Sanatorium Pronatal Nord

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Sanatorium Pronatal Nord a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Sanatorium Pronatal Nord

Motto:

Diagnostické a léčebné postupy odpovídají současným medicínským poznatkům a jsou výsledkem více než 10 letých zkušeností týmu pražského a teplického Pronatalu.

Více o nás

PRONATAL Nord

 • Sanatorium Pronatal Nord bylo jako komplexní centrum asistované reprodukce vybudovéné rekonstrukcí historické budovy v Teplicích a poskytuje služby na základě smluv se zdravotní pojišťovnou v oborech reprodukční medicína, gynekologie a urologie.

 • Prostorové a přístrojové vybavení odpovídá s rezervou evropským standardům. Klinické služby poskytují v asistované reprodukci erudovaní lékaři , v IVF laboratoři pak pracuje tým zkušených biologů. Zdravotní sestry s gynekogickou specializací a mnohaletou praxí, poskytují pacientům kvalitní péči v příjemném prostředí, které umožňuje individuální přístup k jejich léčbě.

 • Diagnostické a léčebné postupy odpovídají současným medicínským poznatkům a jsou výsledkem více než 10 letých zkušeností týmu pražského a teplického Pronatalu. Pacienti mohou využívat vysoce specializovaných služeb Sanatoria Pronatal v oborech lékařské genetika včetně PGD a imunologie. Týmy obou pracovišt jsou v úzkém odborném kontaktu a pracují společně na řadě projektů.

IVF - gynekologie

Gynekologická péče je zaměřena na komplexní diagnostiku a léčbu všech typů neplodnosti. Jelikož zdaleka ne vždy je nezbytná léčba metodami asistované reprodukce, zajišťují gynekologové Sanatoria Pronatal Nord kompletní potřebnou diagnostiku - hormonální vyšetření, endoskopická vyšetření (hysteroskopie, transvaginální hydrolaparoskopie) či ultrazvuková vyšetření.

Soustředění diagnostické a léčebné péče je mimořádně významné pro stanovení optimálního léčebného postupu bez ztráty času a složité komunikace mezi lékaři s rizikem chyb a omylů. Veškeré diagnostické zákroky (a řada malých chirurgických výkonů) jsou na pracovišti prováděny ambulantně - proto i zásah do běžného života pacientů je minimální. Lékaři Sanatoria Pronatal Nord jsou též specialisty s dlouholetou praxí pro provádění standardních chirurgických zákroků nezbytných k obnovení či zvýšení plodnosti a mají možnost operovat i ty své pacientky, jejichž zákrok vyžaduje několikadenní hospitalizaci na smluvním gynekologickém oddělení.

Hlavními indikacemi pro léčbu metodou mimotělního oplodnění jsou:

 • Poškození (nebo chybění) vejcovodů

 • Snížená plodnost muže

 • Endometrioza

 • Imunologicky (přítomností protilátek) podmíněná neplodnost

 • Tzv. nevysvětlitelná sterilita

 • Sterilita vyžadující dárcovství vajíčka

Po hormonální přípravě vaječníků jsou zralá vajíčka ambulantně odebrána pod ultrazvukovou kontrolou a následně v embryologické laboratoři oplodněna spermiemi partnera. Přenos oplozených vajíček (embryí) se provádí za 2-5 dnů, a po každém přenosu embryí otěhotní přibližně každá třetí pacientka (pro srovnání - úspěšnost přirozeného otěhotnění se pohybuje okolo 25%). Dojde-li k zamražení „nadpočetných“ embryí a jejich následnému přenosu, zvyšuje se úspěšnost léčby z jediného odběru až na 59%. Mimotělní oplodnění je léčba zahrnující celou řadu variant a postupů. Lékaři a embryologové Sanatoria Pronatal Nord nabízejí svým pacientům všechny léčebné postupy, které má současná medicína k dispozici a není proto náhodou, že o léčbu mají zájem páry nejenom z České republiky, ale stále častěji i ze zahraničí.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od* Ceny do*
Asistovaný hatching Asistovaný hatching včetně... Od 3 500 Kč Do 6 000 Kč
Dárcovství embryí
Dárcovství vajíček Odměna dárkyni za účelně... Od 20 000 Kč
Genetické vyšetření
Hormonální vyšetření
Indukce ovulace
Indukce spermatogeneze
Intracytoplazmatická injekce morfologicky selektované spermie – ICSI do 10 oocytů - ICSI každý... Od 7 500 Kč
Intrauterinní inseminace - IUI
Kryokonzervace zárodečných buněk Vitrifikace (1 straw) cena... Od 5 000 Kč
Mimotělní oplodnění - IVF záloha při odběru oocytů ... Od 16 000 Kč Do 26 000 Kč
Preimplantační genetická diagnostika
Výpočet ovulace
Vyšetření průchodnosti vejcovodů

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Bílinská 1509/6
415 01 Teplice
Česká republika

 Teplice