Perfect Salon péče & krásy
Perfect Salon péče & krásy

Perfect Salon péče & krásy

 • 5 odpovědí
Kontakt

Napište nám

Adresy

Adresa
Palackého třída 124
612 00 Brno
Královo Pole
Česká republika

 Brno   
Hodnocení

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Perfect Salon péče & krásy a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil

Profil

Motto:

S námi budete zářit

Ostatní

Profil studia

Bělení zubů

Pouze v našem Studiu dostanete individuální přístup a péči! Při první návštěvě sledujeme, jak na Vaše zuby celý bělící proces působí a při 2. návštěvě přizpůsobíme intenzitu a délku bělení Vašemu odstínu a zdraví zubů, abychom dosáhli maximálního bělícího efektu, aniž by došlo k poškození zubů. Pouze v našem Studiu dostanete nadstandadtně kvalitní služby, přitom za ceny, které si může dovolit každý.

V našem studiu  dosahujeme zářivě bílého úsměvu za pomoci intenzivního modrého studeného světla, v kombinaci s peroxidovým gelem.
Jedná se nejen o  nejefektivnější,  ale také zcela bezpečnou technologii, pomocí které lze dosáhnout zářivě bílého úsměvu. Aktivovaný peroxidový gel je bezesporu nejefektivnější, nejrychlejší prostředek k dokonale bílým zubům. Bezbolestná procedura trvá necelou hodinu, přičemž výsledný efekt zářivě bílých zubů přetrvá až několik let. Proces bělení touto nejnovější technologií neškodí sklovině ani struktuře zubu.
Krásný bělostný zářivý úsměv Vás omladí, společnost Vás bude vnímat jako zdravé, krásné a úspěšné. Po našem bělícím zákroku budete vypadat lépe a budete se cítit lépe – vaše okolí to pozná. Pokud chcete vypadat reprezentativně, váš vzhled bude dokonalý pouze tehdy, pokud váš úsměv bude zářit!
Poskytujeme  možnost zakoupení dárkových poukázek na bělení.  V případě, kdy Váš zaměstnavatel vyžaduje Váš velmi reprezentativní vzhled, může Vám tuto proceduru uhradit a je pro něj běžnou nákladovou položkou.
Při každém dalším bělení zubů u nás máte  10 % slevu na tento úkon. Skupinám (více než tři zákazníci) se tato 10 % sleva poskytuje též (vždy se sleva počítá ze základní ceny úkonu prvního).

Dále nabízíme

 • kavitační liposukci bezbolestná (neinvazivní) liposukce 3. generace. - Bezbolestná procedura umožňuje rychlé, bezrizikové a efektivní modelování těla bez období zotavení. Bezbolestné zeštíhlení o 4-8 cm za 40 minut procedury, dle ošetřené partie. Těšit se můžete nejen na úžasné zeštíhlení během několika minut, ale také na výborný odtučňovací čaj, profesionální personál, který se neustále vzdělává, dokonalou a komplexní péči podtrženou příjemným prostředím a klidnou relaxační hudbou….jednoduše….čeká Vás ráj péče a relaxace!!!

 • Face Lifting bez skalpelu - Radiofrekvence je metoda známá také jako nechirurgický lifting. Koriguje ochablost pleti, vede k jejímu celkovému vypnutí, odstraňuje vrásky a zeštíhluje obličej. Výsledkem je tak dokonalejší a mladší vzhled obličeje. Radiofrekvence spočívá v selektivní aplikaci energie do hlubokého podkoží průnikem přes povrch pokožky, aniž by jí poškodila. Ošetření je vhodné pro klienty s mírně ochablou pokožkou obličeje, krku a dekoltu, kteří chtějí zlepšit svůj zevnějšek bez chirurgického zákroku. Výsledkem je pevnější pleť s výrazným úbytkem vrásek. Výsledky jsou viditelné nejčastěji po dobu 2 let.

 • Prodlužování řas

  • Permanentní přírodní prodlužování a zahušťování řas Perfekt Eyes - Převratná novinka! Pro božsky svůdný, přesto neuvěřitelně přirozený pohled aplikujeme řasu určenou k prodloužení, na Vaši přírodní řasu (nejedná se o lepení trsů!!!). Celé permanentní přírodní prodlužování a zahušťování řas stojí 600 Kč, za doplnění, které je k perfektnímu vzhledu nutné po 2 - 4 týdnech zaplatíte pouze 400 Kč. K aplikaci se používá hypoalergenni adhesivum, speciálně vyvinuté k prodlužování řas. Aplikace trvá 1 až 2 hodiny, dle potřeby počtu aplikovaných řas.

  • Prodlužování řas pomocí kapiček - Aktuálně největší americký hit - kapičky na růst řas. Pro řasy hustší, mnohonásobně delší a tmavší. Nechte si narůst své vlastní řasy za rozumnou cenu!

 • Samoopalovací sprcha -  jen jedna návštěva a budete opálená po několik týdnů ..Cena: nyní jen 260,- Kč

 • Kosmetika - nabízíme kvalitní kosmetické služby za přístupné ceny s použitím špičkových přístrojů a zcela přírodní kosmetiky.

 • Masáže - Masáže provádí diplomovaný fyzioterapeut s osmiletou praxí.

 • Vibrační posilovací stroj + kardiozóna - inSPORTline Masay funguje na principu vibrací, které způsobují reflexivní stahování svalů. Stačí pouhých 5 min stoje s mírně pokrčenými koleny a výsledky se okamžitě dostavují! Aby bylo posilování co nejúčinnější, je dobré ho spojit s aerobní zahřívací zátěží. I na to myslíme, proto v našem Perfect salonu máte k dispozici také běhací pás!

Zákroky

Zákroky

Plastická chirurgie Info Ceny od* Ceny do*
Alternativa liposukce - neinvazivní odstranění tuku a celulitidy jeden zákrok Od 2 500 Kč
Bělení zubů
Kavitace ultrazvuková
   Green cavite prestige jeden zákrok
Prodlužování řas Od 600 Kč Do 2 100 Kč
Fyzioterapie a rehabilitace Info Ceny od* Ceny do*
Baňkování
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž Od 160 Kč Do 400 Kč

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.