VS Lasera s.r.o.

Kožní klinika Plzeň

Napište nám

Recenze (1)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás VS Lasera s.r.o. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


VS Lasera s.r.o. již získal/a tuto recenzi

Profil - VS Lasera s.r.o. - Kožní klinika Plzeň

Více o nás

VS Lasera

Je certifikovaným referenčním centrem pro laserové výrobce, výukovým pracovištěm Lékařské Fakulty v Plzni, školicím pracovištěm pro lékaře, zdravotní sestry, kosmetičky. Lékaři pravidelně přednáší na kongresech, mezi největší úspěchy patří Německo, Berlín 2009 - "18th Congress of the European Academy of Dermatology and Venerology" a Brazílie, Curutiba 2011 - the "XXIII Congreso Brasileiro de Cirugia Dermatologica", kde i lékaři jako lektoři vedli 5 workshopů v Curitibě, Sao Paulu a Rio de Janeiru zaměřených na laserovou epilaci systémem LEDA a odstranění vrásek laserem EXELO 2.

Počátky existence VS LASERA fakticky souvisejí se vznikem očního laserového centra OFTA. Když v roce 1994 vznikalo, málokdo tušil, jak obrovským vývojem laserová technika používaná v medicíně a kosmetice za několik let projde.

V roce 1995 odletěli lékaři do Toronta, aby získali první zkušenosti s kosmetickými lasery a v létě 1996 získalo kosmetické centrum prvý erbiový laser - přesně takový, jaký si lékaři v Kanadě vysnili. Výsledky byly převratné. V době, kdy se do naší republiky začaly erbiové lasery dodávat, měla s nimi OFTA už roční zkušenost. Dá se říci, že naše kosmetické laserové centrum bylo jedním z průkopníků velkoplošného používání erbiového laseru v kosmetice.

Společným jmenovatelem pro celou historii kosmetického laserového centra je osoba MUDr. Jiřího Voltra. V Oftě působil od chvíle, kdy se její lékaři rozhodli zaměřit i na laserovou estetickou dermatologii. Jednalo o zcela novou techniku, proto absolvoval stáže na několika evropských pracovištích.

1.ledna 2005 došlo k transformaci kosmetického laserového centra OFTA, s.r.o. na laserové centrum VS LASERA, spol. s r.o. Z původních 2 lékařů se postupně tým rozšířil na dnešních 10 odborníků a tehdejší lasery byly nahrazeny současným vybavením, které je pro Českou republiku unikátní, v evropském měřítku se řadí mezi špičku.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

MUDr. Jiří Voltr
Dermatovenerologie
MUDr. Jan Dvořák
MUDr. Ladislav Ouřada
Chirurgie
as. MUDr. David Slouka
Otorinolaryngologie

Zobrazit více Zobrazit méně

Napište nám

Adresy

Kožní klinika Plzeň
Adresa
Sokolovská 82
Areál OFTA s.r.o.
323 00 Plzeň
Česká republika

 Plzeň