ReproGenesis a.s.

  • 20 odpovědí
Kontakt

Napište nám

Adresy

Adresa
Hlinky 60/144
60300 Brno
Česká republika

Hodnocení (4)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás ReproGenesis a.s. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.


ReproGenesis a.s. již získal/a tato hodnocení

Květa7  |  12.4.2012
  Spokojený/á

Dobrý den, chtěla by jsem se podělit o zkušenost s klinikou Reprogenesis. Léčbu jsem s manželem úspěšně :)absolvovala v průběhu ledna a února a byli jsme velmi spokojeni:) Přístup p. Dr. Vrány byl ukázkový. Pan doktor je velice příjemný a vždycky se nám snažil vše podrobně vysvětlit. Embryoložka p. ...Krásná i sestřičky milé a ochotné. Je vidět, že svojí práci dělají s láskou a mají o nás "pacienty" zájem. Jinak prostředí kliniky je moderní a optimisticky barevné na rozdíl od centra, kde jsme byli na předchozím pokusu. Takže za mě jednoznačné doporučení:) Pěkný den Květa Více 

Erstgespräch Eizellspende

Eizellspende
Tamara  |  17.2.2012
  Spokojený/á , Celková cena: 100 €

Danke für Ihre Betreuung. Sie haben es mir, uns leicht gemacht, über ein derart intimes Thema wie Eizellspende zu sprechen. Und was besonders wichtig ist: Jetzt habe ich, haben wir einen Plan!

Angenehm und menschlich

Eizellspende
L72  |  23.11.2011
  Spokojený/á

Danke an das gesamte Team und besonders an Hrn. Dr. Vrana und Frau Lienhart. Wir sind froh, dass wir gerade ReproGenesis Klinik zur EZS Behandlung gewählt haben. Angenehm und menschlich!

Eizellspende - endlich schwanger!

Eizellspende
Barbara  |  19.11.2011
  Spokojený/á , Celková cena: 4 500 €

Wir haben uns für die Klinik wegen keiner Wartezeit bei Behandlung mit Eizellspende entschieden und der angebotenen embryologischen Methoden. Das Team ist sehr nett und kompetent, wir waren und sind mit der neuen Klinik sehr zufrieden. Das positive Ergebnis der Behandlung hat es nur bestätigt. Wir s... Více 

 1 Komentář
Zákroky