Oční Klinika Zlín

Oční klinika Zlín

Napište nám

Recenze (7)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Oční Klinika Zlín a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Oční Klinika Zlín již získal/a tuto recenzi

Profil - Oční Klinika Zlín - Oční klinika Zlín

Více o nás

O klinice

Klinika oční a estetické chirurgie ve Zlíně je respektované nestátní zdravotnické zařízení s dlouholetou tradicí. Jejím zřizovatelem je Zlínské oční centrum, s.r.o. Disponuje nejmodernější diagnostickou a léčebnou laserovou technikou a 3 operačními sály.

Co děláme

Klinika se specializuje na laserové korekce všech typů dioptrických vad, mikrochirurgii šedého zákalu, implantace multifokálních nitroočních čoček a estetickou chirurgii.

Náš kolektiv se řídí těmito zásadami:

  • Blaho pacienta a jeho spokojenost je pro nás prioritou.

  • Neslibujeme nesplnitelné. Při volbě optimálního operačního postupu aktivně spolupracujeme s každým pacientem.

  • Nabízíme jen prověřené metody. Vše ve vysoké kvalitě a v souladu se světovými trendy.

Naše zkušenosti a garance

  • Zárukou kvality poskytované péče jsou dlouholeté osobní zkušenosti přednosty kliniky, doc. MUDr. Mgr. Zdeňka Smečky, CSc., který osobně provádí všechny laserové korekce a operace šedého zákalu.

  • Od roku 1991 až dosud korigoval laserem dioptrickou vadu u více jak 25 tisíc pacientů, což jej řadí do top ten Evropy. Jako první v Česku a ve střední Evropě provedl korekci krátkozrakosti (1991), dalekozrakosti (1993) a kombinovaného astigmatizmu (1994). Má také dlouholeté zkušenosti s mikrochirurgií šedého zákalu, dosud operoval na 17 000 pacientů s tímto očním onemocněním.

  • Docent Smečka řídí čtrnáctičlenný kolektiv s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti diagnostiky a léčby dioptrických vad a dalších očních onemocnění a vysoce erudovaný v oblasti estetické chirurgie.

Pokud si už dlouho přejete žít bez brýlí a kontaktních čoček nebo s nimi máte problémy, pak právě pro Vás jsou laserové operace očí a multifokální nitrooční čočky  možností jak změnit svůj život. Objevte novou kvalitu svého života; i Vy můžete plnit své úkoly v zaměstnání nebo v rodině bez pomoci brýlí či kontaktních čoček.

Lékařský tým Kliniky oční a estetické chirurgie ve Zlíně se zabývá laserovými operacemi očí již od roku 1991. Ke všem pacientům přistupuje individuálně a naprosto korektně a je připraven udělat maximum pro jejich spokojenost. Vždy se snaží pacienty co nejlépe informovat, přesně stanovit diagnózu a zvolit to nejvhodnější operační řešení s přihlédnutím ke světovým trendům.

Špičkové technické vybavení nám umožňuje poskytovat prvotřídní péči srovnatelnou s předními zahraničními pracovišti, a to v příjemném a komfortním prostředí.

Jsme hrdí na to, že jako první a jediné pracoviště svého druhu v České republice jsme certifikováni dle ČSN EN ISO 9001:2001 a jsme nositeli mezinárodních certifikátů CQS a IQNet.

Naším krédem je spolehlivost, důvěryhodnost a vědomí osobní odpovědnosti.

Přejeme Vám správnou volbu při výběru pracoviště a těšíme se na setkání s Vámi.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Ceny od* Ceny do*
Aberometrie (wavefront analýza)
Korekce očních vad nitroočními zákroky
   Implantace fakické čočky
   Implantace umělé čočky - PRELEX, RLE
Laserové operace očí
   Korekce pomocí excimerového laseru - PRK
   Laserová operace očí - LASIK Od 16 000 Kč
   Laserová operace očí metodou epiLASIK Od 15 000 Kč
Operace šedého zákalu (fakoemulsifikace) Od 5 000 Kč Do 21 500 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Oční klinika Zlín
Adresa
Slovenská 5184
760 01 Zlín
Česká republika

 Zlín