• 4 odpovědí

Pharmavit spol. s r.o. - MUDr. Jaromír Vybíral

Pharmavit spol. s r.o. - MUDr. Jaromír Vybíral

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Pharmavit spol. s r.o. - MUDr. Jaromír Vybíral a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Pharmavit spol. s r.o. - MUDr. Jaromír Vybíral

Motto:

Kvalitní péče a porozumění Vašim potřebám.

Více o nás

Profil kliniky

Nestátní zdravotnické zařízení Pharmavit vzniklo v roce 1992, kdy  jeho hlavní činnost byla situována do města Chrudim. V sanatoriu v novorenesančním zámečku obklopeném parkem v centru města byly umístěny pracoviště rehabilitace s kompletní fyzioterapií, interní a angiologická ambulance, kardiologická a revmatologická ambulance, poradna pro léčbu obezity, oční ordinace, pracoviště estetické medicíny a v neposlední řadě zde byla prováděna, jako na jednom z mála pracovišť u nás, hyperbarická oxygenoterapie, tj. léčba 100% přetlakovým kyslíkem v barokomoře SECHRIST 2500B. V letech 1995 - 1999 společnost provozovala též lůžkové sanatorium Podhůra.

V roce 1992 vznikla pobočka společnosti v Praze, na adrese Praha 3 - Žižkov, Cimburkova 31, kde naleznete širokou škálu zdravotnické a rekondiční péče zkušených odborníků v čele s ředitelem MUDr. Jaromírem Vybíralem, jedním z našich špičkových odborníků v oblasti interní a estetické medicíny, který se účastnil mnoha stáží ve Francii, USA, Velké Británii a Švýcarsku a několik let působil jako lékař v USA.

Novinky a akce

Naše ordinace pracuje s novou metodou vyhlazení vrásek - s výplňovým gelem Remake. Tento jemný a bezpečný gel s obsahem polyethylenglykoldiakrylátu lze využít k výplni vrásek i zvětšení rtů. Mezi jeho nejpozoruhodnější vlastnosti patří to, že se vstřebává cca 2 roky a není tedy nutno v této době opakovat ošetření. Cena ošetření je srovnatelná s cenou při použití klasického výplňového materiálu na bázi kyseliny hyaluronové. Více se dozvíte na www.vyhlazenivrasek.cz.

Dále naše ordinace nově nabízí službu odstranění drobných žilek a metliček sklerotizací. Cena je dle rozsahu ošetření - od Kč 500,-.

MUDr. Jaromír Vybíral vede též nově ve své ordinaci interní ambulanci. Běžná lékařská péče této ambulance je zcela hrazena zdravotními pojišťovnami (VZP, OZP, VoZP, ZPMV) a slouží pro širokou veřejnost (po objednání).

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Endokrinologie Info
Diabetes mellitus (cukrovka) I. typu hradí zdravotní pojišťovna
Diabetes mellitus (cukrovka) II. typu hradí zdravotní pojišťovna
Onemocnění štítné žlázy hradí zdravotní pojišťovna
Fyzioterapie a rehabilitace Info
Klasická masáž
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž
Léčba nadváhy a obezity Info
Léčba obezity hradí zdravotní pojišťovna

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Články

Rychlejší než psychiatr
6.4.2009

Někdy pomůže jednoduchý zákrok psychice rychleji než dlouhé roky terapie. Estetická medicína sice není samospásná, ale...

Adresy

Adresa
Cimburkova 31
130 00 Praha
Žižkov
Česká republika

 Praha