MUDr. Naďa Knotová

Dermatologie Praha

Napište nám

Recenze (2)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Naďa Knotová a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


MUDr. Naďa Knotová již získal/a tuto recenzi

Profil - MUDr. Naďa Knotová - Dermatologie Praha

Motto:

Zdravě a přirozeně mladistvě vypadající kůže výrazně přispívá k psychické pohodě každého z nás, úspěchy léčby a korektivních metod jsou viditelné a mě těší se na nich podílet.

Uvítání

Naďa Knotová
Dermatovenerolog

Absolvovala 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze v roce 2003. Po promoci pracovala v Pražském dermatologickém centru pod vedením profesorky Hercogové, zaměřeném na laserové a korektivní metody, terapii psoriázy a vitiliga. Dále pak působila na Dermatovenerologické klinice 2. LF UK a Nemocnice Na Bulovce, kde se v rámci postgraduálního studia zabývala problematikou lymeské borreliózy, působila jako vědecký pracovník a učitel vysoké školy, podílela se na výuce mediků, publikační a přednáškové činnosti a byla řešitelem několika studií a grantů. Po mateřské dovolené nastoupila do všeobecné dermatovenerologické ambulance Online 24 s.r.o, Praha 2 a Medicaderma s.r.o, Beroun. Atestaci v oboru dermatovenerologie složila v roce 2016. Účastní se domácích i zahraničních kongresů a školení v oborů klasické i korektivní dermatologie, v M.L.C. pracuje od roku 2016.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Po promoci jsem pracovala v jednom z prvních laserových pracovišť v Praze  pod vedením profesorky Hercogové,  specializovaném na korektivní metody, terapii psoriázy a vitiliga.  V další předatestační praxi jsem se věnovala všeobecné dermatovenerologické problematice na Kožní klinice Nemocnice Na Bulovce  se zaměřením na lymeskou borreliózu. Během této doby jsem působila na klinice také jako odborný asistent , podílalela se na výuce mediků, publikační a přednáškové činnosti a byla řešitelem několika studií a grantů.  V současné době své zkušenosti propojuji komplexně do klasické a estetické medicíny. V oboru estetické medicíny využívám ke své práci špičkových laserových přístrojů, výpňových materiálů a botulotoxinu.

Profesní filozofie

Základem oboustranné spokojenosti je vždy kvalitní komunikace.

Naše ordinace

Medical Laser Centre bylo založeno počátkem  roku 1997 jako první laserové pracoviště v České republice se zaměřením na ošetřování kožních problémů lasery. Jsme menší centrum s přátelskou atmosférou a zkušeným kolektivem sester a lékařů. Naše pracoviště je vybaveno moderními laserovými přístroji převážně firmy Lumenis (USA). Výhodou je dobrá dopravní dostupnost městskou hromadnou dopravou i možnost bezplatného parkování v blízkém okolí.

Vzdělání a praxe

Vzdělání
 • 2003 promoce na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze
 • 2016 Atestace a specializovaná způsobilost k výkonu povolání lékaře v oboru dermatovenerologie
Praxe
 • 2003-2004 Pražské dermatologické centrum ( korektivní dermatologie, lasery, fototerapie, digitální dermatoskopie), Praha 2
 • 2004-2006 Dermatovenerologická klinika 2. LF UK a Nemocnice Na Bulovce, současně akademický pracovník, učitel vysoké školy
 • 2012-dosud Dermatovenerologická ambulance Medicaderma s.r.o., Beroun
 • 2012-dosud Dermatovenerologická ambulance Online 24 s.r.o., Praha 2
 • 2016-dosud Medical Laser Centre, Praha 10

Zajímavosti

 • Odborná školení o práci s lasery, aplikace výplňových materiálů, botulotoxinu, chemického peeling aj.
 • Úcast na domácích i zahraničních kongresech

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Léčba bradavic (verrucae)

Zobrazit více Zobrazit méně

U nás je možné zaplatit platební kartou.

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Články

Využití laserů v dermatologii
1.6.2007

Seznamte se s výhodami laserového ošetření v dermatologii a s typy laserů, rozdělenými podle způsobu ošetření kůže. Trpíte–li...

Napište nám

Adresy

Dermatologie Praha
Adresa
Žernovská 6
100 00 Praha
Praha 10
Česká republika

 Praha   
Ordinační hodiny
Pondělí
07:30 - 16:30 
Úterý
08:00 - 16:30 
Středa
08:00 - 16:30 
Čtvrtek
08:00 - 16:30 
Pátek
08:00 - 15:00