MUDr. Eva Ungerová

Neurologie a rehabilitace - MUDr. Eva Ungerová

Napište nám

Recenze (1)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Eva Ungerová a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


MUDr. Eva Ungerová již získal/a tuto recenzi

Profil - MUDr. Eva Ungerová

Motto:

Lépe přijít dříve než později. A pak už se nemusíte o sebe bát. Ale nejlepší je pravidelně cvičit.

Více o lékaři

Profil ordinace

Zdravotnické zařízení MUDr. Evy Ungerové bylo založeno v r. 1999, kdy byla otevřena neurologická ambulance, ve které pacienti byli ošetřeni jednak po stránce celého neurologického spektra chorob, ale hlavně se specializovala na onemocnění páteře, tedy vertebrogenní problematiku.

Toto vyplývalo ze spojení oboru neurologie s manuální medicínou. V r. 2002 pak byla otevřena rehabilitace, která poskytuje spolu s neurologii komplexní péči pro vertebrogenní choroby. Rehabilitace však není specializovaná jen na vertebrogenní problematiku, ale na rehabilitaci v celé její šiři. Komplexnost celého zařízení vyplývá ze spojení neurologie, manuální medicíny, rehabilitace a akupunktury.

Nabízíme odblokování páteře (také za účelem zbavení bolesti hlavy nebo migrén), rehabilitace, masáže, akupunkturu, EEG (ElektroEncefaloGrafie). Provádíme také neurologická vyšetření řidičů s EEG ze zákona 411/2005. Ošetření může být prováděno dle domluvy s pacientem. Spolupracujeme také se všemi zdravotnickými pojišťovnami. Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2001.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od*
Klasická masáž
Masáže lávovými kameny 40 minut Od 600 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Palackého třída 250/29
612 00 Brno
Královo pole
Česká republika

 Brno