Regenerační studio Čtyřlístek

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Regenerační studio Čtyřlístek a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Regenerační studio Čtyřlístek

Motto:

Naše studio se zabývá prioritně odstraněním celulitidy- pomerančové kůže,tukových polštářků pomocí přístrojů vacupresss, lymfoven.Nabízíme lymfodrenáže přístrojové a manuální,masáže,anticelulitidní zeštíhlující zábaly,parafín,hubnutí, permanentní make up.

Ostatní

Profil studia

Jsme regenerační a kosmetické studio, které se zabývá prioritně odstraňováním těchto problémů: celulitidy - pomerančové kůže, strií, tukových polštářků, nadváhy a detoxikace organismu. Dále věnujeme maximální úsilí při: formování a zpevnění postavy, vylazení a omlazení pokožky postižené celulitidou, zmenšení objemu, tvarování problematických partií: břicho, hýždě, stehna, boky, ruce, záda, podbradek - dvojitá brada, aj. V našem studiu "ČTYŘLÍSTEK" Vám poskytneme ještě tyto procedury: vacupress, lymfoven, tvarování postavy, zábaly, lymfodrenáže tlakové, podtlakové, manuální. Masáže klasické, sportovní, relaxační, aromaterapeutické, reflexní, horké lávové  kameny, čokoládové, švédské. Kosmetické služby, ošetření pleti Nu Skin Galvanic Spa System II,  bezoperační lifting obličeje, krku a dekoltu, permanentní make up, detoxikace, bezplatná poradna zdravého životního stylu, hubnutí a tvarování postavy, doplňkový prodej kosmetických přípravků.

Prioritou v našem studiu je dosažení štíhlé linie, úprava hmotnosti, detoxikace organismu, relaxace a regenerace celého těla, nastartování a zrychlení metabolismu. Filosofií našeho anticelulitidního studia je maximální spokojenost klientů, vynikající výsledky na profesionální úrovni a individuální přístup ke každé klientce a jejím problémům. Provádíme přístrojová i manuální ošetření včetně speciálních procedur, které Vám spolehlivě pomohou od Vašich problémů. Rádi Vám poradíme a „ušijeme na míru," přesně podle Vašich individuálních potřeb, účinné postupy, procedury, aby efekt byl co nejlepší a Vaše spokojenost s dosaženým výsledkem maximální.

Proč právě Studio Čtyřlístek?

  • U nás najdete maximální obdornou péči

  • Mimořádná nabídka se zaručeným výsledkem

  • Profesionální služby a postupy

  • Individuální přístup ke klientům

  • Široké spektrum nabídky

  • Příznivé ceny

  • Příjemné komorní prostředí

Dárkové poukazy - permanentky

Nabízíme originální dárkové poukazy a permanentky na všechny procedury, kombinace, balíčky, přesně podle Vašeho přání a Vašich finančních možností.

Dárkové poukazy Vám doručíme po Praze do 24 hodin osobně, nebo poštou. Finanční obnos je možné po dohodě zaplatit převodem na účet. Nakupte, aniž opustíte Váš dům!

Každá klientka, která absolovuje v našem studiu kůru deseti aplikací dostává od nás dárkový poukaz v ceně 300 Kč pro svoji přítelkyni, nebo rodinného příslušníka.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od* Ceny do* Možnost splátek
Klasická masáž Od 300 Kč Do 600 Kč Ano
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž Od 300 Kč Do 600 Kč Ano
Masáže lávovými kameny 60 minut Od 1 300 Kč Ano
Reflexní masáž Od 300 Kč Do 600 Kč Ano

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Čs. Armády 35
160 00 Praha
Praha 6
Česká republika

 Praha