Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava

Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava

Motto:

Nepsaným pravidlem je také, že se snažíme o co nejosobnější přístup, a že každému páru se od začátku naší péče věnuje jeden lékař.

Více o nás

Profil kliniky

V roce 2005 vzniklo v Jihlavě centrum asistované reprodukce Sanus jako součást společnosti První privátní chirurgické centrum s.r.o, Hradec Králové založené v roce 1995. Pracoviště v Jihlavě vzniklo s cílem využít dlouholetých zkušeností v oboru asistované reprodukce k léčbě pacientů s diagnózou neplodnosti v kraji Vysočina. Toto zařízení je koncipováno jako zcela samostatné, provádějící všechny modifikace léčby neplodnosti.

Je vybaveno současnou špičkovou technikou a pracuje zde tým pracovníků s dlouholetými zkušenostmi v oboru reprodukční medicíny. Pracoviště disponuje ambulantní částí, zákrokovým sálkem s dospávacími pokoji a samostatnými laboratořemi pro embryologii, andrologii a kryokonzervaci. Výhodou je návaznost na gynekologické oddělení a tedy možnost propojení ústavní péče v případě, že vznikne její potřeba.

Při odhalování příčin sterility a navazující léčbě spolupracujeme také s řadou specialistů z jiných oborů. V našem centru asistované reprodukce jsme schopni v krátké době provést všechna potřebná vyšetření k určení příčin sterility a doporučit nejvhodnější způsob léčby.

V případě, že je potřeba provést některý s diagnostických nebo léčebných operačních postupů, je možné jej v krátké době realizovat ve spolupráci s gynekologickým oddělením s tím, že výkon samotný provádí lékař centra asistované reprodukce. Nepsaným pravidlem je také, že se snažíme o co nejosobnější přístup, a že každému páru se od začátku naší péče věnuje jeden lékař. Už několik let jsou v Jihlavě snadno dostupné všechny možnosti jak léčit problém bezdětnosti.

Zdravotní péče v našem centru asistované reprodukce je v rámci platné legislativy hrazena pojišťovnami a v oblasti doplatků se snažíme volit takovou cenovou politiku abychom umožnili dostupnost i nejdražších léčebných metod.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Asistovaný hatching
Dárcovství embryí
Dárcovství spermií
Dárcovství vajíček
Genetické vyšetření
Hormonální vyšetření
Indukce ovulace
Indukce spermatogeneze
Intracytoplazmatická injekce morfologicky selektované spermie – ICSI
Intrauterinní inseminace - IUI
Komplexní imunologické vyšetření
Komplexní vyšetření ejakulátu
Kryokonzervace zárodečných buněk
Mikrochirurgický odběr spermií MESA, TESA, TESE
Mimotělní oplodnění - IVF
Preimplantační genetická diagnostika
Psychoterapeutická intervence
Stanovení spermiogramu
Výpočet ovulace
Vyšetření průchodnosti vejcovodů

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Adresy

Adresa
Vrchlického 59
586 33 Jihlava
Česká republika

 Jihlava