• 14 odpovědí
 • 4 Likes

SynCare - doc. MUDr. Jarmila Rulcová, CSc.

Kožní klinika Brno
Kožní klinika Brno
SynCare - doc. MUDr. Jarmila Rulcová, CSc.
 • 100% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás SynCare - doc. MUDr. Jarmila Rulcová, CSc. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - SynCare - doc. MUDr. Jarmila Rulcová, CSc. - Kožní klinika Brno

Motto:

Dotýkáš-li se kůže člověka – dotýkáš se i jeho duše. Aulus Cornelius Celsus, římský lékař a učenec (25 př.K. - 50 p.K.)

Uvítání

 • Stále hledáte svého dermatologa?
 • Trápí Vás nebo Vaše dítě kožní problém, který dlouhodobě bez úspěchu řešíte?
 • Vyžadujete individuální přístup lékaře, moderní diagnostické metody a léčbu?
 • Pokládáte za důležité, aby případné lékařsko-kosmetické ošetření Vaší pleti proběhlo pod dohledem lékaře dermatologa?

Navštivte naše lékařské centrum v Brně na ulici Pekařská 3, I. poschodí

Jsme smluvní pracoviště Zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra ČR.

 

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Moderní dermatologie se zaměřuje nejen na lokální léčbu kožních afektů, ale vidí především souvislosti mezi kůží a celým organizmem. Komplexní cílené dermatologické vyšetření se neobejde bez specializovaných diagnostických metod, k nímž náleží především optická diagnostika, monitorace kožních parametrů nebo ultrazvuk.

V oboru všeobecné dermatologie se zaměřujeme především na diagnostiku a léčbu akné, rosacei, ekzémových stavů, lupénky, chorob nehtů a vlasů a hojení kožních defektů včetně jizev.

V oboru lékařské kosmetiky se zaměřujeme na diagnostiku a léčbu hypersenzitivní pokožky, pokožky s projevy stárnutí včetně aplikace botulotoxinu, výplňových materiálů a na mezoterapii.

Součástí centra je také odborná kosmetická péče zaměřená především proti stárnutí pleti a na rejuvenaci pokožky výše uvedenými metodami v kombinaci s peelingem ovocnými kyselinami unikátně kombinovanými s kyselinou hyaluronovou.

Vítanou službou, nejen v letním období, je stanovení fototypu kůže klienta s následným doporučením vhodného ochranného stupně přípravku při opalování.

Profesní filozofie

Nejen léčba, ale také odborná rada

V lékařství a obzvláště v dermatologii platí, že úspěšná léčba je závislá dodržení všech nezbytných zásad i mimo ordinaci.

Náš klient podstoupí nejen nejmodernější vyšetření a odbornou léčbu, ale také podrobné individuální doporučení, jak předcházet i v budoucnu projevu, který jej přivedl do našeho centra.

Naše klinika

Vedoucí lékařkou Centra estetické dermatologie je doc. MUDr. Jarmila Rulcová, CSc., přední český dermatolog, předsedkyně 1. Pracovní skupiny pro akné při ČDS ČLS JEP, autorka více jak 100 odborných publikací a uznávaná odbornice v oboru lékařské kosmetiky.
Součástí výbavy naší ambulance jsou nejmodernější přístroje pro diagnostiku a léčbu v dermatologii:
 • MSD - Multi Skin Diagnostic - přístroj pro diagnostiku pleti. Bezbolestně stanovuje úroveň hydratace, množství kožního mazu, elasticitu, stupeň SPF Vaší pokožky a TEWL. TEWL je hodnota, která napovídá mnohé o tom, jak dobře pracuje kůže jako bariéra. Bývá významně snížena u atopiků a u osob s profesionálním poškozením kůže. TEWL je kontrolou pro úspěšnost léčby řady kožních onemocnění.
 • 3D SKIN ANALYZER - přístroj zobrazuje topografii kožního povrchu, digitálně vizualizuje vrásky a jiné kožní útvary. Umožní lékaři přesněji cílit například dávku botulotoxinu nebo výplňových materiálů a následně vyhodnotit úspěšnost léčby.
 • VISIOSCOPE - digitální kamera s až 200 násobným zvětšením je určena především pro zobrazování pigmentových névů, ale také stavu vlasů a pokožky. Výsledky se ukládají do paměti počítače, zvětší se a následně je lékař vyhodnotí.
 • Nd-YAG laser - špičkový vysokovýkonový lékařský laser je určený pro řadu estetických zákroků. Odstraňujeme jím drobné fibromy a dyskeratózy. Jeho fotoablativní účinek je vhodný pro resufacing pleti. Nd-YAG laser je také nejvýkonnější laser pro odstranění permanentní tetováže.
 • LED terapie využívá vlastností LED světla o vysoké intenzitě. LED světloléčba představuje moderní přístup k terapii akné, podporuje hojivé procesy při akné a jiných dermatózách, má omlazující účinky a omezuje podráždění pokožky. Rovněž významně stimuluje tvorbu kolagenu.
 • IPL - lékařské IPL pracuje na principu vyskoenergetického světelného výboje. Jeho účinky jsou příznivé proti hyperpigmentacím nebo pro fotodepilaci. Naše IPL lze využít i pro šetrnou fotorejuvenaci.

Historie kliniky

Vlastníkem centra je společnost Syncare Plus, s.r.o., která je na evropském trhu známá jako výrobce dermokosmetiky výhradně určené pro lékárny a kosmetické salony. Její dlouholetá spolupráce s předními odborníky v oblasti lékařství vyústila v otevření centra.

Více o nás

Bohatým zdrojem informací jsou internetové stránky www.syncare.cz/medical. Podrobné informace rovněž získáte také telefonicky na číslech 548 521 611, 530 319 961 nebo 7 333 777 99

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od*
Léčba bazaliomu (bazocelulární karcinom) Od 450 Kč
Léčba onychomykóz a ostatních dermatomykóz (plísní) Od 450 Kč
Léčba růžovky (rosacea) Od 450 Kč
Diagnostika a prevence HIV Od 450 Kč
Diagnostika znamének Od 100 Kč
Léčba syfilis (lues) Od 450 Kč
Léčba atopického ekzému a jiných dermatitid Od 40 Kč
Léčba bércových vředů Od 450 Kč
Léčba bradavic (verrucae) Aplikace tekutého dusíku ... Od 30 Kč
Léčba folikulitidy Od 450 Kč
Léčba genitálních (condylomata accuminata) a jiných bradavic Od 450 Kč
Léčba herpetických infekcí Od 100 Kč
Léčba impetiga Od 450 Kč
Léčba infekcí vyvolaných chlamydiemi Od 450 Kč
Léčba kapavky (gonorea) Od 450 Kč
Léčba kopřivky (urticaria) Od 450 Kč
Léčba lupénky (psoriáza) Od 450 Kč
   Léčba lupénky, rybičky Garra Rufa Od 450 Kč
   Lokální léčba lupénky Od 450 Kč
   Systémová léčba lupénky Od 1 000 Kč
Léčba růže (erysipel) Od 450 Kč
Léčba svrabu (scabies) Od 450 Kč
Léčba vitiliga Od 100 Kč
Léčba vší Od 450 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Články

Napište nám

Adresy

Kožní klinika Brno
Adresa
Pekařská 3
I. patro
602 00 Brno
Česká republika

 Brno