• 22 odpovědí
  • 5 Likes

MUDr. Gabriela Horová

MEDICAL BEAUTY - Klinika estetické a anti-aging medicíny

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Gabriela Horová a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Gabriela Horová

Motto:

"Žádný muž nechce, aby jeho žena podstupovala omlazující procedury. Přesto se mu ale líbí ty, jež je podstupují - jen o tom neví," říká MUDr. Gabriela Horová, MBA

Uvítání

MUDr. Gabriela Horová MBA

Po vystudování Lékařské fakulty Univerzity Karlovy si doplnila manažerské a ekonomické vzdělání ve studijním programu MBA na PIBS Praha tak, aby mohla společně s manželem Petrem Horou v roce 2008 založit vlastní společnost medical beauty s.r.o. a krátce poté otevřít Kliniku Medical Beauty v Plzni.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Klinika Medical Beauty

Paní doktorka Horová zavedla na plzeňské klinice nový směr medicíny, který kombinuje několik tisíc let staré poznatky medicíny orientální včetně ajurvédy s nejnovějšími výhodami a inovacemi medicíny západní – včetně genomické medicíny a snaží se pohlížet na pacienta či klienta jako na celek včetně jeho psychiky a emocí. Cílem pracoviště je, aby jak estetická, tak léčebná péče probíhala v relaxačním prostředí s eliminací stresu neboli v prostředí tzv. Medical SPA.

Naše ordinace

Klinika Medical Beauty úzce spolupracuje nejen s nestory francouzské estetické medicíny - Dr. Michelem Tordjmanem, zakladatelem společnosti Laboratoires FILORGA, a Dr. Philippe Petitem, ex-prezidentem Světové společnosti anti-aging mezoterapie, ale i s prof. Elenou Baranovou, MD, PhD, HDR, expertkou EU pro genomickou medicínu. Samotná MUDr. Gabriela Horová je členkou Světové společnosti anti-aging medicíny - World Society of Interdisciplinary of Anti-Aging Medicine (WOSIAM).

V roce 2010 se Klinika Medical Beauty stala referenčním a školícím centrem pro francouzskou společnost Laboratoires FILORGA a v současné době je zodpovědná za zaškolení a trénink zdravotnických profesionálů v anti-aging procedurách pro ČR a SR. Koncept Medical SPA a spolupráce s Unií kosmetiček přinesl zařazení plzeňského pracoviště Medical Beauty v rámci projektu "Dalším vzděláváním zaměstnanců členů Unie kosmetiček k posílení jejich adaptability a udržení jejich pracovních míst„.

Zajímavosti

Osobní život

Gabriela Horová má 2 děti – syna a dceru, ve volném čase ráda cestuje, lyžuje a jezdí na kole. K udržování kondice přispívá pravidelný trénink na Power Plate.
Společně s manželem podporuje jednu z nejstarších nezávislých charitativních společností Save the Children.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od*
Cvičení po porodu
Fyzioterapie
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž služba Detox for Face -... Od 790 Kč
Reflexní masáž Od 250 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

U nás je možné zaplatit platební kartou.

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Pod Všemi svatými 48
Galerie Slovany
30100 Plzeň
Slovany
Česká republika

 Plzeň