Doc. MUDr. Martin Starosta Ph.D.

Stomatologie Praha

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Doc. MUDr. Martin Starosta Ph.D. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Doc. MUDr. Martin Starosta Ph.D. - Stomatologie Praha

Motto:

Vše pod jednou střechou, vše na nejvyšší světové úrovni, all inclusive!

ČlenstvíOstatní členství:

  • ČPS - Česká parodontologická společnost
  • ČSK - Česká stomatologická komora

Více o lékaři

Doc. MUDr. Martin Starosta, Ph.D.

Zaměření: paradentologie, implantologie

Narodil se, vyrůstal a studoval v Olomouci, kde absolvoval lékařskou fakultu UP vroce 1993. Ve stejném roce zde zahájil svou akademickou dráhu odborného asistenta se specializací v oboru parodontologie. Pracuje na I. stomatologické klinice LF UP v Olomouci, kde vedle klinické praxe vede výuku studentů 4. -  6. ročníku zubního lékařství. Přednášky i praktická cvičení vede v českém a anglickém jazyce.

Za jeho pedagogickou a vědeckou činností stojí desítky článků a stovky přednášek, které v uplynulém desetiletí uskutečnil. Účastnil se aktivně mnoha sympózií u nás i v zahraničí, byl hlavním organizátorem Evropského parodontologického kongresu, pořádaném v Olomouci v roce 1999. Je aktivním členem České parodontologické společnosti. Vrcholem jeho dosavadní akademické dráhy bylo vydání vlastních skript „Repetitorium parodontologie“ a především 130ti stránkové monografie „Plastická chirurgie parodontu“.

Česká stomatologická komora jmenovala Martina Starostu školitelem pro vybranou péči v parodontologii. Ve zbytku volného času působí jako paradentolog - specialista a konzultant v privátních stomatologických praxích v Břeclavi, Hradci Králové a u nás.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Léčba paradentózy (parodontologie)
Zubní implantáty
Zubní miniimplantáty

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Stomatologie Praha
Adresa
Lumírova 21
128 00 Praha
Česká republika

 Praha