MUDr. Vladimír Smažinka

Oftalmologie Praha
Oftalmologie Praha
TOP ESTHETIC centrum estetické a oční medicíny s.r.o.
BRONZE BADGE

Napište nám

Recenze (2)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Vladimír Smažinka a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


MUDr. Vladimír Smažinka již získal/a tuto recenzi

Anonym

Anonymous 21.1.2011
Spokojený/á

Ano, mám dobré zkušenosti s LD Janosvkého i MUDr. Smažinkou. Jsem 3 roky po operaci šedého zákalu na obou očích.

Anonym

Anonymous 12.1.2011
Spokojený/á

U lékaře MUDr Vladimíra Smažinky jsem obdivoval jeho příjemné a uklidnující pohovory před a i po operaci šedého zákalu obou očí který mi provedl dne 10. a 17.12.2010. Příprava před operací probíhala klidně a oceňuji př...íjemný a přitom odborný přístup celého kolektivu. Na operačním sále byl klid a pohoda.Pan doktor operoval rychle a hlavně jsem necítil žádnou bolest jen slabý tlak,po pár minutách se ozvalo-jsme hotovi.Operaci mi připomělo jen zalepené oko. Tyto operace se uskutečnily v klidném a profesiálně přátelském prostředí oční kliníky LEXUM PRAHA. Druhý den po odlepení mě překvapilo že zase barevně vidím,dnes třicet dnů po druhé operaci vidím jak před deseti lety. Ješte jednou děkuji primaři MUDr Vladimíru Smažinkovi a celému kolektivu který se na přípravě a mé operaci podílel. Vladimír S. Jihlava Více 

Profil - MUDr. Vladimír Smažinka - Oftalmologie Praha

Motto:

Návrat do jasného světa.

Členství

Česká lékařská komora Česká lékařská společnost J.E.Purkyně

Ostatní členství:

  • ČGS - Česká glaukomová společnost
  • ČOS - Česká oftalmologická společnost
  • ČSRKC - Česká společnost refrakční a kataraktové chirurgie
  • ESCRS - European Society of Cataract and Refractive Surgeons

Více o lékaři

Prim. MUDr. Vladimír Smažinka

Po absolvování Lékařské fakulty UP v Olomouci v r. 1980 nastoupil na oční oddělení ve Zlíně. Pod vedením Doc. MUDr. K. Kuběny CSc. se zaměřil na mikrochirurgii oka a závádění nových operačních postupů.

Ve výzkumné činnosti se věnoval problematice uveitid - zavedl léčbu injekcemi Dioprophos, sledoval vliv IR záření na vznik šedého zákalu a podílel se na vývoji první nitrooční čočky v republice.

Ve spolupráci s Prof. MUDr. I. Karlem DrSc. Zavedl v r. 1984 jako jeden z prvních operace zadního segmentu oka PPV. Výsledky publikoval v časopise Česká a slovenská oftalmologie a na odborných kongresech. Po atestaci II. stupně nastoupil v r. 1989 jako primář očního oddělení v Uherském Hradišti, kde vybudoval moderně vybavené pracoviště.

Dosud provedl více než 12 tisíc operací šedého zákalu, několik set transplantací rohovky. Externě vyučoval na zdravotní škole - získal osvědčení v r. 1992.

Zahraniční stáže - operace katarakty fakoemulsifikací - New York, Baltimore, Marseille - operace sítnice a katarakty - Saarbrucken /prof. Mester/ Prim.

MUDr. Vladimír Smažinka je členem České lékařské komory, získal licenci vedoucího pracovníka v oboru 1997, České lékařské společnosti JEP, České oftalmologické společnosti, České společnosti pro refrakční a kataraktovou chirurgii ČSRKCH, Evropské společnosti pro refrakční a kataraktovou chirurgii ESCRS.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Biologická léčba chorob sítnice a sklivce
Chirurgická léčba chorob sítnice a sklivce
Korekce očních vad nitroočními zákroky
   Implantace fakické čočky
   Implantace umělé čočky - PRELEX, RLE
Makulární degenerace
Operace šedého zákalu (fakoemulsifikace)
Transplantace rohovky – keratoplastika

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Oftalmologie Praha
Adresa
Soukalova 3355
Poliklinika Modřany – přízemí
143 00 Praha
Česká republika