Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Salon Miracle a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Salon Miracle

Motto:

Programy ušité na míru přímo pro Vás.

Ostatní

Profil salonu

Salon krásy a zdraví Miracle poskytuje širokou paletu služeb pro ženy i muže. Na výběr je z bohaté škály posledních hitů péče o obličej a tělo výhradně luxusních značek a přístrojů.

Péče o tělo

Lipomassage

aktivuje tukové buňky skrze jejich beta receptory a spouští současně lipolýzu (štěpení a uvolňování tuků.)

Lipomassage zpevňuje pokožku, rozbíjí uložené tukové zásoby, vyhlazuje dolíčky v kůži a zvyšuje výměnu tekutin.

Lipomassage™ zabere tam, kde dieta a cvičení ne. Zaručuje zeštíhlení bez chirurgického zákroku. Navzdory intenzivnímu cvičení a přísně předepsaným dietám si tělo ukládá tuk v určitých partiích. Lipomassage™ je speciálně vyvinutá technologie z endermologie, která nabízí vědecky prokázané řešení pro lokalizovaná místa, kde je tuk, celulitida, ochablá pokožka i kontury. Za pouhých 6 sezení je možné přeformovat Vaše tělo s dlouhotrvajícím efektem. Tajemství Lipomassage™ spočívá v tukových buňkách. Lipomassage™ aktivuje lipolýzu (štěpení a uvolňování tuků) v jádru adipocytu (tukové buňky).

Opravdu jen za 6 sezení dosáhnete zeštíhlení, zpevnění, vytvarování postavy tam, kde to nejvíce potřebujete. Lipomassage™ je lokalizované ošetření, které se prování výhradně patentovanými přístroji LPG. V těchto 6-ti 35 minutových sezeních uvidíte pozoruhodné zlepšení Vaší postavy a pružnosti pokožky. Konečně můžete odstranit zatvrzelý tuk z míst, o kterých jste si mysleli, že je to nemožné!

Laserová epilace

LIGHT SHEER  je diodový laser, který vytváří pulzní infračervený paprsek určený pouze pro odstranění nežádoucího ochlupení. Tento paprsek je zachycen pigmentem – melaninem přímo ve folikulu (vlasové cibulce), a tudíž se nedostane dále do pokožky. Zničí jen cibulku chloupku a zabrání tak jeho opětovnému růstu.

Kyslíková vana

Revoluce v regeneraci organismu. Terapie Vás omladí a zrelaxuje, zbaví Vás stresu, detoxikuje Vaše tělo, odbourá celulitidu, zbaví Vás bolesti, zlepší Vaše spaní a vrátí Vám energii. Doporučuje se též jako doplněk k metodám LPG a tělovým zábalům.

Hubnutí OXIFAT

První v republice patentovaný systém pro lokalizované hubnutí OXIFAT+.

Systém OXIFAT+ Vám pomůže zbavit se přebytečných kilogramů nebo centimetrů v místech, kde to potřebujete. Přitom systém OXIFAT+ nesnižuje váhu těla odvodněním.

Systém OXIFAT+ Vás zbaví čistého tuku! A to v závislosti na Vašem přání, buď přemění tuk ve svalovou hmotu,čímž Vás zbaví centimetrů, a nebo odbourá tuk a tím Vás zbaví kilogramů.

Aplikace OXIFAT+ se provádí po 12 ošetřeních s cílem zbavit Vás 4 až 5 kg čistého tuku (odbourá či přemění jej na hmotu bez tuku, tj. svaly). Pokud má někdo problémy s obezitou tak se provádí aplikace OXIFAT+ po 24 ošetřeních, tj. přeměna či odbourání 7 až 10 kg tuku.

Nejlepší na tomto přístrojí je skutečnost, že zvyšuje základní metabolizmus, čímž předchází jo-jo efektu.

Ošetření těla

Rituály z přírodních produktů, které pohladí a omámí Vaše smysly (peelingy, zábaly, detoxikační a zeštíhlující ošetření....)

Manikura, Pedikura

Péše o obličej

Liftmassage

Mechanická aktivace kolagenu.

Mnoho klinických studií z celého světa prokázalo, že intenzivní, a přesto příjemná stimulace Liftmassage od LPG, reaktivuje produkci kolagenu a elastinu. Hloubkové působení v tkáni tonizuje pleť, tím obnovuje mladistvý vzhled kontur tváře.

Ultrazvukový peeling DERMAMAX

Ultrazvukový peeling prováděný pomocí přístroje DermaMax eliminuje odumřelé buňky, odstraňuje nerovnosti a zjemňuje pleť. Po ošetření se obnovuje struktura pokožky, snáze se tvoří kolagenová a elastická vlákna. Výsledkem je jemná, vyhlazená, vypnutá a rozjasňená pleť. Peeling DermaMax je vhodný i pro citlivou pleť a při více ošetřeních nahrazuje mechanické čištění pleti.

Ošetření je alternativou mikrodermabráze, vyhlazuje nerovnosti pleti bez nepříjemných pocitů a zarudnutí.

Pomocí speciálního programu za použití ultrazvuku a protizánětlivého světla léčí akné a působí proti vzniku komedonů.

Kosmetická péče

Potravinový test

unikátní potravinový test, který  Vám pomůže zjistit které potraviny se nehodí  pro Váš organismus - zadržují v těle vodu, blokují proces hubnutí, zhoršují stav Vaší pleti. Tuto procedůru si můžete vyzkoušet v salonu Miracele každý čtvrtek na objednání. Cena testu je 3.000,-

Programy šité na míru a zvýhodněné balíčky ošetření

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od* Ceny do*
Klasická masáž Od 550 Kč Do 950 Kč
Masáže lávovými kameny 45 - 120 min Od 900 Kč Do 2 000 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Masarykovo nábřeží 4
128 00 Praha
Praha 2 - Nové Město
Česká republika

 Praha