Rehabilitační klinika Malvazinky

Rehabilitační klinika Malvazinky

Kontakt

Adresy

Adresa
U Malvazinky 5
150 00 Praha
Praha 5 - Smíchov
Česká republika

Hodnocení (2)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Rehabilitační klinika Malvazinky a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.


Rehabilitační klinika Malvazinky již získal/a tato hodnocení

Großartige Brustvergrößerung mit Straffung

 |  Brustvergrößerung
Registrovaný uživatel  |  19.6.2017
  Spokojený/á

Ich hatte heute vor 6 Wochen meine Brustvergrösserung mit Bruststraffung und bin sehr zufrieden mit dem Ergebnis. Auch die Vorabsprachen und die Durchführung der OP verliefen reibungslos, kompetent und wie gewünscht. Alle waren super nett und Frau Dr Toris hat grossartige Arbeit geleistet. Ich würde... Více 

 1 Komentář
Profil

Profil

Motto:

Malvazinky je místo, kde se vám dostane maximální individuální péče.

Více o nás

Profil kliniky

RKM vznikla jako unikátní léčebně rehabilitační zařízení rekonstrukcí a dostavbou bývalého zdravotnického zařízení SANOPZ. Provozovatelem tohoto zařízení je společnost Mediterra s.r.o., která vznik tohoto zařízení iniciovala a do provozu uvedla v březnu roku 2003.

V současné době nabízí tato klinika moderní komplexní koncepci rehabilitační péče v Praze se zaměřením na intenzivní poúrazovou a pooperační rehabilitaci. Dále na prevenci chronických, bolestivých a degenerativních onemocnění pohybového aparátu (zejména páteře). Odbornou rehabilitační péči poskytuje i pacientům s interní a neurologickou diagnózou.

Mimo jiné poskytuje i specializované služby v oblasti sportovní medicíny a nabízí preventivní programy na zlepšování fyzické kondice. K tomu využívá úplné spektrum fyzikální terapie včetně vodoléčebných procedur a rehabilitačního bazénu.

Úroveň a prestiž Rehabilitační kliniky Malvazinky stojí zejména na špičkových odbornících. Klinika disponuje multidisciplinárním týmem vysoce erudovaných lékařů všech hlavních oborů medicíny. Odborným garantem nejvyšší možné úrovně našich služeb je Prof. MUDr. Karel Lewit DrSc., zakladatel myoskeletální medicíny, a doc. PaedDr. Pavel Kolář, který se v oblasti rehabilitace řadí mezi odborníky světového formátu a je členem lékařského konzilia pověřeného péčí o prezidenta ČR.

V prostorách kliniky se nachází i oddělení jednodenní chirurgie, provádějící široké spektrum chirurgických a ortopedických operací a ortopedická jednotka zaměřená na implantace totálních endoprotéz kyčelního a kolenního kloubu. Všichni lékaři těchto oddělení mají bohaté klinické zkušenosti z daného oboru.

Součástí zařízení je rovněž i oddělení chronické resuscitační a intenzivní péče. Jde o pracoviště poskytující chronickou péči o základní životní funkce u těch pacientů, u kterých došlo ke stabilizaci kritického zdravotního stavu, ale dále selhává nebo hrozí selhání některé základní životní funkce a nemocný je dlouhodobě závislý na podpoře některé nebo všech životních funkcí.

Nedílnou součástí nabízených služeb je ambulantní péče poskytovaná v oborech – ortopedie, chirurgie, interny, kardiologie, gastroenterologie, gynekologie, urologie, kožní, otorhinolaryn­gologie… Ambulantní specialisté zároveň poskytují konziliární péči v daném oboru pro hospitalizované pacienty na lůžkových odděleních kliniky.

Klinika se nachází v klidné části Prahy s možností parkování a dostatkem soukromí.

Detašované ambulantní pracoviště Rehabilitační kliniky Malvazinky

Od 1. 2. 2007 byl zahájen provoz detašovaného ambulantního pracoviště Rehabilitační kliniky Malvazinky Praha.

Toto nové zdravotnické zařízení poskytuje komplexní rehabilitační péči pro ambulantní klienty.

Součástí poskytované péče je:

 • vyšetření rehabilitačním lékařem a fyzioterapeutem

 • individuální fyzioterapie

 • skupinová fyzioterapie

 • masáže

 • akupunktura

 • fyzikální terapie

V rámci fyzikální terapie nabízíme komplexní vodoléčebné procedury:

 • celotělovou vířivou vanu

 • částečnou vířivou vanu na horní a dolní končetiny

Součástí fyzikální terapie jsou také elektroléčebné procedury:

 • biostimulační laserový systém

 • magnetoterapie

 • terapie interferenční proudy, DD proudy, TENS a IVP

 • přístroj pro sekvenční kompresivní drenáž (lymfodrenáž)

 • ultrazvuk

Profesionální tým je tvořen rehabilitačním lékařem, fyzioterapeutem, masérem a lázeňskou. Všichni mají mnohaleté zkušenosti v oblasti rehabilitace a fyzioterapie.

Lékaři & Pracoviště

Zákroky