Neurorehabilitační klinika AXON

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Neurorehabilitační klinika AXON a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Neurorehabilitační klinika AXON

Více o nás

AXON – začátek cesty k lepšímu životu.

Neurorehabilitační klinika AXON je vysoce specializovanou soukromou klinikou, která poskytuje intenzivní terapii dospělým i dětským pacientům s DMO, pacientům po cévní mozkové příhodě, nádorech mozku, traumatech hlavy, úrazech páteře či s jinými onemocněními, která vznikají na úrovni centrální nervové soustavy.
Klinika nabízí léčebný program Kosmík, intenzivní neurorehabilitaci metodou TheraSuit vhodnou pro pacienty s dětskou mozkovou obrnou a jinými neuromuskulárními deficity, Lokomat, určený pacientům jak s trvalým, tak dočasným postižením dolních končetin, CI terapii, určenou pacientům s postižením pouze jedné končetiny nebo jedné strany těla, a Ergoterapii, která se zabývá zlepšením, podporou a udržením funkčních schopností člověka.

Neurorehabilitační klinika AXON je ambulantním zařízením. Klinika byla založena v říjnu 2014. Majitelkou a primářkou Neurorehabilitační kliniky AXON je MUDr. Jarmila Zipserová. Klinika je situována do dvou budov v ulici Marie Cibulkové 879/11 a 450/13 na Praze 4.V současnosti je jedinou ambulantní klinikou pro léčbu dětské mozkové obrny a jiných neuromuskulárních deficitů v České republice. Přijímá české i zahraniční pacienty.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Fyzioterapie a rehabilitace Info
Elektroléčba, Elektrostimulace
Fyzioterapie
Vodoléčba
Ortopedie Info
Loket - epikondylitidy
Podologie, Podiatrie – péče o nohy
Ruka - karpální tunel rehabilitace

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Marie Cibulkové 879/11
14000 Praha
Praha 4 - Nusle
Česká republika

 Praha