PermanentBeauty

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás PermanentBeauty a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - PermanentBeauty

Ostatní

Profil studia

Studio Permanent beauty je zaměřené především

Neinvazivní liposukce, léčba celulitidy

Bezbolestné ošetření - Ošetření přístrojem je pohodlné a bezbolestné. Snášenlivost tepla je u jednotlivých pacientů individuální. Pacienti popisují pocity u ošetření jako „teplou masáž“.

Okamžité vditelné výsledky - Pacienti vidí obvykle výsledky okamžitě. Díky povzbuzení metabolických procesů, podnícení absorpce a odvodnění zadržovaných tekutin a toxinů lymfatickým systémem a procesů tvorby kolagenu se tuková tkáň a celulitida redukuje a pokožka zpevňuje ještě 14 dní až 3 týdny po ošetření.

bezpečně a pohodlně - Ošetření přístrojem Accent je bezpečné a bezbolestné. Indikace přístroje Accent byly klinicky testovány a jsou certifikovány FDA. Jde o neinvazivní metodu, bez rekonvalescence a bez rizika negativních vedlejších účinků.

Ošetření přístrojem

Je používán moderní radiofrekvenční přístroj, který poskytuje kontrolovanou tepelnou terapii pro vytvarování těla, redukci celulitidy a vypnutí povolené pokožky. Ošetření přístrojem je pohodlné, rychlé a bezbolestné. Viditelných výsledků je dosaženo již po prvním ošetření. Po absolvování série ošetření je dosahováno výborných výsledků.

Ošetření je čistě neinvazivní, nevznikají tedy žádné rány, jizvy, není potřeba žádná anestezie, ani žádný čas na rekonvalescenci. Po ošetření se můžete ihned vrátit k běžným aktivitám.

Trvalá bezbolestná epilace

Nejúčinnější variantou pro trvalou redukci a dlouhodobé odstranění ochlupení je epilace pomocí AFT technologie – zdokonalené technologie pulsního světla (IPL). Epilaci je možno provést kdekoliv na těle i na obličeji. Ženy se nejčastěji snaží zbavit nežádoucího ochlupení v oblasti obličeje (oblast horního rtu a brady), třísel, podpaží, předloktí a nohou. Pro muže jsou navíc zajímavé oblasti krku, ramen, hrudníku a zad. Epilace pomocí AFT technologie je ideálním řešením, jak se natrvalo zbavit nekonečných hodin holení, bolestného a nepohodlného vytrhávání chloupků strojkem nebo voskem. Zákrok je neinvazivní a po ošetření není potřeba žádná rekonvalescence, pacient se může hned po ošetření vrátit k běžným aktivitám.

Vypnutí a omlazení pleti

Moderním radiofrekvenčním přístrojem, který poskytuje kontrolovanou tepelnou terapii pro odstranění vrásek a pro vypnutí pokožky na obličeji i na těle. Ošetření přístrojem je pohodlné, rychlé a bezbolestné. Viditelných výsledků je dosaženo ihned po prvním ošetření. Po absolvování série ošetření je dosahováno výborných výsledků.

Permanentní Make - Up

Permanentní make-up patří mezi metody dočasné pigmentace pokožky. Provádí se speciálním přístrojem za dodržování přísných hygienických podmínek.

Fotodokumentace klientovi

Klient obdrží fotodokumentaci v digitální podobě zpracovanou tak, aby viděl rozdíl mezi jednotlivými návštěvami před a po s datem návštěvy. Prezentaci si můžete prohlédnout zde.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Ceny od*
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž Od 350 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Články

Napište nám

Adresy

Adresa
Dornych 27
602 00 Brno
Česká republika

 Brno