• 147 odpovědí
 • 50 Likes

MUDr. Jana Synková

Stomatologie Plzeň  |  Dermatologie Plzeň  |  Maxilofaciální chirurgie Plzeň
Stomatologie Plzeň  |  Dermatologie Plzeň  |  Maxilofaciální chirurgie Plzeň
Genesys Medical
 • 67% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Jana Synková a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Jana Synková - Stomatologie Plzeň  |  Dermatologie Plzeň  |  Maxilofaciální chirurgie Plzeň

Motto:

S důvěrou za krásou

Členství

Česká lékařská komora

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Estetická medicína, korektivní dermatologie, maxilofaciální chirurgie. 

Profesní filozofie

Již na začátku své kariéry jsem si řekla, že chci dělat vše jinak. Poslední dobou se bohužel i z medicíny stává především business a já touto cestou jít opravdu nechci. Ke každému pacientovi přistupuji individuálně a s maximální péčí. Mým cílem je pacientovi opravdu pomoci, a to v dlouhodobém měřítku. Odmítám ten postup, kdy se pacientovi udělá zákrok pouze za vidinou zisku, ale zákrok vlastně ani nebyl třeba či nebyl vhodný. S tímto se u mě na klinice nikdy nesetkáte. Svou práci dělám tak, abych z toho já sama měla krásný pocit a čisté svědomí. Také se vždy veškeré postupy snažím co nejlépe vysvětlit, aby pacient pochopil, jaké úžasné procesy se v těle po zákroku budou odehrávat.  

Naše ordinace

Jiný přístup jsem zavedla i na své plzeňské klinice Genesys Medical. Naším cílem je, aby se k nám pacient vždy těšil, aby pokaždé odešel po všech stránkách spokojený a aby se u nás cítil příjemně. Celý náš tým je pacientům téměř 24 hodin denně k dispozici na sociálních sítích a snažíme se klientům/klientkám vyjít maximálně vstříc. A jsem moc ráda, že tato vize opravdu funguje. Na klinice již několik měsíců panuje rodinné prostředí a je úžasné, jak krásné vztahy jsme si s pacienty vytvořili. 

Vzdělání a praxe

Vždy jsem byla velký “vědátor” a potřebovala jsem o lidském těle vědět naprosto vše. Proto jsem se po dokončení medicíny rozhodla, že tento obor poznám i z druhé strany. Několik let jsem pracovala ve výzkumu ve švýcarské farmaceutické společnosti, kde jsem měla možnost poznat veškeré chemické děje v těle a jak s léky souvisí. Poté jsem se opět vrátila k medicíně a k mé milované maxilofaciální chirurgii. 

Estetické medicíně se věnuji již několik let. Pravidelně se účastním prestižních světových konferencí a kongresů, kde se dozvídám nejnovější pokroky v oblasti estetické medicíny a korektivní dermatologie a jsem potěšena, že sama již velkou část svých poznatků kolegům předávám. 

Konzultace

Konzultace trvá zhruba 30 minut, kdy se detailně dozvíte všechny informace o Vámi vybraném zákroku. Zhodnotíme si přesný postup léčby. Následně si  Vás pečlivě vyšetřím. Průběh vyšetření záleží na typu zákroku, který chcete podstoupit. Při trichologickém vyšetření si lupou prohlédnu pokožku hlavy, mikroskopicky prověřím strukturu vlasu. Například při léčbě akné si pod lupou a hmatem vyšetřím celou Vaši kůži. Při těchto dvou vyšetření je i nesmírně důležité důkladně probrat Váš životní styl. Při ostatních zákrocích je vyšetření podstatně rychlejší. Přesně si řekneme, co se bude dít a na zákrok se v podstatě může jít ihned.

Zajímavosti

MUDr. Synková se pravidelně účastní celosvětových kongresů ohledně všech oblastí estetické a korektivní dermatologie, včetně trichologie či tělových ošetření. Je ředitelkou Diamantové nadace, která podporuju onkologický výzkum.

Více o lékaři

MUDr. Jana Synková
 • specialista v oboru korektivní a estetické dermatologie
 • absolvovala specializované vzdělání v oblasti obličejové anatomie a čelistní chirurgie
 • certifikována pro aplikaci botulotoxinu, výplňových materiálů, liftingu vstřebatelnými nitěmi, aplikaci chemického peelingu i mezoterapie
 • věnuje se též preventivní medicíně a komplexní péči o lidské tělo

 

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Ceny od* Možnost splátek
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž Od 950 Kč Ano

Zobrazit více Zobrazit méně

U nás je možné zaplatit platební kartou.

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Stomatologie Plzeň  |  Dermatologie Plzeň  |  Maxilofaciální chirurgie Plzeň
Adresa
Houškova 507/26
32600 Plzeň
Plzeň 2-Slovany-Východní Předměstí
Česká republika

 Plzeň   
Ordinační hodiny
Pondělí
09:00 - 21:00 
Úterý
09:00 - 21:00 
Středa
09:00 - 21:00 
Čtvrtek
09:00 - 21:00 
Pátek
09:00 - 21:00 
Sobota
09:00 - 14:00