Studio Bodyform - Darina Ivanka Kopalová

Studio Bodyform - Darina Ivanka Kopalová

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Studio Bodyform - Darina Ivanka Kopalová a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Studio Bodyform - Darina Ivanka Kopalová

Ostatní

Studio BODYFORM

Studio  se zaměřuje na celkovou péči o tělo. Především na tvarování postavy , hubnutí , omlazení a ozdravení organizmu pomocí nejmodernějších metod a přístrojů.Samozřejmostí je poradenství v oblastech hubnutí,zdravé výživy,očistě a ozdravení těla,v neposlední řadě ve výběru vhodných pohybových aktivit,výživových doplňků a kosmetiky na tělo i obličej.

Předností studia je předání informací a zkušeností (ošetřující odbornice ve studiu pracovaly s vícero kosmetickými přístroji a  jako první v ČR začaly používat kavitační technologii) a také zpřístupnění nadstandardních ošetření všem  ženám  a za velmi dostupné ceny v příjemném prostředí.

Vytvarovat postavu Vám pomůže kavitace pomocí přístroje Vacavite prestige,  ozdraví Vás lymfodrenáž , při které si můžete zároveň dopřát ošetření BIO kosmetikou Syn care, zpevníte se na vibrační plošině. Chloupky Vám odstraní IPL , stejně jako Vás omladí a nalíčí Vás na den i na velkou večerní příležitost  zkušená vizážistka.



Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info
Klasická masáž
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž Při koupi 10 ošetření: 1400...

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Adresy

Adresa
Komenského 15
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika

 Jablonec nad Nisou