MUDr. Ladislav Vaněček

Оrtopedie Praha

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Ladislav Vaněček a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Ladislav Vaněček - Оrtopedie Praha

Motto:

Profilujeme se jako pracoviště se zaměřením na klientelu s vysokými požadavky na kvalitu poskytovaných služeb.

Více o lékaři

MUDr. Ladislav Vaněček

odborný garant Resurf-Med

(* 7.5.1967)

Absolvent III. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze (1985-1992). Po absolvování fakulty začal pracovat na Ortopedicko-traumatologickém oddělení nemocnice v Kladně, kde působil do roku 1994. Od roku 2004 působil jeden rok jako lékař na  nejvýznamnější ortopedické klinice La Zarzuela v Madridu u Prof. José Palacia Carvajala. Poté absolvoval čtyřměsíční stáž na klinice sportovní medicíny a rehabilitace ASEPEYO u Prof. Pedra Guillena a tříměsíční stáž na klinice ortopedie a sportovní medicíny Bellvitge University Hospital v Barceloně.

Po návratu, v roce 1996 nastoupil na Ortopedickou kliniku 1. FN Na Bulovce k Prof. Pavlu Dunglovi, kde působil téměř po dobu šesti let.  Na této klinice prošel všemi odděleními kliniky ortopedie, včetně ortopedie dětské, onkologické, sportovní a septické. V době působení na této klinice absolvoval další roční zahraniční stáž, tentokrát na Ortopedické klinice Sint-Nicolas v Belgii u As. Prof. Hendrica Delporta, kde se specializoval na endoprotetiku velkých kloubů, včetně metody „Resufacing“.

V roce 2001 nastoupil jako zástupce primáře a vedoucí lékař ortopedického oddělení Klaudiánovy nemocnice v Mladé Boleslavi pod vedením Doc. Jiřího Stehlíka.

Od roku 2003 působil na ortopedickém oddělení Rehabilitační kliniky Na Malvazinkách odkud odešel v roce 2005 do funkce primáře ortopedického oddělení Nemocnice Hořovice. Pod jeho vedením se toto oddělovaní profilovalo jako endoprotetické centrum.

V roce 2005 byl spoluzakladatelem společnosti ResurfMed, s.r.o.  S rozvojem aktivit této společnosti byl nucen rezignovat na funkci  primáře,  na oddělení však stále působí jako operatér. Rovněž v současné době působí jako ortoped u společnosti AGEL, lékař basketbalového klubu Nymburk a lékař české mužské basketbalové reprezentace.

První atestaci absolvoval v roce 1996 a druhou v roce 2003. Rovněž absolvoval odborné ortopedické kurzy v Oxfordu, Hamburku a Paříži.

Představení ortopedické ambulance Resurf Med s.r.o.

Ortopedie

Poskytujeme komplexní péči o Váš pohybový aparát. Nabízíme nejen léčbu konzervativní, ale i operační,  včetně  artroskopií kloubů (koleno, kyčel, rameno, kotník), plastik zkřížených vazů, totálních endoprotéz kyčelního a kolenního kloubu. Zároveň poskytujeme předoperační kurzy před těmito operacemi. Samozřejmostí je stálá rehabilitační péče, jak ambulantní tak pooperační za hospitalizace. Poskytujeme jak služby standardní, hrazené z veřejného zdravotního pojištění, tak služby nadstandardní. Garantujeme kvalitní péči, příjemné prostředí, ošetření s minimální čekací a objednací dobou (k vyšetření do týdne,  ASK do 4 týdnů a TEP do 3 měsíců).

Rehabilitace

Včasná a správně vedená rehabilitace je základem budoucího úspěchu a dosažení plně funkčního kloubu. V rámci jednoho zdravotnického zařízení zajišťujeme specializovanou předoperační a pooperační rehabilitaci, zejména po operacích kolenního, kyčelního, ramenního či hlezenného kloubu. Disponujeme špičkovým vybavením od rázové vlny, motodlahy, elektroléčby, ultrazvuku, magnetu až po vířivku, rotoped, běhátka či balanční plochy. Zajišťujeme i pooperační rehabilitaci za hospitalizace. To vše pod dohledem zkušeného fyzioterapeuta.

Sportovní medicína

Aktivním lidem, rekreačním i výkonnostním sportovcům, a to jak jednotlivcům tak klubům, nabízíme komplexní péči od A do Z. V případě úrazu poskytujeme okamžité primární ošetření, diagnostiku poranění, operační léčbu i pooperační rehabilitaci až po návrat do předúrazového stavu. To vše bez zbytečného čekání a v pohodlí jednoho zdravotnického zařízení. Rovněž nabízíme individuální preventivní programy „Den zdraví“, „Profisportovec“ apod., jejichž prostřednictvím získáte komplexní přehled o svém zdravotním stavu. Tímto je možné mimo jiné předejít poškození zdraví včetně tzv. syndromu “náhlého úmrtní sportovce“.

Rázová vlna

Akustická vlna, která přenáší vysoké množství energie do bolestivých bodů a vyvolává tak hojivé a regenerační procesy. Dochází k rychlé úlevě od bolesti, léčba je ambulantní, bezbolestná a stačí 3-5 sezení po dobu cca 10 minut. Používá se u bolestí patní ostruhy, ramena, Achillovy šlachy, tenisového či golfového lokte, skokanského kolena atd. K léčbě používáme přístroj MASTERPULS 100.

Motorová dlaha

Pasivní rehabilitace pomocí rehabilitační motorové dlahy je jeden z významných kroků k znovuobnovení plného rozsahu pohybu a bezbolestného kloubu. Pomocí motorových dlah můžete rehabilitovat několikrát denně v pohodlí domova. Tím zvyšujeme kloubní mobilitu, snižujeme procento pooperačních komplikací, množství analgetik, atd. Nejvhodnější je po artroskopických operacích, po totálních náhradách kloubů (TEP), po zlomeninách či infektech kloubů. K zapůjčení máme dlahu kolenní, kyčelní, loketní a ramenní.

Předoperační kurzy

V půldenním informačním  kurzu, který je  určen především pacientům připravujícím se k operaci TEP - totální endoprotézy kyčelního či kolenního kloubu, ale i před plastikami zkřížených vazů kolena, Vás po úvodním slovu seznámíme s anatomií kloubů, typem zvolené endoprotézy, možností autotransfuze, operačním  postupem a možnými komplikacemi operace. Naučíme Vás, jak nejefektivněji a bezpečně  rehabilitovat (nácvik chůze s holemi, schody, sezení, nastupování do automobilu), jak se k operaci připravit, jaké pomůcky budete potřebovat (FH, nástavec na WC, motodlahu)  a pomůžeme Vám naučit se nové pohybové stereotypy.To vše pod vedením zkušených odborníků: ortopeda a fyzioterapeuta.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Ortopedie
Artroskopie Achilovy šlachy
Artroskopie zadního hlezna
Koleno - operace menisku
Koleno - plastika předního zkříženého vazu
Koleno - totální endoprotéza
Koleno - UNI TEP
Konzervativní léčba úrazů
Kyčel - totální endoprotéza klasická
Noha - vbočený palec
Rameno - CKP
Ruka - karpální tunel
Fyzioterapie a rehabilitace
Léčba rázovou vlnou
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž
Magnetoterapie

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Оrtopedie Praha
Adresa
Paříkova 94/6
190 00 Praha
Vysočany
Česká republika

 Praha