• 10 odpovědí

Ortovia s.r.o.

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Ortovia s.r.o. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Ortovia s.r.o.

Motto:

Krásný a milý úsměv otevírá pomyslné dveře světa.

Více o nás

ORTOVIA s.r.o.

Naše společnost Ortovia vznikla v roce 1993 nejdříve jako výrobce ortodontických aparátů, fóliových výrobků a pomůcek, později se rozšířila o Ortovia Seminárium pořádající vzdělávací přednášky pro odborníky i veřejnost. Posledním rozřířením bylo otevření ortodontické ordinace. Jsme majiteli patentované ochranné známky a technologie na speciální probarvování pryskyřice při výrobě rovnátek a mezinárodního certifikátu na vlastní obrázky, které se do aparátů vkládají. Vyvinuli jsme ústní korektor chrápání Via.S.A.

Ortodoncie

V současnosti poskytujeme kompletní ortodontickou péči pro děti a dospělé od vstupního vyšetření, diagnostiky 3D RTG, návrhu a aplikace léčby fixními nebo snímacími rovnátky až po stabilizaci chrupu po léčbě. Pro úpravu drobných ortodontických vad používáme i systém průhledných, korekčních dlah.

Spánková apnoe, chrápání

Navázali jsme spolupráci s MUDr. Václavem Pavelcem, Ph.D, a jeho společností Lente . Společně  nabízíme komplexní péči v oblasti léčby spánkové apnoe, chrápání. Konzultace a vyšetření provádí MUDr. Pavelec na našem pracovišti na Barrandově, kde provádíme také konzervativní léčbu. Pracoviště Lente v Plzni zajišťuje náročnější diagnostiky a operativní zákroky.


Více informací na
www.ortovia.com

Info. tel. 724 263 119

 

 

 

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Ceny od*
Bělení zubů
Dentální hygiena
Dětská stomatologie
Léčba paradentózy (parodontologie)
Ortodoncie Od 5 500 Kč
   Rovnátka Od 5 500 Kč
   Snímatelná rovnátka Invisalign
Stomatochirurgie
Zubní výplně (záchovná stomatologie)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Fotky před/po

Napište nám

Adresy

Adresa
Werichova 1145/23
15200 Praha
Praha 5
Česká republika

 Praha