Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Studio 07 a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Studio 07

Motto:

Pokud chcete dopřát Vašemu tělu a mysli uvolňující relaxaci, pak jste na správném místě!

Ostatní

Studio 07

Jestliže si pokládáte otázku, co pro sebe můžete udělat, zkuste naše následující služby:

Detoxikace

Metoda Mary Staggs Detox je založena na galvanické elektrolýze a podporuje přirozenou detoxikaci, která tělu umožňuje upevnit zdraví. Tato detoxikace v principu znamená bioenergetickou stimulaci různých tkání, orgánů a systémů, které potom mohou lépe vykonávat svoji detoxikační funkci. Stimulace tak pomáhá obnovit přirozenou bioenergetickou rovnováhu, která významně ovlivňuje naše zdraví.

Zeštíhlení přístrojem Bodyter

Termostimulační přístroj, který díky účinkům simultánní tepelné stimulace zaručuje exkluzivní Biaktivní efekt , který pomáhá při:

  • progresivním odstraňování tzv. pomerančové kůže

  • tvarování postavy

  • zvýrazňování tvaru postavy

  • normalizaci pokožky

  • gymnastickém a fyzickém treningu

  • svalové tonizaci

  • udržování postavy

  • relaxaci

Kosmetika

Kosmetické ošetření provádíme špičkovým přístrojem Sorisa Belex 08. Dopřát si můžete jak čištění pleti, tak gumáž či masáž. Další služby zahrnují depilaci teplým voskem či úpravu a barvení obočí

Manikůra

Masáže

Trápí Vás celulitida? Chcete mít pevnější, štíhlejší a hladší nohy? Máte sklon ke křečovým žílám? Otékají Vám nohy? ...

Prodlužování řas

Provádíme prodlužování a zahušťování řas metodou XtremeLashes jakožto nejkvalitnější metodou v lepení řas na trhu. Jedná se o metodou řasa na řasu, která zaručuje naprosto přirozený vzhled Vašich nových řas. Metoda je semipermanentní, což znamená, že jednou za dva až čtyři týdny se vypadené přírodní řasy s aplikovanou řasou XtremeLashes doplní novými řasami, které mezitím dorostly do požadované délky. Xtreme lashes jsou hypoalergenní syntetické duté řasy, které jsou vhodné i pro nejcitlivější oči. XtremeLashes nabízí celou škálu kosmetických výrobků z řady pro ošetření umělých řas v nejlepší kvalitě- zvýrazňující řasenky pro ještě dramatičtější vzhled, odličovače, tužky na obočí a linky.

Výživové poradenství

V našem centru můžete využít služeb odborníka na výživučlověka. Službu poskytujeme formou nutriční poradny, kde se Vám bude věnovat naše erudovaná nutriční specialistka s kvalifikací získanou V Nutri Academy. Nutriční poradna v našem relaxačním centru je vhodná především pro osoby s nadváhou, sportovce, osoby které by se rády zdravě a racionálně stravovaly a nevědí jak přesně na to. Poskytujeme nutriční poradenství sportovcům, sestavujeme individuální jídelníčky k optimalizaci výsledků, poskytujeme poradenství i cvičební plány ve spolupráci s trenéry a cvičitelkou.  

Prodlužování vlasů

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Ceny od* Ceny do*
Klasická masáž Od 250 Kč Do 600 Kč
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž Od 300 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Pekařská 400/7
602 00 Brno
Česká republika

 Brno