou nejen profesionální sportovci ale hlavně pomáháme lidem se zdravotními problémy.

Zajímavosti

Aktuálně spolupracujeme s Masarykovou univerzitou a také jsme zapojeni do studie zabývající se vlivu celotělové kryoterapie na stav pacientů s roztroušenou sklerózou.

Ostatní

Jako jediní v Brně pro vás máme otevřeno POLÁRIUM každý pracovní den a také v neděli! 

Po krátkodobém  (3 minuty) zmražení vašeho těla až na -150°C ve vás rozproudíme nepoznanou energii, odstraníme bolesti kloubů, svalů a hlavy. Pomůžeme vám při kožních problémech a při svalových zraněních. Poradíme si i s vaší celulitidou!

Naše relaxační studio Masáže Domino nabízí již od roku 2003 nejrůznější druhy masáží, zábalů, lymfodrenáží, sauny, ultrazvuk, vacu-press, tens, baňkování, manikúru, pedikúru a další služby a poradenství pro Vaše tělo.Našimi spokojenými klienty jsou profesionální sportovci, aktivní lidé včetně důchodců, maminky a tatínkové i se svými dětmi, prostě kdokoliv, kdo má chuť na příjemný odpočinek. Pečuje o Vás mladý tým zkušených masérů a fyzioterapeutů.

Stále se učíme a snažíme se pro své klienty přinášet nové poznatky a služby. Proto Vám nyní nově nabízíme kryolipolýzu a kavitaci, což jsou momentálně nejúčinnější bezbolestné metody hubnutí-liposukce na trhu!

Více informací na naší webové stránce nebo na Facebooku… Snažíme se zpřístupnit kryoterapii co nejvíce lidem a proto máme pro Vás vždy nejnižší ceny!!

S garancí nejnižších cen v Brně a okolí !!

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od* Ceny do*
Fyzioterapie Od 800 Kč
Klasická masáž Od 500 Kč
Kryoterapie, Kryosauna - léčba chladem Při zakoupení 10 procedur -... Od 70 Kč Do 299 Kč
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž
Masáže lávovými kameny

Zobrazit více Zobrazit méně

U nás je možné zaplatit platební kartou.

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Zoubkova 36
relaxační centrum masáže Domino
634 00 Brno
Nový Lískovec
Česká republika

 Brno