Vojenská nemocnice Olomouc - oční oddělení

Oční klinika Olomouc
Oční klinika Olomouc
Vojenská nemocnice Olomouc - oční oddělení

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Vojenská nemocnice Olomouc - oční oddělení a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Vojenská nemocnice Olomouc - oční oddělení - Oční klinika Olomouc

Motto:

Poskytujeme ambulantní i hospitalizační péči v oboru oftalmologie,se zaměřením na diagnostiku a léčbu glaukomu (zeleného zákalu).Provádíme též periokulární chirurgické výkony a výkony na předním segmentu oka s vyjímkou operativy katarakty (šedého zákalu).

Více o nás

Profil oddělení

Oddělení poskytuje ambulantní i hospitalizační péči v širokém spektru oboru oftalmologie, se zaměřením na diagnostiku a léčbu glaukomu /zeleného zákalu/.Zabývá se také oční chirurgií – provádí periokulární chirurgické výkony a výkony na předním segmentu oka s výjimkou operativy katarakty /šedého zákalu/.

Naše ambulance disponuje 3 samostatnými vyšetřovnami vybavenými standartními přístroji /štěrbinová lampa, oftalmoskop, biomikroskopická čočka, tonometr, optotypy/. Součástí ambulance je vyšetřovna CT perimetru a ultrazvuková vyšetřovna. V glaukomové vyšetřovně  máme nejmodernější spektrální OCT přístroj sloužící k diagnostice a sledování glaukomu a k vyšetření oblasti makuly /žluté skvrny/ a pachymetr.

Provádíme běžné oční vyšetření včetně předpisu brýlí, průplachy a sondáže slzných cest u vrozené neprůchodnosti u miminek, specializujeme se na problematiku glaukomu /diagnostika, léčba vč.operací glaukomu/. OCT vyšetření provádíme na doporučení očního lékaře, je ale možno se objednat i přímo bez tohoto doporučení /při podezření na glaukom, v případě stejné nemoci v rodině, při podezření na onemocnění makuly – žluté skvrny/, toto vyšetření není v sazebníku zdravotních pojišťoven a provádí se za úhradu dle ceníku VN.

Oční oddělení má k dispozici 5 lůžek v rámci lůžkového ORL oddělení. Jedná se o 2 pokoje – dvoulůžkový a třílůžkový, každý z nich je vybaven TV přístrojem, třílůžkový pokoj má navíc možnost připojení k internetu.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od*
Amslerova mřížka
Biomikroskopie
Exoftalmometrie
Gonioskopie
Léčba glaukomu - zeleného zákalu
Nepřímá oftalmoskopie
Objektivní měření refrakce
OCT – oční koherentní tomografie jedno oko Od 250 Kč
Operace pterygia rohovky
Pachymetrie
Průplach slzných cest
Schirmerův test
Ultrazvukové vyšetření oka
Vyšetření zorného pole
Vyšetření zrakové ostrosti do blízka
Vyšetření zrakové ostrosti do dálky

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Oční klinika Olomouc
Adresa
Sušilovo náměstí 5
771 11 Olomouc
Česká republika

 Olomouc