MUDr. Petra Seidler Štangová

Oftalmologie Praha

Napište nám

Recenze (11)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Petra Seidler Štangová a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


MUDr. Petra Seidler Štangová již získal/a tuto recenzi

Další recenze

Profil - MUDr. Petra Seidler Štangová - Oftalmologie Praha

Motto:

Vaše spokojenost je naše radost.

Členství

Česká lékařská společnost J.E.Purkyně

Ostatní členství:

  • ČOS - Česká oftalmologická společnost

Uvítání

DentEye je soukromá klinika, která poskytuje profesionální a komplexní ošetření v zubním a očním lékařství. Je zde kladen důraz na klidné a přátelské prostředí, kde se klient nemá cítit jako pacient. Jeden z nejdůležitějších faktorů je osobitý přístup ke každému jednotlivému klientovi, protože každý z nás je jedinečný, nikdo nejsme stejný.

Profesní filozofie

Po ukončení 1. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze jsem v roce 2006 začala pracovat na Oční klinice JL v Praze. Poté od roku 2007 jsem začala působit na Oční klinice VFN v Praze a 1. LF UK v Praze, kde jsem se věnovala hlavně nemocem předního segmentu oka, speciálně poškození rohovky a stejně tak i zadnímu segmentu oka - několik let jsem strávila na sítnicové ambulanci, diabetické ambulanci, onkologii, neurooftalmologii. V rámci své praxe na Oční klinice VFN jsem se věnovala i dětské oftalmologii.

V roce 2012 jsem získala atestaci z oftalmologie. Následně po atestaci jsem začala doktorandské studium na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze v oboru Farmakologie a toxikologie. Téma disertační práce: Studium imunopatologických mechanismů autoimunitní uveitidy a definování nových terapeutických možností. Od roku 2012 až do roku 2017 jsem částečně působila také jako oční lékař ve společnosti Santé s.r.o..

Začátkem roku 2017 jsem začala působit ve své vlastní praxi v DentEye s.r.o. a zároveň take v Očním centru v Praze, kde mám možnost se komplexně věnovat pacientům, ale pořád si zachovávám svoji hlavní specializaci, kterou je rohovka. Několik let velice úzce spolupracuji s optometristou panem Blachutem, se kterým se zaměřujeme na komplexní řešení ektázií rohovek, jako je keratokonus, pellucidní marginální degenerace, větší rozdíly v dioptriích, vysoké stupně kráktozrakosti. Řešíme též dětské pacienty, u kterých je nutná aplikace individuálně zhotovených tvrdých kontaktních čoček. 

Naše ordinace

Je nadstandardně vybavena nejmodernějšími přístroji. Zaměření je na komplexní oční vyšetření. K dispozici máme take předně segmentové foto, na kterém svým klientům ukazuji a vysvětluji jejich nálezy a vývoj onemocnění a klienti díky fotografii mají lepší představu o svém onemocnění. Docílíme tím daleko lepší spolupráce a tím pádem i rychejší uzdravení. 

Vzdělání a praxe

Narodila jsem se 1981 v Martine na Slovensku. Po absolvování gymnázia v roce 2000 jsem nastoupila ke studiu na 1.LF UK v Praze.

Už během studia jsem se začala aktivně věnovat očnímu lékařství. Od 4. ročníku jsem navštěvovala Oční kliniku VFN v Praze, kde jsem začínala svoji praxi pod vedením pana primáře Hycla.

Rovněž jsem během studia absolvovala v roce 2004 měsíční stáž na Oční klinice v Santa Casa v Sao Paule v Brazílií, v roce 2005 jsem absovovala na té samé klinice tříměsíční stáž a po ukoncění studia na 1. Lěkařské fakultě UK v Praze v roce 2006 jsem začala pracovat jako oční lékař na Oční klinice JL.

V roce 2012 jsem složila atestaci I. a II. stupně v oboru oftalmologie. V roce 2012 jsem získala specializační způsobilost v oboru Oftalmologie, ČLK. V roce 2012 jsem začala také postgraduální studium na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze v oboru Farmakologie a toxikologie.

V roce 2016 jsme s manželem společně založili soukromou praxi DentEye, která se zaměřuje na zubní a oční péči. Zde působím jako odborný garant oftalmologie. Od roku 2016 působím také v Očním centru v Praze.

Zajímavosti

Pět let jsem se účastnila na klinickém výzkumu u pacientů se Syndromem suchého oka a aplikaci autológního séra. Také jsem se věnovala a pořád věnuji postgraduálnimu studiu na téma Studium imunopatologických mechanismů autoimunitní uveitidy a definování nových terapeutických možností.

Mám zkušenosti jak z klinického prostředí, tak i z výzkumu v laboratořích. Řadu let se aktivně věnuji přednáškové činnosti jak na českých, tak i na zahraničních kongresech. Zároveň se věnuji také publikační činnosti. Jsem spoluautorem knihy Diagnostika a léčba očních zánětů.

Více o lékaři

Během konzultace a vyšetření Vám podrobně vysvětlím Váš stav a pokud je problém, vždy se snažím, aby každý klient porozuměl jaké jsou možnosti léčby, co a proč se bude provádět.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Vyšetření barvocitu
Vyšetření citlivosti na kontrast
Vyšetření zorného pole
Vyšetření zrakové ostrosti do blízka
Vyšetření zrakové ostrosti do dálky

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Oftalmologie Praha
Adresa
Revoluční 7
11000 Praha
Praha 1
Česká republika

 Praha   
Ordinační hodiny
Pondělí
08:00 - 18:00 
Úterý
08:00 - 16:00 
Středa
08:00 - 18:00 
Čtvrtek
08:00 - 16:00 
Pátek
08:00 - 16:00