MUDr. Jana Zehnalová

Regenerační a zeštíhlovací studio ISIS

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Jana Zehnalová a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Jana Zehnalová

Motto:

Regenerace a zeštíhlení nejen pro ženy

Více o lékaři

Profil studia

Naše studio nabízí programy, které se mohou vzájemně velmi dobře doplňovat a kombinovat!

Zeštíhlovací program

Zeštíhlovací program je zaměřen hlavně pro ženy, které to s úpravou své postavy myslí vážně. Nabízíme procedury, které skutečně najdete pouze u nás. Každá z vás může mít jiné požadavky. Některé potřebují váhový úbytek, jiné zase preferují úbytky v centrimetrech. Ideální je samozřejmě stav, kdy dochází k rovnoměrnému úbytku jak v centimetrech, tak i v kilogramech. Dosáhnout svého cíle může každá, důležitá je však vaše spolupráce a dodržování stanovených pravidel.

Jednotlivé procedury se dají vzájemně skloubit dle vašich představ a požadavků. Mezi nejosvědčenější metody patří samozřejmě úprava jídelníčku (k tomu je nám nápomocná akupunktura). Mezi tzv. tvarovací metody patří Rolletic, Digipress a úplná novinka, metoda bahenních zábalů (Universal Contour Wrap), kterou najdete pouze v našem studiu. Samozřejmě doporučujeme ženám i vhodný pohybový režim.

Regenerační program

Regenerační program nabízí služby, které slouží k regeneraci a relaxaci organismu. Naše tělo i duše jsou v dnešní moderní době vystaveny mnoha negativním vlivům, které se podepisují na zhoršení našeho zdraví. Mezi hlavní tzv. ubírače energie patří permanetní stres a k tomu stále se zhoršující stav životního prostředí.

Tyto faktory se dokáží podepsat na našem zdraví. Vědecké studie dokázaly, že lidé, kteří neumí relaxovat a zregenerovat své síly, stárnou rychleji a mnohem čatěji onemocní tzv. civilizačními chorobami.

Studio Isis vám nabízí služby k regeneraci organismu v příjemném prostředí, kde hlavní roli hraje klid, pohoda a profesionální přístup. Přijďte zregenerovat svoji energii a zbavit se zdravotních potíží.

Naše služby

 • Akunpunktura - Jedna z nejuznávanějších forem tradiční čínské medicíny, která využívá působení akupunkturních jehel...

 • Baňkování - Baňkování je starobylá metoda známá více než pět tisíc let, která využívá dvojího účinku baněk...

 • Moxování - Moxování - tzv. požehování znamená prohřívání speciálně k tomu vybraných akupunkturních bodů teplem...

 • Ušní svíce -  unikátní výrobky podle prastaré receptury Indiánů HOPI..

 • Arttest - energetická diagnostika - Bezbolestná metoda, která ověří váš zdravotní stav, odhalí možné změny v organismu ještě před vznikem nemoci...

 • Body detox - Nová revoluční metoda celkové vnitřní očisty organismu...

 • Digipress - Tlaková masáž pomoci přístroje je vlastně velmi jemná povrchová masáž...

 • Wrap - metoda bahenních zábalů - Tato unikátní metoda tvaruje vaší postavu v centimetrech poměrně rychlým způsobem...

 • Bioptronová lampa - Léčba bioptronovou lampou je založená na interakci elektromagnetického zářeni (světla) s tkáněmi...

 • Fytoterapie a gemmoterapie - Jedná se o léčbu pomocí tinktur - výtažků z pupenů rostlin a výtažků z bylin...

 • Vibrační plošina - Plošina funguje na principu kontrolovaných vibrací celého těla. Ponejvíce však dochází ke stimulaci svalů...
 • Terapie obezity -  probíhá v našem studiu pomocí akupunktury a úpravy stravovacích návyků. V léčbě obezity nabízíme pacientkám několik možností. Jednou z nich je dvouměsíční program, při kterém dostávají pacienti do uší trvalé akupunkturní jehličky, které potlačují pocit hladu a různých chutí  a následně pak docházejí pacienti  1x týdně na tzv. tělovou akupunkturu. Pacienti jsou v úvodu  seznámeni s úpravou stravovacích návyků, jsou zváženi a změřeni. Na tělovou akupunkturu docházejí 1x týdně. Při těchto návštěvách kontrolujeme jídelníček, který si pacient vede, je zvážen a přeměřen. Při kontrole jídleníčku konzultujeme a zodpovídáme různé dotazy. V případě, že pacient  potřebuje dosáhnout většího váhového úbytku, může dále docházet na tělovou akupunkturu. Jako doplněk v léčbě obezity je vhodný program lyfmatických přístrojovoých masáž í-Digipress, bahenní zeštíhlující zábaly - UC Wrap nebo cvičení a vibrační plošině.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Fyzioterapie a rehabilitace Ceny od*
Baňkování Od 150 Kč
Léčba nadváhy a obezity Ceny od*
Nutriční poradenství (výživové poradenství)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Ruská 44
Ostrava
Vítkovice
Česká republika

 Ostrava