• 27 odpovědí

Napište nám

Recenze (6)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Diobe Dental Clinic a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Diobe Dental Clinic již získal/a tuto recenzi

Profil - Diobe Dental Clinic

Motto:

Nepřestáváme být lékaři

Více o nás

Diobe, dentální klinika

je zcela nově vybudované pracoviště, vybavené technicky a personálně tak, abychom mohli poskytovat celé spektrum zubní péče na nejvyšší úrovni. Naší specializací je dentální implantologie, estetická stomatologie, endodoncie. Samozřejmostí je také přítomnost dentální hygienistky a v prostorách kliniky se nachází i zubní laboratoř. Pro dokonalé vyšetření zubních tkání a tvrdých tkání dutiny ústní máme k dispozici i dentální 3D CT. 

Naší předností jsou krátké objednací doby, dostatek časového prostoru a individuální přístup. K ošetření používáme nejmodernější terapeutické postupy, technologie a materiály. I z tohoto důvodu není ošetření hrazeno ze zdravotního pojištění. 

Ošetřujeme vlastní registrované pacienty, pacienty s doporučením od jejich ošetřujícího lékaře i pacienty bez doporučení.

Jsme připraveni Vám poskytnout péči v komfortním prostředí a s lidským přístupem.

Náš tým

tomas caslava

MUDr. Tomáš Čáslava, Ph. D. - vedoucí lékař, promoval v r. 1994 na Masarykově Univerzitě v Brně v oboru stomatologie a v r. 1995 v oboru všeobecné lékařství. V r. 2004 získal specializaci pro ústní, čelistní a obličejovou chirurgii. V r. 2008 obhájil dizertační práci a získal titul Ph. D. V letech 2008 – 2011 zastával funkci primáře Kliniky ústní, čelistní a obličejové chirurgie ve Fakultní nemocnici Brno, kde pracuje dosud na místě odborného asistenta. Je členem Společnosti pro maxillofaciální chirurgii, mezinárodní organizace pro implantologii ITI (International Team for Implantology) ve švýcarském Bernu, mezinárodní společnosti pro osteosyntézu AOCMF. Zúčastnil se řady vědeckých kongresů a vzdělávacích kurzů zaměřených na obličejovou a orální chirurgii a na dentální implantologii. Je absolventem "Master Course in GBR and Sinus Grafting Procedures" na univerzitě v Bernu. Sám se také podílí na vzdělávání lékařů v rámci oboru dentální implantologie, včetně pořádání implantologických kurzů pod záštitou České stomatologické komory.

monika kankovska

MDDr. Monika Kaňovská - lékařka, je absolventkou zubního lékařství na Masarykově Univerzitě v Brně, kde v r. 2010 promovala. Její specializací je estetická stomatologie, endodoncie a protetika. Je asistentkou na Stomatologické klinice Brno, kde se věnuje výuce studentů.

petra bielczykova

Petra Bielczyková - dentální hygienistkaOrdinační doba

Pondělí

8.00 - 17.00

Úterý

8.00 - 17.00

Středa

8.00 - 18.00

Čtvrtek

8.00 - 19.00

Pátek

8.00 - 16.00

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Ceny od*
Augmentační techniky v parodontologii a implantologii Od 6 900 Kč
Celokeramické fixní náhrady Od 7 571 Kč
Celoplášťové plastové/kompozitní fixní náhrady
Dentální hygiena
Endodoncie (ošetření kořenových kanálků)
   Mikroskopická endodoncie
Keramické fazety
Keramické korunky a můstky
Kombinované fixní náhrady slitina-plast/kompozit
Kompozitní fazety
Léčba paradentózy (parodontologie)
Metalokeramické (slitina-keramika) fixní náhrady Od 5 571 Kč
Poradna pro onemocnění čelistního kloubu
Stomatochirurgie
Zubní implantáty Od 15 500 Kč
Zubní výplně (záchovná stomatologie) Od 590 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

U nás je možné zaplatit platební kartou.

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Orlí 708/36
Palác Magnum, 4. patro
60200 Brno
Brno-střed
Česká republika

 Brno