MUDr. Tomáš Rozvadovský

Chirurgie Znojmo
Chirurgie Znojmo
Centrum laserové chirurgie a kosmetiky

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Tomáš Rozvadovský a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Tomáš Rozvadovský - Chirurgie Znojmo

Motto:

CLCK Znojmo je akreditovaným školícím pracovištěm České společnosti pro využití laserů v medicíně ČLS JEP

Více o lékaři

MUDr. Tomáš Rozvadovský

 • Narozen 1967 v Karviné, manželka lékařka, 2 děti

 • 1981 - 1985 Gymnázium Bohumín 

 • 1985 - 1992 LF UK Hradec Králové, obor všeobecné lékařství

 • Od roku 1992 - 2003 zaměstnán na chirurgickém odd. nemocnice ve Znojmě jako sekundární lékař

 • 1996 I. atestace z chirurgie

 • 2001 II. atestace z chirurgie

 • 1996 - 2003 stáže se zaměřením na laparoskopickou břišní chirurgii

 • 2003 otevření soukromé chirurgické praxe se zaměřením na onemocnění konečníku, tlustého střeva, onemocnění žil…

 • 2004 otevření laserového centra zabývající se laserovou kosmetickou chirurgií a kosmetologií

 • 2006 získání akreditace laserového pracoviště: „Akreditované pracoviště společnosti pro využití laserů v medicíně J. E. Purkyně“

Profil zařízení

Chirurgická ambulance MUDr. Tomáše Rozvadovského se zaměřuje na komplexní chirurgickou ambulantní péči se zaměřením především na léčbu hemoroidů, prasklin v oblasti konečníku a další onemocnění postihující konečník a střevo, léčbu bércových vředů, křečových žil a v neposlední řadě na kosmetické zákroky. Od roku 2004 jsme začali k chirurgické léčbě i kosmetickým výkonům používat lasery. Zavedli jsme léčbu soft laserem - léčba jizev, chronických onemocnění, akné, bolestivých stavů, atd. Postupem doby jsme zavedli další laserové metody k odstraňování kožních nerovností, operace křečových žil laserem, léčbu akné laserem, trvalou redukci ochlupení laserem (depilaci), ošetření rozšířených žilek laserem, omlazení pleti laserem, atd. V září 2005 jsme otevřeli zcela nové samostatné laserové centrum na Náměstí kpt. O. Chlupa č. 9 (u fotbalového stadionu Čafka), které je vybaveno tak, aby splňovalo i ty nejvyšší nároky naší klientely na pohodlí, příjemné prostředí a klid před, při a po absolvovaných ošetřeních. Prostory jsou plně klimatizovány. Jsme jediným zdravotnickým zařízením ve Znojmě a okolí, které Vám může nabídnout mimo standardních chirurgických ošetření a zákroků hrazených ze zdravotního pojištění i vysoce specializované zákroky prováděné pomocí laserů.

Estetická laserová medicína je v posledních letech velmi významnou součástí medicíny a odráží stále rostoucí požadavky žen i mužů na zdokonalení vzhledu. Laserové technologie nabízejí zákroky, jejichž výsledný efekt výrazně přispívá k duševní pohodě a harmonii, pocitu lepšího pracovního, společenského a v neposlední řadě partnerského uplatnění.

Jako jediné pracoviště ve Znojmě a okolí Vám nabízíme komplexní nabídku estetických zákroků pomocí špičkové laserové technologie firmy Candela USA, v kombinaci s nejnovějšími trendy omlazovacích, regeneračních a léčebných programů v oboru laserové chirurgie a nejnovějších operačních postupů v oblasti.

Naše pracoviště je akreditovaným pracovištěm ČLS J.E.Purkyně a na základě tohoto jsme oprávněni provádět výuku dalších lékařů v oboru laserové medicíny, včetně vystavení certifikátů platných v rámci celé EU.

Léta spolupracujeme s předními výrobci laserových technologií (Candela USA, MediCom Praha a dalšími) a Společností pro využití laserů v medicíně při České lékařské společnosti J.E.Purkyně.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Ceny od*
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž Od 100 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Chirurgie Znojmo
Adresa
Rudoleckého 8 (ambulance)
671 00 Znojmo
Česká republika

 Znojmo