• 1 odpovědí

MUDr. Ludvík Zemánek

MUDr. Ludvík Zemánek – Liposukce, Akupunktura

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Ludvík Zemánek a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Ludvík Zemánek

Motto:

"Hubnutí nebylo nikdy tak příjemné". MUDr. Zemánek - specialista na programy hubnutí za použití Liposukce, Akupunktury, Andulačních masáží a Lymfodrenáží.

Více o lékaři

Ordinaci doktora Zemánka navštěvují již spoustu let ženy i muži s nejrůznějšími problémy. Díky Akupunktuře lze řešit problémy, kde jiné formy léčby nefungují. Její technika je založena na stimulaci akupunkturních bodů na těle.

Nabízíme tyto služby

4D Ultrazvuk
4D představuje nejnovější ultrazvukové zobrazení, při němž rychle snímané trojrozměrné obrázky umožňují vyšetření plodu nebo jeho orgánů plasticky v reálném čase. Tzn. je možné detailně sledovat pohyby plodu, mimiku obličeje, srdeční činnost a další.

Akupunktura
Akupunktura je léčebná metoda velice účinná u potíží chronického rázu, kde běžné metody medicíny nevykazují příliš velkých úspěchů. Její technika je založena na stimulaci akupunkturních bodů na těle

Andulační masáže
Andulací označujeme specifický masážní terapeutický postup pro vytváření biologicky účinného rezonančního kmitání ve všech zónách trupu a všech končetinách, při současném infračerveném zahřívání v oblasti krční páteře, bederní páteře a oblasti nohou.

Lymfatické masáže
Lymfatickou (anticelulitidní) masáž přístrojovou neboli lymfodrenáž můžeme popsat jako velice příjemnou detoxikační masáž, která zlepšuje metabolismus a výrazně redukuje celulitidu. Lymfodrenáž se používá pro odstranění otoků, zlepšení fyzické kondice, pomáhá při popáleninách. Navíc se lymfatické masáže doporučují při snižování hmotnosti a formování postavy

Ultrazvuková liposukce
Ultrazvuková kavitační liposukce odstraňuje bezpečně a šetrně centimetry tukové tkáně z oblasti břicha, vnitřních a vnějších partií stehen a hýždí bez vedlejších nežádoucích účinků. Kombinovaná redukce nadváhy a formování postavy odstraňuje též celulitidu. Odstraňuje tuk z partií, které nehubnou cvičením.

Vita Liberata - zdravé opálení
Bezpečné, zdravé a zářící opálení s pomocí těch nejlepších produktů - bez zápachu, parabenu, alkoholu, parfemace, s organickými přísadami a krásným, rovnoměrným výsledkem, který se ztrácí postupně jako klasické opálení na slunci

 

Výsledky hubnutí

Kateřina

absolvovala 5 aplikací nízkofrekvenční ultrazvukové liposukce a následně lymfodrenáž vždy s odstupem jednoho týdne. Výsledkem této zhruba měsíční terapie byly takovéto úbytky v cm:

  • pod prsama 5,4
  • přes pupík 6,1
  • spodní břicho 5,1
  • boky 5,7
  • p. stehno 3
  • nad kolenem 2

Vynikající výsledek - Gratulujeme

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Lymfatické masáže, Lymfodrenáž

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Zdeňka Fibicha 2866
43401 Most
Česká republika

 Most