MUDr. Iva Žampachová

Dermatologie Pardubice
Dermatologie Pardubice
HOMEA spol. s r.o.

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Iva Žampachová a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Iva Žampachová - Dermatologie Pardubice

ČlenstvíOstatní členství:

  • SAD - Sdružení ambulantních dermatovenerologů

Více o lékaři

MUDr. Iva Žampachová

vedoucí lékařka kliniky
dermatovenerolog

LF UK jsem absolvovala v Hradci Králové a po studiích jsem nastoupila na 10 let na kožní oddělení nemocnice v Pardubicích. Složila jsem odborné atestace z dermatovenerologie I.a II. stupně, pracovala jsem jak na oddělení, tak na ambulanci.

Publikovala jsem a přednášela z oblasti mykologie („plísně“), onemocnění nehtových plotének a fyzikální terapie. Zabývala jsem se fyzikální terapií v kožní medicíně, kdy jsem patentovala speciálně upravený přístroj pro ošetření nehtových plotének. Elektroléčba přešla postupně k světelné terapii, včetně terapie pomocí laserů.

Korektivní dermatologii se věnuji téměř 30 let.

Od r. 1991 pracuji v rámci privátní dermatologické ambulance, od r. 2010 pak v rámci privátní kliniky HOMEA spol. s r. o. , která je součástí sítě MedicalClinic.

Jsem členem výboru SAD (Sdružení ambulantních dermatologů), Laserové společnosti, společnosti Korektivní dermatologie, Podiatrické společnosti.

Pracujeme se zobrazovacími technikami od r. 2003, neustále využíváme kvalitnějších zobrazovacích technologií např. FotoFinder. Diagnostikovali jsme takto již řadu nádorových onemocnění od velikosti 4mm projevů na kůži.

Účastníme se odborných stáží a školení v zahraničí.

Pro lasery MedArt – jsme školeni v Dánsku, Německu a dnes již často poskytujeme školení dalším lékařům na našem pracovišti.
Lutronic, jehož lasery jsme vybaveni je v současné době špičkou světového výzkumu pro práci s lasery zejména v oblasti epilací.
Školitelem mně byl pan prof. dr. R. Glen Calderhead, který se zabývá fotochirurgií a fototerapií v medicíně od r. 1970 a od r. 2009 je viceprezidentem pro klinické studie ve firmě Lutronic.

Každoročně se účastním zejména evropských laserových kongresů, kde absolvuji řadu workshopů tak, abych je mohla přinést do své praxe. A naopak řadu nových léčebných postupů školím lékaře sítě MedicalClinic na našem pracovišti.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Kožní lékařství
Léčba růžovky (rosacea)
Léčba bradavic (verrucae)
Léčba lupénky (psoriáza)
   Lokální léčba lupénky
   Systémová léčba lupénky
Léčba vitiliga
Zhoubný melanom (rakovina kůže)
Ortopedie
Fyzioterapie
Léčebná tělesná výchova
Fyzioterapie a rehabilitace
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Dermatologie Pardubice
Adresa
J.Palacha 1461
53002 Pardubice
Česká republika

 Pardubice