• 102 odpovědí
  • 1 Like

Ortopedické oddělení - Nemocnice Přerov

Ortopedické oddělení - Nemocnice Přerov

Napište nám

Recenze (7)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Ortopedické oddělení - Nemocnice Přerov a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Ortopedické oddělení - Nemocnice Přerov již získal/a tuto recenzi

Obětavá péče

jahudka 10.8.2015
Spokojený/á

Chtěla bych poděkovat panu primáři MUDr. Přikrylovi z nemocnice Přerov za obětavou péči, za ochotu mne vůbec ošetřit, když jsem měla problémy a bydlím dosti daleko od Přerova. Také chci poděkovat veškerému personálu orto...pedického oddělení Přerovské nemocnice za veškerou péči po operaci, lidský přístup, příjemné vystupování. Více 

Profil - Ortopedické oddělení - Nemocnice Přerov

Motto:

Poskytujeme vysoce kvalifikovanou péči všem ortopedicky nemocným pacientům z regionu i mimo něj.

Více o nás

Profil oddělení

Ortopedické oddělení se nachází ve IV. patře chirurgického pavilonu E kde disponuje 26 lůžky. Dále využíváme lůžkový fond traumatologie a sportovní medicíny včetně dvou nadstandardních pokojů v I. patře téhož pavilonu. Jednotku intenzívní péče využíváme společně s ostatními chirurgickými obory. Operativa probíhá denně na superaseptickém sále standardní evropské úrovně. Ambulantní trakt je umístěn v přízemí chirurgického pavilonu. Denně od 8 do 15 hod je v provozu všeobecná ortopedická ambulance I. a současně s ní od 9 do 13 hod speciální ambulance II. poradna pro endoprotetiku, dětská ortopedie, UZ vyšetření kojenců, revmatochirurgie, sportovní medicína, traumatologie a ortopedické vady nohy (s nutností objednání se na tel. 581271688). Akutní stavy jsou samozřejmě ošetřeny bez objednání. Mimo pracovní dobu je ortoped součástí traumatologické ÚPS služby.

Činnost ortopedie: ortopedie je dynamický, rychle se rozvíjející obor, kde dnes jasně převažuje operativa nad konzervativní léčbou. Základem tzv. velké operativy jsou umělé náhrady kyčlí a kolen endoprotézou. Těchto výkonů provádíme ročně asi 300. Nejčastější činností je artroskopické – miniinvazivní ošetření kloubů. Ošetření menisků, náhrady vazů patří k běžným zákrokům. Od r. 2001 standardně provádíme stabilizace ramen a přenosy chrupavek jako jedno z mála pracovišť v republice. Artroskopických výkonů provedeme cca 500 ročně. Nedílnou součástí naší operativy je revmatochirurgie. Další spektrum ortopedické operativy odpovídá formátu běžného okresního pracoviště. Veškerou traumatologii končetin, stejně jako poúrazové stavy a jejich komplikace řešíme sami a ve spolupráci se zdejší chirurgií. Úrazy páteře a polytraumata vyžadující operační léčbu odesíláme na specializovaná vyšší pracoviště (traumacentra, popáleninová a cévní chirurgie).

Poskytujeme komplexní konzervativní ortopedickou péči pro děti a dospělé. Vyšetřujeme kyčle novorozenců, sledujeme a léčíme vady vývoje páteře a končetin u dětí a adolescentů. Onemocnění jako jsou např. nádory a rozsáhlé ortopedické dětské vady odesíláme ke konzultaci na vyšší klinická pracoviště ke konzultaci a další vysoce specializované léčbě.

Toto je jen zběžný výčet některých našich činností. Snažíme se poskytovat vysoce kvalifikovanou péči všem ortopedicky nemocným pacientům z regionu i mimo něj buď sami nebo ve spolupráci s klinickými pracovišti. Tuto péči poskytuje tým sedmi erudovaných lékařů, středního a nižšího zdravotnického personálu.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Artroskopie Achilovy šlachy
Artroskopie zadního hlezna
Koleno - operace čéšky
Koleno - operace menisku
Koleno - plastika předního zkříženého vazu
Koleno - totální endoprotéza
Konzervativní léčba úrazů
Kyčel - totální endoprotéza klasická
Noha - vbočený palec
Obstřiky a punkce
Ultrazvukové vyšetření kyčlí kojenců

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Dvořákova 75
751 52 Přerov
Česká republika

 Přerov