• 10 odpovědí

Studio 32 - soukromá zubní klinika

Studio 32 - soukromá zubní klinika

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Studio 32 - soukromá zubní klinika a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Studio 32 - soukromá zubní klinika

Motto:

32 důvodů proč nás navštívit

Více o nás

Profil kliniky

Studio 32 s.r.o. je privátní stomatologické pracoviště, které poskytuje komplexní stomatologickou péči od vstupního vyšetření až po složité chirurgické zákroky.

  • individuální přístup ke každému pacientovi

  • maximální kvalita práce

  • komplexní estetické řešení s dlouhodobou prognózou

Průběh a časovou náročnost ošetření se snažíme přizpůsobit individuálním potřebám pacientů, nikdy nechceme a nemůžeme dělat kompromisy v našich kvalitativních standardech. Základním cílem týmu naší ordinace je maximální kvalita ošetření a naše výsledky to potvrzují.

Ošetření vždy provádíme tak, jako bychom jej prováděli sami sobě. Základem úspěšné léčby je maximální informovanost. Při první návštěvě je proto pacient vždy seznámen se stavem svého chrupu a ostatních tkání, které mají vztah k dutině ústní.

Společně pak podrobně probereme možnosti léčby. Součástí této instruktáže je názorná ukázka na modelech a obrázcích. Na základě tohoto pohovoru je pak stanoven léčebný plán. Součástí tohoto plánu je rovněž cenová kalkulace kompletní péče.

Poskytujeme individuální, špičkovou stomatologickou péči, která vyžaduje čas. V dnešním uspěchaném světě si mnoho lidí neuvědomuje cenu vlastního zdraví.

Z tohoto důvodu nejsou pak ochotni přizpůsobit svůj časový plán potřebám vlastního zdraví a naopak vyžadují, aby termíny a průběh ošetření byl přizpůsoben potřebám ostatním. Prosím, abyste měli tyto informace na paměti, pokud se u nás budete objednávat.

Jakou péči poskytujeme?

Stomatologická péče, kterou naše soukromá zubní klinika poskytuje, zahrnuje vždy komplexní ošetření chrupu s ohledem na individuální potřeby a požadavky každého pacienta.

Výsledkem je ošetření s co nejlepší prognózou, komfortem a estetickou kvalitou pro každý individuální případ.

Součástí ošetření každého pacienta je kvalitní vyšetření chrupu a ostatních tkání souvisejících s dutinou ústní, RTG vyšetření, detailní pohovor s pacientem, stanovení plánu léčby, finanční kalkulace a stanovení časového plánu léčby.

V plánu léčby se odráží individuální potřeby pacienta, jako je prevence zubního kazu a onemocnění dásní, parodontologická péče, stomatochirurgické ošetření, ošetření zubních kazů, endodontické ošetření, estetické ošetření chrupu včetně bělení zubů, ošetření dentálními implantáty a protetické ošetření.

Vždy respektujeme přání pacientů, zejména co se týká požadavků na estetickou kvalitu a finanční náročnost ošetření. Nikdy však neděláme kompromisy v otázce funkční kvality ošetření a zajištění co nejlepší prognózy. To se ne vždy shoduje s tím, co hradí zdravotní pojišťovny.

Naše zubní klinika se kromě toho specializuje na stomatochirurgii, implantologii a mikrochirurgickou endodoncii. Toto vysoce kvalifikované ošetření poskytujeme na základě žádosti i pacientům našich kolegů - zubních lékařů.

Nabízíme Vám možnost ubytování v samostatném apartmánu pro 2 osoby, který se nachází v prostách zubní kliniky Studio 32. Tento apartmán můžete také využít při potřebě odpočinku po náročnějších zákrocích (celkové anestezii apod.).


 

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Augmentační techniky v parodontologii a implantologii
Bělení zubů
Dentální hygiena
Endodoncie (ošetření kořenových kanálků)
   Mikroskopická endodoncie
Keramické fazety
Keramické korunky a můstky
Léčba paradentózy (parodontologie)
Ortodoncie
Stomatochirurgie
Zubní implantáty
Zubní výplně (záchovná stomatologie)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Adresy

Adresa
Pod Sychrovem I 83
101 00 Praha
Praha 10
Česká republika

 Praha