Sportovní a léčebná rehabilitace

Sportovní a léčebná rehabilitace

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Sportovní a léčebná rehabilitace a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Sportovní a léčebná rehabilitace

Motto:

Budete se cítit skvěle nabízíme moderní metody a kvalitní služby.

Více o nás

Profil centra sportovní a léčebné rehabilitace

Klademe si několik cílů: Pomáhat pacientům s vážnými chorobami, podpořit vrcholový sport a zabezpečit péči i rekreačním sportovcům. Hlavní filozofií je zaměřit se na preventivní péči, která dlouhodobě předchází a eliminuje různé zdravotní problémy. Ve sportu prevence výrazně zvyšuje efektivitu tréninku a zkracuje dobu rekonvalescence při případných sportovních úrazech.

Jednou z našich specializací jsou lymfodrenáže - terapie využitelná v mnoha případech různých obtíží. O jejím použití při onkologických onemocněních a dalších léčebných účincích popř. vlivu na pokožku (celulitida) není pochyb a většina lidí o něm ví. Nicméně využití ve sportu ještě není v ČR natolik známé, aby sportovci cíleně vyžadovali lymfodrenáže pro regeneraci i rehabilitaci. Tento nedostatek chceme rozhodně napravit!

Rádi bychom spolupracovali s kluby na lepší péči o sportovce a pomohli tak v osvětě oblasti regenerace.

Lymfodrenáže by měl aplikovat pouze zdravotní personál, proto veškerý servis zajišťují specialisté v oboru.

Vědecká činnost: účast na odborných seminářích - lymfodrenáže!

Sportovní centrum

Jsme 1. centrum sportovní medicíny v oblasti lymfoterapie

V případě zranění zkrátíme dobu léčby až o 50%!

Sport přináší zdraví (lepší fyzickou kondici), krásu (dobrou postavu) a štěstí (duševní pohodu), ale bohužel někdy také únavu a zranění. Proto je důležité věnovat pozornost prevenci zranění a kvalitní regeneraci.

I přes vhodnou rehabilitaci v přípravném období vrcholových sportovců jsou svaly překyselené a unavené. Ve svalech mohou vznikat mikrotraumata. Ta se ze začátku nemusí nápadně projevit, ale jsou zdrojem subklinicky probíhajícího zánětlivého procesu. Postupem času se zřetězí a může vzniknout daleko větší zranění, které vyřadí sportovce na dlouhou dobu. Tím se znehodnotí celé přípravné období. Proto provádíme regenerační manuální lymfodrenáže během sezóny, po tréninku, před závodem, po závodě nebo před plánovanou dlouhou cestou v dopravním prostředku.

I pro rekreačně sportující veřejnost je nutné věnovat dostatek času regeneraci po výkonu. Nejen, že předejdete možným zdravotním problémům, ale samozřejmě se budete cítit mnohem lépe.

Odborně  a včas (nejlépe ihned po případném zranění nebo po sportovním výkonu) provedená lymfodrenáž může urychlit dobu léčby až o 50 % a značně vylepšit vaší regeneraci.

Nabízíme

  • mobilizace periferních kloubů a páteře

  • regenerace po zátěži

  • rehabilitace po zranění

  • odstranění únavy a otoků při dlouhém cestování

Léčebně - kosmetické centrum

Postará se o Vás profesionální personál se zdravotním vzděláním!

Trápí Vás otoky, artróza nebo byste chtěli konečně něco podniknout se svou nadváhou?

Naše rehabilitační centrum klade důraz nejen na popularizaci lymfodrenáží ve sportu, ale také na pomoc lidem v léčbě jejich obtíží a zlepšování stavu, který jim ve sportu brání.

Usnadníme stavy před i po operacích a naše procedury zlepší i potíže s bolestmi hlavy. Odborně provedené lymfodrenáže detoxikují Vaše tělo a pomohou v léčbě lymfedému.

Chcete-li se zbavit celulitidy, poradíme Vám s komplexní terapií, která Vám pomůže nejen v případě "pomerančové kůže", ale i pokud Vás trápí jiné potíže s pletí (akné, rozšířené žilky).

Jestliže patříte k těm šťastným - zdravým lidem, určitě využijete množství relaxačních služeb, které Vám napomohou v odbourávání stresu, můžete se dozvědět další informace o zdravém způsobu života, který rozhodně Váš svět obohatí a zkvalitní – jak se zdravě stravovat, jakým způsobem začít nebo pokračovat ve fyzické aktivitě.. apod.

Ceník služeb sportovního a léčebného centra

Jednotné ceny dle délky aplikace

30 min       300,00   

60 min       600,00

120 min   1 000,00

Množstevní slevy informace na požádání

Terapeut vždy vybere individuálně optimální kombinaci léčebných technik a procedur pro každého klienta. 

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Elektroléčba, Elektrostimulace
Fyzioterapie
Klasická masáž
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž
Reflexní masáž

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Adresy

Adresa
Pod Andělkou 1
169 00 Praha
Praha 6
Česká republika

 Praha