• 20 odpovědí

VS Lasera s.r.o.

Kožní klinika Plzeň
Kožní klinika Plzeň
VS Lasera s.r.o.

Napište nám

Recenze (1)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás VS Lasera s.r.o. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


VS Lasera s.r.o. již získal/a tuto recenzi

Profil - VS Lasera s.r.o. - Kožní klinika Plzeň

Více o nás

VS Lasera

Je certifikovaným referenčním centrem pro laserové výrobce, výukovým pracovištěm Lékařské Fakulty v Plzni, školicím pracovištěm pro lékaře, zdravotní sestry, kosmetičky. Lékaři pravidelně přednáší na kongresech, mezi největší úspěchy patří Německo, Berlín 2009 - "18th Congress of the European Academy of Dermatology and Venerology" a Brazílie, Curutiba 2011 - the "XXIII Congreso Brasileiro de Cirugia Dermatologica", kde i lékaři jako lektoři vedli 5 workshopů v Curitibě, Sao Paulu a Rio de Janeiru zaměřených na laserovou epilaci systémem LEDA a odstranění vrásek laserem EXELO 2.

Počátky existence VS LASERA fakticky souvisejí se vznikem očního laserového centra OFTA. Když v roce 1994 vznikalo, málokdo tušil, jak obrovským vývojem laserová technika používaná v medicíně a kosmetice za několik let projde.

V roce 1995 odletěli lékaři do Toronta, aby získali první zkušenosti s kosmetickými lasery a v létě 1996 získalo kosmetické centrum prvý erbiový laser - přesně takový, jaký si lékaři v Kanadě vysnili. Výsledky byly převratné. V době, kdy se do naší republiky začaly erbiové lasery dodávat, měla s nimi OFTA už roční zkušenost. Dá se říci, že naše kosmetické laserové centrum bylo jedním z průkopníků velkoplošného používání erbiového laseru v kosmetice.

Společným jmenovatelem pro celou historii kosmetického laserového centra je osoba MUDr. Jiřího Voltra. V Oftě působil od chvíle, kdy se její lékaři rozhodli zaměřit i na laserovou estetickou dermatologii. Jednalo o zcela novou techniku, proto absolvoval stáže na několika evropských pracovištích.

1.ledna 2005 došlo k transformaci kosmetického laserového centra OFTA, s.r.o. na laserové centrum VS LASERA, spol. s r.o. Z původních 2 lékařů se postupně tým rozšířil na dnešních 10 odborníků a tehdejší lasery byly nahrazeny současným vybavením, které je pro Českou republiku unikátní, v evropském měřítku se řadí mezi špičku.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

ORL - Ušní, nosní, krční Ceny od* Ceny do*
Laryngitida
Laserová operace nosních dutin
Odstranění krvácení z nosu laserem Od 2 000 Kč Do 3 000 Kč
Odstranění uzdičky laserem
Onemocnění hlasivek
Onemocnění slinné žlázy
Syndrom spánkové apnoe Od 1 900 Kč
Vyšetřovací metody krku
Vyšetřovací metody nosu a paranazálních dutin
Kožní lékařství Ceny od* Ceny do*
Odstranění kožní cysty laserem

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Kožní klinika Plzeň
Adresa
Sokolovská 82
Areál OFTA s.r.o.
323 00 Plzeň
Česká republika

 Plzeň