MUDr. Dana Smolíková

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Dana Smolíková a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Dana Smolíková

Motto:

Sledování posledních světových novinek jediný způsob jak poskytnout mým pacientům nejmodernější a nejefektivnější péči, kterou také vyžadují.

Více o lékaři

MUDr. Dana Smolíková

Je absolventkou 1. LF Univerzity Karlovy. Po roce 1989 a otevření se k novým informacím v oboru stomatologie zahájila znovu intenzivní vzdělávání jak na přednáškách v České republice tak i na četných zahraničních stážích a spoluprací s kolegy ve Švýcarsku, Lichtenštejnsku a Rakousku. Její specializace je nadstandardní estetická stomatologie, kde zároveň spolupracuje s klinikou estetické kosmetiky prim. Dr. Moidlové.

Ve své zubní laboratoři na základě získaných zkušeností si vyškolila zubního laboranta, který dnes rovněž představuje špičku ve svém oboru a spolupracuje s lékaři Evropské Unie.

Doktorka Smolíková dokázala předvídat již v r. 1995 při založení své soukromé praxe, že má-li poskytnout pacientům nejmodernější postupy při jejich ošetření, respektovat jejich specifické nároky, nemůže pracovat jako smluvní lékař. Uplynulých 14 let jí dalo za pravdu, že nastoupená cesta byla správná.

"Dokonalá estetická stomatologie je časově i materiálově nesmírně náročná, vyžaduje nejmodernější postupy, materiály a přístroje, což vylučuje jakoukoli podřízenost smluvním vztahům. Zvláště v oboru esteticko kosmetické stomatologie je sledování posledních světových novinek jediný způsob jak poskytnout mým pacientům nejmodernější a nejefektivnější péči, kterou také vyžadují." Jsou slova doktorky Smolíkové.

DENTVITA

Poskytujeme stomatologické služby v plném rozsahu - preventivní, léčebnou a estetickou stomatologii. Jsme připraveni Vám poskytnout preventivní prohlídky, sanaci chrupu, endodontické služby, pedostomatologii, protetické práce, implantologii a nejširší škálu služeb estetické stomatologie.

Specializací doktorky Smolíkové je nadstandardní estetická stomatologie při použití nejnovějších materiálů pro provádění kompozitních výplní, keramických inlejí, celokeramických faset, korunek, můstků a dalších protetických prací.

Protetické ošetření - je specialitou MUDr. Smolíkové - je zásadně prováděno ve světě nejuznávanější metodou preparace na schůdek. "Pro dokonalé provedení protetických prací je rozhodující preparace zubů na schůdek." - říká MUDr. Smolíková.

 

Estetická stomatologie:

KOMPOZITNÍ ESTETICKÉ VÝPLNĚ

PORCELÁNOVÉ FASETY

CELOKERAMICKÉ KORUNKY

DENTÁLNÍ IMPLANTÁTY

BĚLENÍ ZUBŮ Technologie Britesmile

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od*
Bělení zubů 1 sezení ordinačního bělení Od 4 500 Kč
Keramické fazety
Keramické korunky a můstky
Zubní implantáty
Zubní výplně (záchovná stomatologie)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Korunní 104
101 00 Praha
Praha 10
Česká republika

 Praha