MUDr. Viktor Seidler

Stomatologie Praha

Napište nám

Recenze (5)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Viktor Seidler a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


MUDr. Viktor Seidler již získal/a tuto recenzi

Profil - MUDr. Viktor Seidler - Stomatologie Praha

Motto:

Vaše spokojenost, je naše radost.

ČlenstvíOstatní členství:

  • ČPS - Česká parodontologická společnost
  • ČSK - Česká stomatologická komora
  • ITI - International Team for Implantology

Uvítání

DentEye je soukromá klinika, která poskytuje profesionální a komplexní ošetření v zubním a očním lékařství. Je zde kladen důraz na klidné a přátelské prostředí, kde se klient nemá cítit jako běžný pacient. Jeden z nejdůležitějších faktorů, je osobitý přístup ke každému jednotlivému klientovi, protože každý znás je jedinečný a nikdo nejsme stejný.

Profesní filozofie

Vzhledem k letitým zkušenostem na 1.lékařské fakultě Univerzity Karlovy a VFN v Praze, kde jsem se věnoval složitým protetickým a stomatochirurgickým případům, jsem pociťoval potřebu dalšího rozvoje jak v osobním přístupu k pacientovi, tak i k větší komplexnosti řešení případu, jsem pokračoval na nejvýznamější estetické klinice v Praze, kde jsem působil 7 let. Ve své praxi se snažím proto zkombinovat vše co jsem nabyl na akademické půdě a na soukromé klinice. Svým klientům poskytuji komplexní péči od výplní po složité implantologické zákroky. Protože se i nadále věnuji vzdělávání studentů jako asistent protetické stomatologie na Stomatologické klinice 1.LF UK a VFN v Praze, je mojí dominantou protetika a implantologie.

Naše ordinace

Jsou nadstandardně vybaveny nejmodernějšími přístroji. Naše zaměření je na implantologii a protetiku. Nemusíme delegovat klienty na RTG vyšetření na jiné pracoviště, protože CBCT (prostorové zobrazení rentgenu) máme k dispozici na našem pracovišti.

Vzdělání a praxe

Narodil jsem se v roce 1978 v Praze. Po absolvování roku 1997 SZŠ v Praze, oboru zubní technik, jsem rok pracoval v zubní laboratoři. Rád jsem pracoval s lidmi a proto jsem se rozhodl jít dál na zubního lékaře. V roce 2011 jsem graduoval na 1.LF UK v Praze, kde jsem dále zůstal jako sekundární lékař na protetickém oddělení Stomatologické kliniky 1.LF UK a VFN v Praze. Zde působím stále na částečný úvazek. Mezi roky 2008 a 2015 jsem prováděl doktorandské studium na téma: Dezinfekce stomatologických otisků ozónovanou vodou. Od 2010 do 2016 jsem pracoval jako zubní lékař a implantolog na klinice Asklepion. V roce 2017 jsem spolu s mojí ženou založil kliniku DentEye, kde jsem vedoucím lékařem.

Zajímavosti

Účastnil jsem se výzkumu otiskovacích hmot na Stomatologické klinice 1.LF UK, díky tomu jsem se mohl i aktivně účastnit zahraničních kongresů a setkání s mnoha odborníky z jiných universit a tím jsem se dostal i k možnosti publikovat odborné články. Pravidělně navštěvuji zahraniční kongresy a neustále sleduji aktuální směry ve stomatologii, hlavně v implantologii a protetice a snažím se je předat studentům na české i anglické paralelní výuce.

Více o lékaři

Během konzultace dostanete předběžný léčebný plán s naceněním plánovaného výkonu.
Snažíme se, aby každý klient porozuměl co a proč se bude provádět.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Stomatologie Info Ceny od*
Dentální hygiena Od 1 350 Kč
Dětská stomatologie Od 680 Kč
Kompozitní fazety Od 1 550 Kč
Metalokeramické (slitina-keramika) fixní náhrady Od 8 750 Kč
Stomatochirurgie
   Extrakce zubu zub moudrosti Od 2 550 Kč
Zubní implantáty Od 11 000 Kč
Oční lékařství Info Ceny od*
Vyšetření barvocitu
Vyšetření citlivosti na kontrast
Vyšetření zorného pole
Vyšetření zrakové ostrosti do blízka
Vyšetření zrakové ostrosti do dálky

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Stomatologie Praha
Adresa
Revoluční 7
11000 Praha
Praha 1
Česká republika

 Praha   
Ordinační hodiny
Pondělí
08:00 - 18:00 
Úterý
08:00 - 16:00 
Středa
08:00 - 18:00 
Čtvrtek
08:00 - 16:00 
Pátek
08:00 - 16:00