• 3 odpovědí

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Snella s.r.o. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Snella s.r.o.

Motto:

Hypoxiterapie nepřispívá pouze úbytku hmotnosti. Skutečnou úlevu přináší srdci a kloubům, celkově regeneruje organismus a zlepšuje funkci lymfatického systému.

Ostatní

Profil studia

Co je Hypoxi metoda

Hypoxi terapie představuje novou technologii odstraňování celulitidy, spalování tuků a tvarování postavy. Hypoxi terapie funguje na principu vakua.

Hubnutí, tzn.likvidace nadbytečného tuku je příjemné, neinvazivní a přesto velmi účinné.

Oč se jedná? Na partie těla, břicho, boky, hýždě a stehna působí podtlak, prokrvuje tyto partie, zvyšuje se teplota zejména hýždí a stehen a je intenzivně vyplavován tuk. Dle typu postavy doporučujeme buď hypoxitrainer nebo vacunaut.

Hypoxi terapie napomáhá urychlení metabolizmu, aktivuje lymfatický a krevní oběh. Mizí nejen podkožní tuk, ale i útrobní tuk, který je nejvíce škodlivý zdraví. Dochází ke snižování tělesné hmotnosti, ale zejména významně ubývají centimetry v místech kde je to nejvíce potřeba, pas, břicho, podbřišek, boky a stehna.

Tato metoda boje proti nadbytečným kilogramům a celulitidě má i významné zdravotní efekty.

Blahodárně působí a regeneruje celý organizmus. Ustupují bolesti v kloubech, mizí otoky nohou, zlepšuje se stav žil, cév a lymfy.

Příčiny a řešení

Co způsobuje celulitidu a obezitu

Celulitida vzniká v důsledku usazování tuku v podkoží a postupného stárnutí podkožního vaziva. Na zmnožování tukových buněk působí ženské pohlavní hormony, zejména estrogen. Na vzniku celulitidy se podílí i jednotlivé etapy života ženy jako je puberta, těhotenství, přechod. Významný vliv má nedostatek pohybu, stres a genetická dispozice.

V současné době se ve spojení nejen s řadou civilizačních chorob ale i s obezitou mluví o tzv.latentní acidoze neboli překyselení organismu. I na tento stav, který u klientů při konzultaci zjistíme máme řešení.

Řešení

Celulitidy se v zásadě nelze zbavit ani dietou, ani cvičením. Hypoxiterapie je metoda jak stav pokožky postižené celulitidou významně pozitivně ovlivnit. Aktivací lymfatického systému dochází k vypínání kůže a likvidaci celulitidy.

To co vyškolený odborník realizuje svýma rukama, probíhá při hypoxiterapii intenzivněji a účinněji, protože působí v daném okamžiku na celé partie těla 200× účinněji. Vše probíhá bez zásahu lidské ruky.

Věda a Hypoxi

Hypoxi přístroje jsou výsledkem mnohaletého vědeckého bádání a vývoje. Chování kůže, podkoží, tukových buněk a dalších procesů za podmínek působení podtlaku byly tím hlavním směrem výzkumu.

Výsledkem jsou špičkové přístroje na hubnutí, formování postavy a odstraňování celulitidy.

Vacumassage je šetrné, příjemné a přesto maximálně účinné řešení. Spojením osvědčené metody lymfatické masáže a kompresní terapie dochází k působení na značnou část těla. Břicho, boky, stehna a hýždě, to vše zasáhne najednou 400 aktivačních masážních komor.

Hypoxi trainer L 250 je zařízení pro cílené spalování tuku na nohou a hýždích. Poloha vleže je nejen komfortní, ale především geniálním způsobem využívá i gravitaci k urychlení odvodu spáleného tuku z tkání. Tvarování postavy se děje na vrcholně vědecké a technologické úrovni.

Vacunaut je ideálním prostředkem, jak se zbavit nashromážděného velkého množství tuku v oblasti pasu a břicha. Je ideální terapií nejen pro ženy,ale i pro muže a jejich pivní břicha. Fyzicky nenamáhavý pohyb zajistí přímé spalování tuků v uvedených partiích. Útrobní tuk právě v oblasti břicha a boků nejvíce ohrožuje naše zdraví. Nejmodernější technika a řízení počítačem zabezpečí, aby se mohl optimální cyklus ošetření přizpůsobit individuálně každému klientovi.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Ceny od*
Léčba obezity Od 445 Kč
Nutriční poradenství (výživové poradenství)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Na Rovině 107/7
104 00 Praha
Praha 10
Česká republika

 Praha