Sanatorium Pronatal Nord

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Sanatorium Pronatal Nord a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Sanatorium Pronatal Nord

Motto:

Diagnostické a léčebné postupy odpovídají současným medicínským poznatkům a jsou výsledkem více než 10 letých zkušeností týmu pražského a teplického Pronatalu.

Více o nás

PRONATAL Nord

 • Sanatorium Pronatal Nord bylo jako komplexní centrum asistované reprodukce vybudovéné rekonstrukcí historické budovy v Teplicích a poskytuje služby na základě smluv se zdravotní pojišťovnou v oborech reprodukční medicína, gynekologie a urologie.

 • Prostorové a přístrojové vybavení odpovídá s rezervou evropským standardům. Klinické služby poskytují v asistované reprodukci erudovaní lékaři , v IVF laboratoři pak pracuje tým zkušených biologů. Zdravotní sestry s gynekogickou specializací a mnohaletou praxí, poskytují pacientům kvalitní péči v příjemném prostředí, které umožňuje individuální přístup k jejich léčbě.

 • Diagnostické a léčebné postupy odpovídají současným medicínským poznatkům a jsou výsledkem více než 10 letých zkušeností týmu pražského a teplického Pronatalu. Pacienti mohou využívat vysoce specializovaných služeb Sanatoria Pronatal v oborech lékařské genetika včetně PGD a imunologie. Týmy obou pracovišt jsou v úzkém odborném kontaktu a pracují společně na řadě projektů.

IVF - gynekologie

Gynekologická péče je zaměřena na komplexní diagnostiku a léčbu všech typů neplodnosti. Jelikož zdaleka ne vždy je nezbytná léčba metodami asistované reprodukce, zajišťují gynekologové Sanatoria Pronatal Nord kompletní potřebnou diagnostiku - hormonální vyšetření, endoskopická vyšetření (hysteroskopie, transvaginální hydrolaparoskopie) či ultrazvuková vyšetření.

Soustředění diagnostické a léčebné péče je mimořádně významné pro stanovení optimálního léčebného postupu bez ztráty času a složité komunikace mezi lékaři s rizikem chyb a omylů. Veškeré diagnostické zákroky (a řada malých chirurgických výkonů) jsou na pracovišti prováděny ambulantně - proto i zásah do běžného života pacientů je minimální. Lékaři Sanatoria Pronatal Nord jsou též specialisty s dlouholetou praxí pro provádění standardních chirurgických zákroků nezbytných k obnovení či zvýšení plodnosti a mají možnost operovat i ty své pacientky, jejichž zákrok vyžaduje několikadenní hospitalizaci na smluvním gynekologickém oddělení.

Hlavními indikacemi pro léčbu metodou mimotělního oplodnění jsou:

 • Poškození (nebo chybění) vejcovodů

 • Snížená plodnost muže

 • Endometrioza

 • Imunologicky (přítomností protilátek) podmíněná neplodnost

 • Tzv. nevysvětlitelná sterilita

 • Sterilita vyžadující dárcovství vajíčka

Po hormonální přípravě vaječníků jsou zralá vajíčka ambulantně odebrána pod ultrazvukovou kontrolou a následně v embryologické laboratoři oplodněna spermiemi partnera. Přenos oplozených vajíček (embryí) se provádí za 2-5 dnů, a po každém přenosu embryí otěhotní přibližně každá třetí pacientka (pro srovnání - úspěšnost přirozeného otěhotnění se pohybuje okolo 25%). Dojde-li k zamražení „nadpočetných“ embryí a jejich následnému přenosu, zvyšuje se úspěšnost léčby z jediného odběru až na 59%. Mimotělní oplodnění je léčba zahrnující celou řadu variant a postupů. Lékaři a embryologové Sanatoria Pronatal Nord nabízejí svým pacientům všechny léčebné postupy, které má současná medicína k dispozici a není proto náhodou, že o léčbu mají zájem páry nejenom z České republiky, ale stále častěji i ze zahraničí.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od* Ceny do*
Asistovaný hatching Asistovaný hatching včetně... Od 3 500 Kč Do 6 000 Kč
Dárcovství embryí
Dárcovství spermií Dávka spermií dárce Od 2 000 Kč
Dárcovství vajíček Odměna dárkyni za účelně... Od 20 000 Kč
Genetické vyšetření
Hormonální vyšetření
Indukce ovulace
Indukce spermatogeneze
Intracytoplazmatická injekce morfologicky selektované spermie – ICSI do 10 oocytů - ICSI každý... Od 7 500 Kč
Intrauterinní inseminace - IUI
Komplexní imunologické vyšetření
Komplexní vyšetření ejakulátu
Kryokonzervace zárodečných buněk Vitrifikace (1 straw) cena... Od 5 000 Kč
Mikrochirurgický odběr spermií MESA, TESA, TESE včetně anestezie a... Od 20 000 Kč
Mimotělní oplodnění - IVF záloha při odběru oocytů ... Od 16 000 Kč Do 26 000 Kč
PICSI - přirozený výběr zralé spermie do 10 oocytů (včetně ICSI) ... Od 15 000 Kč
Preimplantační genetická diagnostika
Stanovení spermiogramu Od 580 Kč
Výpočet ovulace
Vyšetření průchodnosti vejcovodů

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Bílinská 1509/6
415 01 Teplice
Česká republika

 Teplice