• 1 odpovědí
  • 1 Like

Reprofit International

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Reprofit International a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Reprofit International

Motto:

S minimálním rizikem a maximálním komfortem pomáháme k úspěšné léčbě.

Uvítání

Nejste sami

Mezi nejvyšší hodnoty lidského života patří založení rodiny a výchova potomků. V naší moderní době má problémy s plodností  jedna z pěti partnerských dvojic.

Neúspěšná snaha o těhotenství přináší do života mnoha partnerských dvojic velké změny, stres a zármutek s dopady na psychiku obou partnerů. Neplodnost není osud či kletba, ale nemoc, která je ve většině případů léčitelná.

Léčba neplodnosti je jedna z nejrychleji se vyvíjejících oblastí medicíny a pomáhá velmi úspěšně na cestě k naplnění vysněného snu - narození dítěte.

 

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Klinika reprodukční medicíny poskytuje komplexní program diagnostiky a léčby poruch plodnosti.

LÉČBA IVF

V léčbě IVF máme vysokou úspěšnost. Tato metoda pomohla mnoha neplodným párům naplnit jejich touhu stát se rodiči.

Využíváme nejen ty nejlepší techniky, ale snažíme se již od počátku najít hlavní problém neplodnosti a stanovit optimální léčbu. U většiny párů, které mají problémy s plodností, mohou pomoci velmi jednoduché léčebné metody. Vždy postupujeme od nejméně náročné léčby, přes minimální stimulaci IVF, až po standardní IVF léčebné protokoly.

V prvním cyklu IVF otěhotní 40–50 % žen v závislosti na jejich věku. Věk ženy je také klíčovým faktorem při rozhodování, zda transferovat jedno nebo dvě embrya.

DÁRCOVÁNÍ OOCYTŮ

Díky dlouholetým zkušenostem dosahujeme v léčbě darovanými vajíčky vysoké úspěšnosti. Disponujeme rozsáhlou databází dárkyň a vlastní kryobankou.

Postup ve výběru dárkyň je velmi dobře propracován.

Dobrovolné dárkyně jsou mladé ženy do 32 let věku. Na naší klinice využíváme pouze vajíčka od mladých zdravých dárkyň a nikdy nepoužíváme nadbytečná vajíčka od našich pacientek. Aby bylo možné zařadit dárkyni do programu, musí splňovat přísná kritéria stanovená Evropskými směrnicemi.

Kromě ultrazvukového vyšetření a genetického pohovoru dárkyně opakovaně absolvují testy na přítomnost pohlavně přenosných onemocnění (HIV, HBV, HCV, Syphilis).

Rovněž je provedeno vyšetření karyotypu a genetické vyšetření na přítomnost mutací genu cystické fibrózy a spinální svalové atrofie. Naše dárkyně jsou často také matky na mateřské dovolené. Žádná z nich se u nás neléčí pro neplodnost a darování vajíček je jejich dobrovolným rozhodnutím. Darování vajíček je v České republice ze zákona zcela anonymní. Není povoleno, aby dárkyně poznala příjemkyni nebo naopak.

Výběr dárkyň lékařem probíhá s dostatečným předstihem a cílem je dosáhnout co největší shody s požadavky příjemkyně. Všechny dárkyně musí mít ukončeno 12leté vzdělání. Naprostá většina našich dárců a dárkyň jsou občany České republiky.

 

Historie kliniky

Klinika Reprofit International byla založena v roce 2006 jako první pracoviště v České republice, které má specializovaný team pro program darování vajíček (oocytů). Přední odborníci naší kliniky mají zkušenosti v oblasti reprodukční medicíny získané na pracovišťích v České republice i v zahraničí.

 

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Dárcovství embryí
Dárcovství vajíček
Genetické vyšetření
Hormonální vyšetření
Indukce ovulace
Indukce spermatogeneze
Intracytoplazmatická injekce morfologicky selektované spermie – ICSI
Intrauterinní inseminace - IUI
Kryokonzervace zárodečných buněk
Mimotělní oplodnění - IVF
Preimplantační genetická diagnostika
Výpočet ovulace
Vyšetření průchodnosti vejcovodů

Zobrazit více Zobrazit méně

U nás je možné zaplatit platební kartou.

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Hlinky 48/122
603 00 Brno
Česká republika

 Brno