VFN - Oční klinika

Oční klinika Praha
Oční klinika Praha
VFN - Oční klinika

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás VFN - Oční klinika a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - VFN - Oční klinika - Oční klinika Praha

Více o nás

Profil kliniky

Oční klinika poskytuje péči ve všech subspecializacích očního lékařství pro dospělé i děti. V mikrochirurgii je klinika specificky zaměřena na operace šedého zákalu, glaukomu, transplantace rohovky, sklivcovou, sítnicovou a plastickou chirurgii.

Specializované týmy pokrývají celou problematiku očního lékařství včetně onemocnění rohovky a zevních chorob oka, glaukomu, čočky, sítnice, nitroočních zánětů, šilhání, oční onkologie a laserové terapie očních chorob. Řada odborných týmů kliniky poskytuje kromě spádové léčebné činnosti také superkonziliární péči v rámci celé ČR. Centrum pro transplantaci rohovky, Centrum pro diagnostiku a léčbu uveitid, Makulární centrum, Diabetologické oční centrum a Neurooftalmologické a orbitální centrum jsou rozsahem činnosti a kvalifikací pracovníků v ČR ojedinělé. Nové diagnostické a terapeutické metody rutinně zavedené na Oční klinice jsou např. zobrazovací techniky - analýza terče a vláken zrakového nervu, použití antimetabolik v chirurgiiii glaukomu, injekční aplikace kortikosteroidů a protilátek proti růstovým faktorům do sklivce u vybraných chorob sítnice, fotodynamická terapie u aktivní věkem podmíněné makulární degenerace, diagnostické a diferenciálně diagnostické odběry oční tekutiny a sklivce k cytologickému, histopatologickému, mikrobiologickému, imunologickému, molekulárnímu a biochemickému vyšetření u patologických stavů oka. Ve spolupráci s dalšími klinikami poskytuje poúrazová ošetření a léčbu, jako i vyšetření a léčbu očních projevů celkových onemocnění.

Krom širokého spektra výkonů hrazených smluvními pojišťovnami nabízí také speciální vyšetření, terapie a estetické zákroky nezařazené do zdravotního pojištění nebo s částečnou účastí pacienta. Klinika neprovádí laserové korekce refrakčních vad.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Biologická léčba chorob sítnice a sklivce
Chirurgická léčba chorob sítnice a sklivce
Keratoprotéza - umělá náhrada rohovky
Korekce očních vad nitroočními zákroky
   Implantace fakické čočky
   Implantace umělé čočky - PRELEX, RLE
Léčba glaukomu - zeleného zákalu
Léčba keratokonu metodou CCL/CXL
Léčba keratokonu metodou ICRS - prstence
Léčba šilhání (strabismu)
Makulární degenerace
Operace pterygia rohovky
Operace šedého zákalu (fakoemulsifikace)
Operační řešení neprůchodnosti slzných cest
Transplantace rohovky – keratoplastika

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Oční klinika Praha
Adresa
U Nemocnice 2
128 08 Praha
Praha 2 - Nové Město
Česká republika

 Praha