Slezská urologie, s. r. o.
Slezská urologie, s. r. o.

Slezská urologie, s. r. o.

Kontakt

Napište nám

Adresy

Adresa
Alešova 591
735 81 Bohumín
Nový Bohumín
Česká republika

Hodnocení

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Slezská urologie, s. r. o. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil

Profil

Více o nás

Profil společnosti

Naše společnost zabezpečuje komplexní urologickou péči, radiodiagnostiká a ultrazvuková vyšetření ve spádové oblasti Bohumín, Orlová Lutyně, Český Těšín.

Vybavení ambulancí

  • Všechny tři urologické ambulance jsou vybaveny nejmodernější technikou.

  • Endoskopické flexibilní přístroje, USG s abdominálními, rektálními a lineárními sondami, doplerowské vyšetření ,urodynamické jednotky včetně EMG, laser therapie. Všechna pracoviště jsou vybavena samostatným endoskopickým sálem. K samozřejmosti patří moderní výpočetní technika a příjemné klimatizované prostředí ambulancí  i čekáren. Pro péči o ležící pacienty v návštěvní službě slouží přenosný USG. Radiodiagnostické  pracoviště je  vybaveno nejmodernější digitální technologii.Díky  této technice je  dávka radiační zátěže pacientů o 30% menší. Předávání dat mezi naším pracovištěm  a odesílajícími lékaři  je v zabezpečené formě předáváno on-line.

  • Pro péči o ležící pacienty v návštěvní službě jsme pořídili přenosný USG.

  • Snadná dosažitelnost

  • Umístění všech našich ambulancí je v centrech měst, v blízkosti jak autobusového tak vlakového nádraží, čímž je zajištěna dobrá dostupnost pro naše pacienty, včetně bezbariérového přístupu.

Co poskytujeme?

Komplexní urologickou službou je míněna celková péče pro pacienta od první návštěvy naší ambulance, diagnostika a zajištění další péče ať již ambulantní nebo hospitalizace. Ambulantně jsou prováděny i diagnostické nebo malé operační zákroky v celkové krátkodobé anestézii. Menší operační zákroky provádíme ve spolupráci s Městskou Nemocnicí v Bohumíně a v Nemocnici Třinec Podlesí. Náročnější operační zákroky jsou prováděny na urologickém odd. FN Ostrava Poruba a na urologickém oddělení NsP Havířov. S těmito  pracovišti úzce spolupracujeme. Každý týden se účastníme jak konzultačních schůzek, tak i operací našich pacientů. Veškerá následná ambulantní péče je prováděna na našich ambulancích. Potřebné odborné mezioborové konzultace zajišťujeme osobně.

Do komplexní péče patří také starost o těžce nemocné ležící pacienty v návštěvní službě doma, v domovech důchodců a na ošetřovatelských odd.

Také provádíme veškerou urologickou konziliární činnost v Městské Nemocnici Bohumín a v Nemocnici Český Těšín.

Ordinační hodiny

Pondělí     10:30 - 17:00

Úterý          7:30 - 14:30

Středa        7:00 - 14:00

Čtvrtek        6:30 - 16:30

Pátek       Klinický den ( jen objednání )

Lékaři & Pracoviště

Zákroky