• 7 odpovědí

ESTETICUSTI s.r.o.

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás ESTETICUSTI s.r.o. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - ESTETICUSTI s.r.o.

Motto:

Na Klinice plastické chirurgie v Ústí nad Labem, s.r.o. se snoubí krása se zdravím.

Uvítání

ESTETICUSTI s.r.o. Ústí nad Labem

je největší zařízení svého druhu na severu Čech s největším rozsahem operační péče v oblasti plastické, estetické a laserové medicíny s 20 letými zkušenostmi. Klinika je vybavena nejmodernějšími přístroji a nejlépe vybaveným laserovým centrem se širokou škálou nejkvalitnějších laserů.

Špičkovou péči nabízí tým zkušených odborníků pod vedením primářky, MUDr. Blanky Vraspírové - plastického a estetického chirurga, specialistu na laserovou a estetickou medicínu.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Vlastníme nejmodernější přístrojové vybavení pro radiofrekvenci a kavitaci, Starvac SP2 - obličejová a celotělová žehlička, diamantová mikrodermabraze, biostimulační laser – k léčbě jizev, oparů, ,akné, k pooperačnímu hojení nebo k provedení laserové gelové hydratační masky a dalších kosmetických procedur. Nelze opomenout také přístrojové lymfodrenáže (ke zlepšení či zmírnění celulitidy a ke správnému nastartování lymfatického systému) a ScarLet – mikrojehličkovou radiofrekvenci, která slouží k miniinvazivnímu omlazení obličeje, krku, dekoltu nebo hřbetů rukou.

Mezi absolutní novinku roku patří VIS (Vital Injektor Systém) – sloužící k hluboké hydrataci pleti, kdy se pomocí počítačové řízeného systému aplikuje ,, omlazující vitamínový koktejl“ do obličeje, krku, dekoltu nebo hřbetů rukou. Dokážeme také uvolnit tělo i mysl pomocí masáží a při problému natažených svalů nebo zablokování klientům pomáháme formou kinesiotapingu.  Pokud by se jednalo o zkrášlení nabízíme také permanentní make-up (obočí, oční linky, kontury rtů).

Z chirurgické oblasti se specializujeme na odstraňování esteticky vadících projevů kůže, estetické operace obličeje, krku, víček, nosu a odstávajících boltců, veškeré operace prsů /zvětšení, zmenšení modelace/ a převis břicha (abdominoplastika), operace křečových žil progresivní metodou, liposukce nejmodernějším oscilačně vibračním přístrojem, úprava zadečku a operace ženských intimních míst (zúžení vagíny, úprava hráze po porodu, úprava velkých i malých stydkých pysků) i stejně tak i mužských (různé druhy obřízek, zesílení penisu vlastním tukem, prodloužení penisu, vasektomie).

Z nechirurgické léčby vrásek a projevů stárnutí jmenujme aplikaci výplňových materiálů pod vrásky na bázi kyseliny hyaluronové a injekční vyhlazování mimických vrásek pomocí botulotoxinu. Hitem jsou též neinvazivní metody omlazení : plazmaterapie (omlazení pleti vlastní krví) a 3D liftingové kanylové nitě s okamžitým efektem – naprosto bezbolestné omlazení během pár minut!

Laser centrum kliniky má k dispozici dnes nejmodernější a nejšetrnější lasery k řešení problematiky pigmentací, nadměrného ochlupení, žilek, bradavic, akné, angiomů, haemangiomů u dětí i dospělých, jizev a také v neposlední řadě i omlazení pleti (resurfacing) CO2 frakčním laserem. 

Vbeam laser - velmi účinný laser řešící problematiku žilek a všech cévních projevů.

CO2 frakční laser - chirurgický laser, který odstraňuje vrásky, povadlou pleť i pigmentové skvrny, jizvičky po akné nebo rozšířené póry a lze s ním provést rejuvenaci pleti.

Jako jedno z mála zařízení v České republice provádíme pomocí nepigmentačního laseru bělení konečníku a intimních partií. K tomuto zákroku k nám jezdí klienti z různých koutů České republiky, ale také ze zahraničí.  Poslední zmínkou našeho laserového centra je lékařské bělení zubů pomocí modrého světla.

Nabízíme komplexní péči v oblasti vlasové problematiky, včetně transplantací vlastních vlasů u mužů.

ORL oddělení navštěvují klienti, které trápí chronická rýma, krvácení z nosu a hlavně chrápání, které klinika velmi úspěšně léčí laserovým zákrokem.

Urologické oddělení řeší problematiku močopohlavního ústrojí a nejvíce žádanou operační metodou je řešení vasektomie.

Profesní filozofie

Kromě širokého sortimentu služeb je u nás samozřejmostí kvalitní ošetřovatelská péče, která je zajištěna vyškolenými zdravotními sestrami – asistentkami. 

Pro pohodlí našich klientů provádíme všechna potřebná interní předoperační vyšetření přímo na naší klinice, včetně odběrů krve, laboratoře a EKG.

Historie kliniky

Klinika plastické, estetické a laserové medicíny v Ústí nad Labem byla založena v roce 1993 původně v jiném objektu, nyní od roku 2001 sídlí v nové budově v centru města, kde bylo celé podlaží komponováno a vybudováno jako originální zdravotnické pracoviště dle nejmodernějších světových trendů.


Zařízení má tři části:

  • V první části je moderně vybavená recepce, odborné a laserové ambulance.
  • Ve druhé části je operační trakt se superaseptickým operačním sálem, sálovými prostory a dva nadstandartně vybavené pokoje s vlastní koupelnou, WC, plazmovou TV a klimatizací, sloužící k jednodennímu dospávání klientů po menších výkonech, ale i k delšímu pobytu po rozsáhlejších a náročných operacích nebo na  přání klienta zůstat na klinice v péči delší čas. K tomuto účelu byly zřízeny ve druhém patře kliniky plně vybavený hotelový pokoj (vlastní koupelna, WC, TV a klimatizace).
  • Ve třetí části kliniky je Beauty centrum a kancelářské prostory. Zde se nachází kosmetický salon, kde pracuje vyškolený personál s kosmetikou GERnetic.

 Navštivte nás! Budete spokojeni a poznáte změnu!

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Kožní lékařství Ceny od* Ceny do*
Léčba růžovky (rosacea)
Stomatologie Ceny od* Ceny do*
Bělení zubů Od 3 333 Kč
Fyzioterapie a rehabilitace Ceny od* Ceny do*
Klasická masáž Od 400 Kč Do 650 Kč
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž Od 390 Kč
Reflexní masáž
Léčba nadváhy a obezity Ceny od* Ceny do*
Nutriční poradenství (výživové poradenství) Od 1 500 Kč Do 5 500 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Velká Hradební 3385 / 9
400 01 Ústí nad Labem
Česká republika

 Ústí nad Labem